TJ Spartak Vlasim
16
Led

Nela Pýchová sportovcem roku na Benešovsku!

Patrik Pýcha

V pátek 6. ledna se od 18.00 hodin konalo v Benešově slavnostní vyhlášení ankety NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2011 pro okres Benešov. Večer probíhal podobně jako ty večery, které můžeme znát z televize, jen v menším měřítku. Oceněna byla řada lidí z řad mládeže i dospělých. V kategorii „kolektiv mládež“ bylo 4. místem oceněno vlašimské dorostenecké družstvo, které ve složení Tadeáš Baláček, David Zvára, Robin Hrdina, Jiří Rýdl, Patrik Pýcha, Nela Pýchová, Lukáš Filip získalo 2. místo v Extralize dorostu.

Nela poté vystoupila na pódium ještě jednou, jelikož získala cenu za 1. místo v kategorii „jednotlivec mládež“, a to hlavně díky titulu mistryně republiky a úspěšnému vystoupení na šachovém Mistrovství světa v Brazílii.

Celým večerem provázel (moderoval) sportovní komentátor Eurosportu Ondřej Krátoška. Během večera vystoupili Bohuš Matuš, Monika Agrebi a další. Celá akce se konala pod záštitou starosty města Benešov Ing. Jaroslava Hlavničky. O této akci už informoval Benešovský deník, něco bude jistě psáno i na internetových stránkách města Benešov.


Rozhovor Nely Pýchové pro Benešovský deník po vyhlášení ankety o nejúspěšnějšího sportovce roku:

Znamená něco pro tebe, že jsi vyhrála Sportovce Benešovska 2011 v kategorii mládež do 18 let?

Určitě a mám velkou radost. Nečekala jsem, že může vyhrát šachistka, protože náš sport není tak populární. Tajně jsem doufala, že budu mezi prvními třemi.

Měla jsi trému, když jsi šla na pódium?

Měla a velkou, bála jsem se, že budu muset něco říkat do mikrofonu.

Mezi nejlepší pěticí jsi byla s fotbalistou Ratajem, judistou Kudrnou, stolní tenistkou Keroušovou a střelcem Hrdličkou. Znáš se osobně s některým?

Ani s jedním se neznám.

Jak hodnotíš loňský rok? Podařilo se ti, co jsi chtěla, nebo jsi pomýšlela někde na vyšší umístění?

Myslím si, že se mi docela dařilo. Na mistrovství světa jsem byla ráda za šestnácté místo, i když jsem mohla být i výš, ale soupeřky byly lepší.

A co bys chtěla dokázat v letošním roce?

Chtěla bych se dostat na Mistrovství Evropy v Praze, ale musím být do osmého místa na mistrovství republiky. Když je mistrovství světa nebo Evropy v cizině, tak jezdí jen nejlepší z republiky v kategoriích. Mistrovství světa je teď ve Slovinsku, což je docela blízko, a tam bych chtěla také jet. Letos to bude ale těžší, protože již budu hrát v kategorii D14 se staršíma holkama.

Článek o anketě v Benešovském deníku

26 reakcí na “Nela Pýchová sportovcem roku na Benešovsku!”

 1. 2
  Vojta M. píše:

  visvi: tak víš co, nela už chytá styl vyjadřování dlouholetých profi sportovců :))

  počkej až jí tak začne každá věta .-))

  škoda že otázky jsou tak rafinovaně podané, že na některé by se pasovalo těžko..

  i když odpověď: „tak určitě neznám“ by taky šla :-))

  mimochodem Nele gratuluji..

 2. 3
  AdolfR píše:

  Blahoprani Nele, i Pychovym, i treneru Matovi. A Nela je taky urcite nejhezcim vitezem teto ankety (a to od sameho zalozeni ankety, od zalozeni Benesovskeho tydeniku i od zalozeni mesta Benesov)

 3. 4
  Honza S. píše:

  Ado ty jeden zkuseny lichotniku… ale myslim ze ani moc neprehanis, taky Nele blahopreju k peknemu oceneni.

 4. 5
  Maťa píše:

  Vlašimští hokejbalisté dnes vyhráli rozhodující zápas ve finále extraligy a stali se mistry ČR! Asi se tak pasovali do role velkých kandidátů na nejúspěšnější družstvo Benešovska za rok 2012. Uvidíme, jestli se tam dokáže znovu propracovat nějaký náš šachista (viz článek výše).

 5. 6
  Maťa píše:

  V tuto chvíli už mohu odpovědět na svou poslední větu v komentáři č. 5. Začátkem prosince začal Benešovský deník opět zveřejňovat anketní lístky o nejlepšího sportovce okresu a v nominaci je spousta vlašimských šachistů. Konkrétně to jsou

  Nela Pýchová
  Julie Vilímová
  Jiří Rýdl
  Jakub Vojta (všichni „jednotlivci mládež“)
  starší žáci Spartak Vlašim
  mladší dorost Spartak Vlašim (družstva mládež)
  muži Spartak Vlašim (družstva dospělých)

  Hlasovací lístky vychází v Benešovském deníku každý den, tak nakupujte a vyplňujte! :-) Vyplněné lístky můžete předat přímo mně, já je doručím…

 6. 7
  Maťa píše:

  Nela dnes uspěla v další anketě, konkrétně v soutěži talentovaných dětí do 14 let Zlatý oříšek (http://www.zlatyorisek.cz/ceskarepublika/profil/?jmeno=nela-pychova&id=576), kam ji nominovala KM SŠS. Na dnešním televizním finále v Brně byla vyhodnocena mezi 10 vítězi, což mimo jiné znamená výhru 10 tisíc Kč! V televizi Nelu uvidíme na Nový rok.

 7. 8
  Robin píše:

  Týýjo gratuluju!! :D Tak to hned na chodov nakupovat ! :D

 8. 9
  Tom píše:

  Jaký nakupovat? Těch 10 táců je potřeba investovat do dalšího zlepšovaní! To znamená zaplatit si tím 2 pořádné turnaje! :-)

 9. 10
  Marie F. píše:

  Krátký medailonek o Nele na stránkách MěDDM Vlašim:
  http://www.mddmvlasim.cz/dokumenty/ a ve fotogalerii jejích 70 medailí a pár fotek z natáčení z Brna.

 10. 11
  Maťa píše:

  Jen upřesním, že ten sestřih z finále Zlatého oříšku bude na programu ČT2 1. ledna od 13.55, alespoň tak praví televizní program.

 11. 12
  Maťa píše:

  Před chvílí jsem dostal zprávu, že v anketě o nejlepšího sportovce Benešovska 2012 se mezi 5 nejlepších dostala Nela Pýchová (kategorie jednotlivci mládež) a družstvo starších žáků TJ Spartak Vlašim (družstva mládež – stříbro v Zaječicích). Slavnostní vyhlášení tentokrát proběhne v úterý 8. 1. od 18 hodin v sále hotelu Pošta v Benešově. Pro případné zájemce jsou vstupenky zdarma, jen mi musíte co nejdřív nahlásit zájem…

  Jinak až do 28. 12. je možné hlasovat ve čtenářské anketě Benešovského deníku – viz můj komentář č. 6.

 12. 13
  martin v píše:

  ja sem taky hlasoval pro sachy,a jina moznost nez pro vlasim nebyla…….

 13. 14
  Maťa píše:

  Ad 12: Zatím se mi ozvalo 11 zájemců o lístky, a protože po mně chtějí objednávku co nejdřív, prosím všechny další případné zájemce o rychlou zprávu – zítra (27. 12.) večer už do redakce BN deníku napíšu. A také připomínám uzávěrku čtenářské ankety (28. 12.), má-li doma ještě někdo vyplněné kupony…

 14. 15
  Maťa píše:

  Můj komentář č. 14 už zapadl, tak ho jen vyhodím nahoru. Kdo chce vstupenku zdarma, má poslední možnost – řekněme do 20 hodin.

 15. 16
  Maťa píše:

  Připomínám, že dnes ve 13.55 bude na programu ČT2 k vidění Nela Pýchová při finále ankety Zlatého oříšku.

 16. 17
  Maťa píše:

  Zítra, tedy v úterý 8. ledna od 18 hodin proběhne v Městském divadle Na Poště v Benešově vyhlášení nejúspěšnějších sportovců roku 2012. Jak už jsem psal v komentáři č. 12, mezi nejlepších pět se dostali naši starší žáci (mládežnické kolektivy) a Nela Pýchová (jednotlivci – mládež). Na základě ohlasů jsem objednal 11 vstupenek, poslali mi jich ale 14. Takže pokud je nějaký zájemce, ať se mi ozve. Vyhlášení moderuje Ondřej Krátoška z Eurosportu, v programu vystoupí Marian Vojtko, Zoran Gajić a další.

 17. 18
  Maťa píše:

  Porotci z řad radních města Benešov a redaktorů Benešovského deníku úspěchy naší mládeže hodně ocenili: Nela Pýchová skončila třetí a stříbrní žáci ze Zaječic první!

 18. 19
  Vojta M. píše:

  Hm, opět velké úspěchy pro vlašimský šach. Velká gratulace..

 19. 20
  Jarda P. píše:

  Fotky ze včerejšího vyhlášení už paní Filipová zveřejnila : http://sachypravonin.rajce.idnes.cz/Sportovci_roku_2012_okresu_Benesov/

 20. 22
  Vojta M. píše:

  koukám v tom shrnutí z Julči udělali Vilímkovou.

 21. 23
  Maťa píše:

  Kromě fotek od Marie Filipové je k dispozici i oficiální fotogalerie Benešovského deníku: http://benesovsky.denik.cz/galerie/sportovec-2012.html?mm=4225098 . V tištěné verzi novin bylo akci věnováno hodně prostoru včera i dnes, v obou případech včetně fotek našich hráčů. Stručný článek Patrika Pýchy na téma „Sportovec roku 2012“ by měl být publikován dnes večer.

 22. 24
  Marie F. píše:

  A co slíbený článek z RŽL?

 23. 25
  Marie F. píše:

  Něco málo je i u nás na stránkách: http://www.sachypravonin.cz/news/sportovec-roku-2012-okresu-benesov/ a pak na MěDDM: http://www.mddmvlasim.cz/, a to jak v Reportážích…, tak i ve fotogalerii.

 24. 26
  Patrik P. píše:

  Nebojte se, brzy taky bude. Už nebude tak aktuální, a proto si myslím, že s ním není tak třeba spěchat.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist