TJ Spartak Vlasim
27
Pro

Premiéra Střítežského víceboje

Patrik Pýcha

V sobotu 22. prosince se uskutečnil ve Stříteži 1. ročník Střítežského víceboje. Moje počáteční obavy způsobené tím, že Jirka Mejzlík mimo jiné zveřejnil propozice teprve týden před touto akcí, se brzy rozplynuly. Jirka stihl všechno vymyslet a zařídit, a tak se v sobotu odpoledne mohlo na startu „poskládat“ osm týmů.

Tato družstva postupně prošla řadou disciplín (bleskovky, ping-pong, bleskovka na zahradních šachách, badminton, holanďany, házení míčků do koše). Zvítězilo družstvo „Beze jména“ (Pýchovi a Zvárovi) před „Emilio týmem“ (Maťa, Emil Macků, Robin a Nikola Hrdinovi, Jan Bašta) a týmem „Vojhou“ (Tomáš, Pavel a Kubík Vojtovi, Martina Krejčiříková, Dan Houdek). Výsledky však až tak důležité nejsou, na takové akci jde hlavně o pobavení. Program byl zakončen přednáškou Emila Macků o jeho putování Evropou na kole a přednáškou Bolka Studzinského o kamenech. Obě byly velice zajímavé a řada lidí si poté také pár kamenů zakoupila. Na skvělou atmosféru měl výrazný vliv i bohatý bufet, avšak toto slovo by mohlo být klidně nahrazeno i slovem „restaurace“.

Myslím si, že se všem ve Stříteži líbilo, a doufejme, že takovou akci Jirka Mejzlík zorganizuje znovu, protože to byla opravdu velká zábava.

Kompletní fotogalerie


Tým Beze jména rozhoduje v hodu míčkem na cíl o svém vítězství.


Emilio a spol. poráží Mejzlíky.


Pavel Vojta podlehl v zahradních šachách Patriku Pýchovi. Přihlíží Dan Houdek.


Tak kdopak nakonec vyhrál?


Vojta a Jirka Mejzlíkovi vyhlašují vítěze.


Emilova přednáška o jeho cyklovýletě Evropou


Bolek a jeho kouzelné kameny

21 reakcí na “Premiéra Střítežského víceboje”

 1. 1
  Vojta M. píše:

  technický dotaz k fotce „Emilio a spol. poráží Mejzlíky.“
  Opravdu nás porazili? Nebylo to 2:2 Já jsem Emila seknul a nejsem si jistej, jestli Ondra neporazil Robina?

 2. 2
  visvi píše:

  Tak či tak, Maťa na té fotce vypadá namachrovaně až na půdu :-)

 3. 3
  Tom píše:

  Ten komentář k fotce jsem psal já a popravdě ani nevím jak jsme přišel na to, že vás porazili :-) Snad asi pod dojmem toho, že skončili druzí a vy čtvrtí.

 4. 4
  Vojta M. píše:

  Víťan: No dvojice Maťa s Baštíkem na 3. potažmo 4. šachovnici tohohle družstva, to byle strašná sebranka. Nevychovaní, drzí a papulu nezavřeli jak byl rok dlouhej.. :-)

 5. 5
  Vojta M. píše:

  a musím pochválit fotky. hned je ta akce vzpomínkově živější..

 6. 6
  Maťa píše:

  Zápas Emilio tým – Mejzlíci skončil opravdu 2:2, když Robin v závěru propásl možnost vyhrát na čas a v podstatě si vlezl do matu – Ondra měl v tu chvíli už jen pár sekund … teda jestli si tu partii nepletu s jinou :-) . Nevím, jestli jsem se choval nějak namachrovaně, ale pokud ano, tak jsem k tomu neměl žádný důvod – hrál jsem hrozně, i v té partii s Jurou jsem stál na prohru (v pozici na fotce už ne). Co se týče Baštíka, tak ten má samozřejmě už od mládí pomyslné machrovací elo přes 2700, kdysi dávno měl v extraligovém dorosteneckém týmu jen jednoho konkurenta, viď, Vojto! ;-)

 7. 7
  Vojta M. píše:

  „To byly časy, když to ještě hrávali Mejzlík s Baštou.. To už se nevrátí… O nejlepší generaci Vlašim již přišla..“ :) Nevím koho jsi měl Ondro na mysli :-)

 8. 8
  Tom píše:

  No, nevim nevim Vojto. Mám pocit, že v mládežnických kategoriích je generace Mejzlíků s Baštou už dávno zapomenuta. Po ní přišli jiní a lepší! :-D

 9. 9
  Tom píše:

  Jirko, nemohl bys mi poslat výsledky z víceboje? Stačí, když ofotíš tabulky a pošleš mi to jako obrázky, já už to zpracuji.

  Jinak bych rád ještě jednou poděkoval Jirkovi a vůbec všech, kdo se na organizaci podíleli. Bylo to bezvadný a věřím, že se akce zopakuje i v létě /jak Jirka sliboval/. :-)

 10. 10
  Honza Šťastný píše:

  …pripomnělo mi to trochu pamatne Rakovnicke viceboje, kterych jsem se s Vlasimi nekolikrat ucastnil a na ktere dodnes obcas nostalgicky vzpominam, kdyby se jeste nekdy povedlo to zopakovat, urcite bych se taky rad zucastnil, i kdyz by me musel asi nekdo „adoptovat“:-)..Kazdopadne pri pohledu na fotky tise zavidim vsem zucastnenym:-)..

 11. 11
  Pavel Vojta píše:

  Já také děkuji za pěkné odpoledne ve Stříteži a měl bych dotaz (hlavně na Jirku a Pepu Zváru).
  Nenašla se v hospodě či na sále při úklidu moje pálka na pinčes? Asi jsem jí tam zapomněl.
  Byla v modrém pouzdře a rukojeť byla omotána černou kůží.
  Ještě mohla zůstat u Pepy Zváry v autě, ale to nepředpokládám.
  Předem díky za odpověď.

 12. 12
  Filip píše:

  U nás v autě opravdu žádná pálka nezůstala, to bysme si jí všimli.

 13. 13
  Pavel Vojta píše:

  Filip: OK, já jsem si to myslel :-) .

 14. 14
  Zdeňka M. píše:

  My jsme při úklidu objevili modré pouzdro s pálkou, je u nás v autě. A také jedny bílé sálovky, i ty jezdí v autě, dokud nenajdou majitele!?!

 15. 15
  Pavel Vojta píše:

  Tak to je super. Sálovky moje nejsou, ale o tu pálku bych se rád přihlásil. Můžete jí třeba poslat po Maťovi(nebo po Tomášovi), až se s ním uvidíte? Koukal jsem že bude žákovská liga v sobotu, tak třeba tam. Předem děkuji :-) .

 16. 16
  Maťa píše:

  Bílé sálovky by teoreticky mohly být moje. Adidas?

 17. 17
  Jirka M. píše:

  Ano, myslím, že Adidas, za hodinu se kouknu.

 18. 18
  Maťa píše:

  Tak asi budou opravdu moje. Ať mi je vezme Vojta třeba do Českého Brodu, abych měl v čem chodit běhat – díky!

 19. 19
  Vojta M. píše:

  Dobře, vezmu ti je. Ať zas mohou rok někde ležet v botníku :-)

  A bramborovi mohu taky poslat balíček :)

 20. 20
  Tom píše:

  Vzpomínám si v jakém stavu byl Pavel, když odešel z víceboje bez pálky, ale v jakém stavu si musel být Maťo ty, když si odešel dokonce bez bot … :-D :-D

 21. 21
  Maťa píše:

  To jsou zvláštní myšlenkové pochody… :-)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist