TJ Spartak Vlasim
17
Pro

Pozvánka na vánoční turnaje

Tomáš Vojta

O vánočních svátcích si šachisté přijdou na své. V blízkém okolí se během 11 dnů koná hned 5 turnajů! A minimálně na tři se chystají i výpravy z Vlašimi.

22.12.2007 se v Sendražicích u Kolína hraje 37. ročník Vánočního bleskového turnaje jednotlivců. Propozice si můžete stáhnout „ZDE“:http://sachyvlasim.tym.cz/wp-content/uploads/sendrazice2007prop.doc .

26.12.2007 se uskuteční „náš turnaj“ Memoriál Stanislava Vojty, který se bude hrát v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech. Bližší informace o turnaji najdete v článku z 3.12., případně si můžete stáhnout propozice v sekci KE STAŽENÍ. Připomínám, že stále probíhá tipovací soutěž o startovné a oběd zdarma!

27.12.2007 se jako každý rok chystáme na jubilejní 50. ročník Táborské věže. Zde se hraje v různých kategoriích od nejmenších žáků až po turnaj dospělých. A z loňska budeme obhajovat 2 zlaté a 2 stříbrné medaile, jak se můžete přesvědčit na stránkách pořadatelů ze Sokola Tábor! Propozice stahujte „ZDE“:http://sachyvlasim.tym.cz/wp-content/uploads/tabor.doc .

29.12.2007 se v Týnci nad Sázavou uskuteční 27. ročník Memoriálu Vojtěcha Boříka. Tento turnaj, na který pravidelně jezdíme (a například vloni jsme v něm dosáhli vynikajícího výsledku, když v nejlepších šesti jsme měli hned trojnásobné zastoupení!), se letos poprvé bude hrát jako rapid švýcarským systémem na 7 kol, tempem 2×20 minut. Propozice si můžete stáhnout „ZDE“:http://sachyvlasim.tym.cz/wp-content/uploads/borik_2007_propozice.doc .

A kdo by chtěl Nový rok přivítat královskou hrou, může 1.1.2008 vyrazit do Neratovic, kde se od 15 hodin hraje 18kolový blicák. Propozice najdete „ZDE“:http://sachyvlasim.tym.cz/wp-content/uploads/neratovice.doc .

A na závěr pozvánka na 7. ročník mezinárodního šachového festivalu Open Mariánské Lázně 2008, který se uskuteční ve dnech 19.-27.1.2008. Propozice si můžete stáhnout „ZDE“:http://sachyvlasim.tym.cz/wp-content/uploads/marianky.rtf . V případě zájmu o tento turnaj mě, prosím, kontaktujte. Zdá se, že na tuto akci nás z Vlašimi pojede více, tak abychom zkoordinovali přihlášku, ubytování, dopravu a podobně.

13 reakcí na “Pozvánka na vánoční turnaje”

 1. 1
  Maťa píše:

  Také nás Říčanští zvou na tradiční malou bleskovku v pátek 28.12. od 18 hodin v Labuti. Propozice najdete na http://sachyricany.unas.cz/vanocniblesk.doc .

 2. 2
  Maťa píše:

  Jinak kdyby se našel dobrovolník s autem, tak bych se klidně jel rozblicat do Sendražic, abych se v Chotýšanech představil v dobré formě! :-)

 3. 3
  Vojta Mejzlík píše:

  já to vidím jen na chotejšky a tábor. jinak si budu užívat volna, volna, volníčka.. ale dva turnájky si dám…

 4. 4
  Jirka Mejzlík píše:

  29.12. máme navíc v Dolních Kralovicích tradiční propagační turnájek pro děti a rodiče.

 5. 5
  Tom píše:

  Jirko, to bys o tom propagacnim turnajku mohl pak neco napsat, co rikas? A slysel jsem, ze se Dolnim Kralovicim zadarilo na preboru skol i to by si nejaky prispevek urcite zaslouzilo!

 6. 6
  Pavel Vojta píše:

  Já to vidím také na dva turnaje.Chotýšky a Týnec.

 7. 7
  Maťa píše:

  V pátek 21.12. odpoledne pořádám v klubovně Sporthotelu malý předvánoční turnaj. Kromě dětí si bez nároku na ceny můžou zahrát i dospělí, takže kdo má čas a chuť, ať přijde! Prezentace je do 14.50 na místě, plánovaný konec v 18.45. Tempo hry podle počtu účastníků, zřejmě něco mezi blickou a rapidem…

 8. 8
  Zdeněk Ryšánek píše:

  Ahoj, jedete někdo 29. do Brodců na rapid ? Já se hlásím, ale sám nejedu (šachy, hodiny, …).
  Všem v oddílu přeju hezké, klidné svátky, bez požárů a bez újmy na zdraví. =ZR=

 9. 9
  Tom píše:

  Ahoj Zdenku. Do Brodcu se urcite pojede, tak s nimi pocitej. Sachy a hodiny pro tebe samozrejme vezmem. Budes moci vzit auto? V kolik a kde bude sraz se jeste dohodnem s Ondrou a dame ti vedet. Tomas V.

 10. 10
  Maťa píše:

  Zdeňku, počítáme tedy s tebou i tvým autem. Kdybys auto vzít nemohl, dej vědět, ale Pavlík určitě ocení, když nebude muset řídit… Jinak přihlášku zajistím. Samozřejmě také přeju pěkné svátky!

 11. 11
  Zdeněk Ryšánek píše:

  Auto samozřejmě můžu vzít. Napište kde a kdy je sraz. O svátkách budu mimo Vlašim a vrátím se 27.12. večer (proto nejedu do Chotýšan). Ondro, počítám s tím, že mě teda přihlásíš. Ještě jsem Oldovi Sládkovi nepsal. =ZR=

 12. 12
  Maťa píše:

  Přihlásím celou naši výpravu nejpozději v Chotýšanech. Zatím účast kromě Zdeňka potvrdili oba Vojtové, určitě se ještě někdo přidá. Prezentace je do 9 hodin, navrhuji tedy odjezd v 8.15 od Krunerta, ať nepřijedeme úplně na poslední chvíli. Den před odjezdem ještě Zdeňkovi zavolám.

 13. 13
  Maťa píše:

  Na včerejší Táborské věži byla Vlašim tradičně hodně vidět: naši hráči vybojovali 6 medailí! Výsledkové listiny si můžete prohlédnout na http://www.sokoltabor.wz.cz/view.php?cisloclanku=2007122701 , článek a malou vlašimskou fotogalerii z turnaje připravím během tohoto víkendu.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist