TJ Spartak Vlasim
29
Zář

Začínají soutěže družstev

Tomáš Vojta

O nadcházejícím víkendu se opět rozeběhnou soutěže družstev. A tak nebude od věci si udělat takový malý souhrn, co vlašimská družstva hrají za soutěže a s jakými ambicemi do nich vstupují. Náš oddíl staví do ročníku 2011/12 celkem 8 týmů – 6 dospělých a 2 dorostenecké.

2. liga – Vlašim“A“ 

Oproti minulé sezoně došlo v týmu k jedné významnější změně. Odešel Honza Šťastný, který posílil naše konkurenty z Říčan, a jeho místo zaujal Míla Vanka z Úholiček. Do základní sestavy se k Davidu Zvárovi a Robinu Hrdinovi vešel i další z našich velkých talentů, 13letý Jirka Rýdl. Cíle v takto silné soutěži zůstávají stejné, tzn. záchrana a pokud možno trochu poklidněji než v minulé sezoně. Áčko zahajuje na domácích stolech v neděli 9. 10. od 10.15h. v důležitém zápase proti nováčkovi z Hořic.

 

Sestava Vlašimi“A“

 Sestavy všech týmů s rozpisem zápasů

 Stránky věnované 2. lize

Krajská soutěž – Vlašim“B“ 

Po postupu do Krajské soutěže to letos béčko nebude mít vůbec lehké. Vzhledem k termínové kolizi se zápasy áčka se totiž do béčka nedají sepsat volní hráči. Na druhou stranu tak budou dostávat větší šanci další mladí hráči – Patrik Pýcha, Vojta Filip a Nela Pýchová. Na první šachovnici se podařilo angažovat benešovskou hvězdu Emila Macků a s jeho pověstnou motorovou pilou se určitě není třeba bát, že by se béčko, ač papírově druhé nejslabší, nezachránilo. Vlašim“B“ do soutěže vstoupí  9. 10. od 10.30h. na půdě Peček.


Emil Macků

Sestava Vlašimi“B“

Sestavy všech týmů s rozpisem zápasů

Stránky věnované Krajské soutěži

Regionální přebor – Pravonín a Dolní Kralovice“A“

V Regionálním přeboru máme týmy hned dva a nastoupí pod názvy vesnic, ve kterých hrají své zápasy. A vzhledem k tomu, že řada hráčů áčka posílila přední šachovnice obou týmů, budou jak Pravonín, tak Dolní Kralovice patřit k favoritům soutěže. Zejména soupiska Dolních Kralovic s průměrným elem základní sestavy přes 2000 bodů budí strach. 1. kolo je na programu již tuto neděli a los svedl dohromady tato družstva: Sendražice“B“ – Pravonín, Dolní Kralovice“A“ – Benešov.

Sestava Pravonína

Sestava Dolních Kralovic“A“

Sestavy všech týmů s rozpisem zápasů

Stránky věnované Regionálnímu přeboru

Regionální soutěž – Vlašim“C“ a Dolní Kralovice“B“

I v nejnižší soutěži máme dvojnásobné zastoupení. Ambice obou týmů budou nejspíše podobné jako v minulé sezoně. Nehrající kapitán Vlašimi“C“ Pepa Zvára by určitě rád viděl své družstvo na medailových příčkách a pro Dolní Kralovice“B“ bude úspěchem atakovat střed tabulky. Soutěž odstartuje prvním kolem v neděli 9. 10. těmito zápasy: Vlašim“C“ – Sedlčany“A“, Sedlčany“B“ – Dolní Kralovice“B“.

Sestava Vlašimi“C“

Sestava Dolních Kralovic“B“

Stránky věnované Regionální soutěži

Extraliga dorostu – Vlašim“A“

Náš elitní dorostenecký výběr bude v nejvyšší soutěži obhajovat fantastické 2. místo, a tak by bylo alibistické napsat něco jiného, než že se očekává útok na přední příčky i letos. U mladých hráčů jsou ale takovéto předpovědi dost ošidné, tak uvidíme, jak to klukům a holce půjde. Z týmu „zestárl“ David Zvára, kterého nahradil Vojtěch Filip. Extraligu dorostu zahájíme v sobotu 15. 10. v Liberci zápasem proti Údlicím.

Sestava Vlašimi“A“

Sestavy všech týmů s rozpisem zápasů

Stránky věnované Extralize dorostu

1. liga dorostu – Vlašim“B“

Tým pro 1. ligu dorostu se skládal dost těžko a dokonce tu byla i varianta, že družstvo nepostavíme. Nakonec se povedlo a cílem pro tuto sezonu bude, aby další mladí hráči získali cenné zkušenosti v kvalitní soutěži a třeba se pokusili soutěž zachránit i pro další rok. Stejně jako Extraliga je 1. kolo naplánováno na sobotu 15.10.

Sestava Vlašimi“B“

Sestavy všech týmů s rozpisem zápasů

Stránky věnované 1. lize dorostu

Držte palce, aby se všem našim družstvům v nové sezoně 2011/2012 dařilo!!!

146 reakcí na “Začínají soutěže družstev”

1 3 4 5
 1. 121
  Jirka Mejzlík píše:

  Gratulace, 4 výhry na úvod by měly v podstatě zajistit finále A!!! Jsem zvědavý na průběžnou tabulku ….

 2. 122
  Marie F. píše:

  Gratuluji! Děkuji za příjemně napínavý víkend! A šťastnou cestu domů!

 3. 123
  Maťa píše:

  Nela nakonec 8. nabídku remízy přijala (v té chvíli už oprávněně), když krátce předtím nezahrála vítězný úder. Škoda. Jinak nabíráme svých 12 bodů a razíme domů! :-)

 4. 124
  Maťa píše:

  Aktuálně z cesty domů: Kvůli ucpané dálnici na Prahu jsme museli sjet na Lysou a za chvíli budeme v Českém Brodě. Vítek Moravec má přijít k benzínce :-) .

 5. 125
  Maťa píše:

  Na benzínku jsme nakonec nešli, už takto byla celá akce časově náročná – do Vlašimi jsme dorazili až krátce před 20. hodinou… Pohled na aktuální pořadí západní skupiny je příjemný: http://db.chess.cz/soutez.php?sid=936

 6. 126
  Maťa píše:

  Jirka (121): No, před 2 roky nám 12 bodů na postup do finále A nestačilo. Nicméně neplánujeme zbytek zápasů prohrát, tak to snad vyjde! :-)

 7. 127
  Jarda P. píše:

  Tak to my jsme dorazili domů až krátce před desátou hodinou,dálnice byla úplně uzavřená,takže jsme skoro 2 hodiny poskakovali na sjezd na 21km,kde byla doprava odkláněna a pak jsme řešili jak a kde předáme Jirku Rýdla.Díky navigaci se nakonec vše povedlo a šťastně jsme dorazili. Dobrej pocit jsem z toho ale neměl.
  Jinak výborné výkony celého družstva po oba dny,ještě jedna gratulace všem hráčům i jejich trenérovi !!!

 8. 128
  AdolfR píše:

  Vlasim, gol! To je prima mancaft (v globalu jsou ty vysledky az skoro takove nejake jednotvarne). A my jeste zvlast dekujeme Jardovi Pychovi, za to rizeni a dovoz harantiku, a za to, ze vsechno ustal, na te dalnici to musela mit hrozna ocasie

 9. 129
  Patrik P. píše:

  Zajímavé je, že jsme na šachovnicích za celý víkend zaznamenali jen jednu prohru.

  Ve skupině východ překvapivě Frýdek-Místek ztratil už 4 body, když prohrál s Lokomotivou Brno a remizoval s Náměští!

 10. 130
  Tom píše:

  Patriku, Frýdek za prohru a remízu přišel celkem už o 5 bodů. Tak ještě porazit Brno a Polabiny a cesta k titulu bude vydlážděna :-D :-D

 11. 131
  Patrik P. píše:

  Tom: Máš pravdu, 5 bodů.

 12. 132
  Maťa píše:

  Jarda P. (kom. 127): Tak to jsme udělali dobře, že jsme z té dálnice při nejbližší příležitosti zmizeli – sice se to pak první kilometry taky trochu vleklo (přece jen takto sjely stovky aut), ale nakonec jsme dorazili asi jen o hodinu později, než jsme při odjezdu z Liberce počítali, nejpozději se z našeho auta dostal domů Robin kolem čtvrt na devět… On je ten víkend vůbec hodně hektický, mně se víc líbí finálový model, kdy se závěrečná 4 kola rozloží do 3 dnů (pátek – neděle, 1 – 2 – 1). Každopádně děkuji všem řidičům, konkrétně Jardovi Pýchovi, Honzovi Starcovi a Petru Baláčkovi, že nás všechny v pořádku dopravili do Liberce i domů! :-)

  Patrik, Tom (129 – 131): Frýdek-Místek sice ztratil 5 bodů, ale určitě neztratil šance na celkové první místo. Navíc remizoval s Náměští, která je zatím pátá, takže se může stát, že do finále A nepostoupí a F-M bude mít rázem jen 3bodovou ztrátu…

 13. 133
  Maťa píše:

  24 fotek z Liberce od Jardy Pýchy: http://mata1.rajce.idnes.cz/Extraliga_dorostu_Liberec_2011/

 14. 134
  Maťa píše:

  Reportáž z úspěšné liberecké „Mise 12“ bude zveřejněna dnes večer, snad ještě před startem souboje o nejlepšího fotbalistu světa (Messi – Horváth) :-) . Děkuji Jardovi!

 15. 135
  Maťa píše:

  Hlásím malý problém s vkládáním tabulek, takže Jardův článek až po Horváthovi…

 16. 136
  Maťa píše:

  Poprvé v letošní sezoně dnes nastoupil Tomáš Vojta v sestavě Turnova k extraligovému zápasu. Hraje se v Praze proti domácím Bohemians od 10 hodin a žádné zprávy z dějiště zatím nemám. Od Tomáše ale vím, že by měl hrát na osmé desce, a také mohu potvrdit, že do Prahy opravdu odjel – viděl jsem ho ráno nastupovat do autobusu :-) . Tak mu držme palce!

  Jinak opravdový šlágr se právě hraje v Lysé nad Labem, kde domácí přivítali obhájce titulu z Nového Boru. V utkání prý nastoupilo 5 hráčů s elem přes 2700, mj. naši nejlepší hráči Navara s Lázničkou a také největší extraligová hvězda – někdejší mistr světa Ruslan Ponomarjov!

 17. 137
  Jarda P. píše:

  Ze zápasu v Lysé píše komentáře Viktor Novotný,stav je zatím 3:3 .
  http://www.nss.cz/?modul=zpravodajstvi&akce=aktual&orderby=4740&strankovani=0#prispevky_zalozka

 18. 138
  Maťa píše:

  Nyní už 4:3 pro Lysou a vyrovnat se snaží David Navara.

 19. 139
  Maťa píše:

  Na stránce http://www.chessfm.cz/sites/default/files/images/online/extraliga1112/online/tfd.htm běží pro změnu online z utkání Frýdek-Místek – Polabiny. Také zde se představil elitní hráč (byť má pod 2700), dvojnásobný vítěz Czech Openu v Pardubicích – Ukrajinec Korobov. Jinak je to zápas plný trenérů mládeže :-), jeden z nich (Standa Jasný) překvapivě podlehl mladému Čižinskému…

 20. 140
  Vláďa píše:

  Na http://www.praguechess.cz/poradane-akce-detail.php?id_akce=32&akce_menu=online&znak=0 běží online přenos ze zápasu Sněženek proti Machrům, kde kromě jiných hraje vm Hort. Když to vyjde budeme mít v Mariánkách na této akci v posledních kolech i pozorovatele z našeho oddílu. Můžete 3x hádat, kdo to bude. Tentokrát bereme jablka „jen“ na tři dny. :-D

 21. 141
  Maťa píše:

  Turnov na Bohemce vyhrál 5:3 a Tomáš porazil Jardu Voříška – gratulace!

  Vláďa: Třeba tě machři na jednu partii nasadí! :-)

 22. 142
  Vláďa píše:

  Nastoupil bych jen v případě, že by machři prohrávali :-)

 23. 143
  Maťa píše:

  To říkal pan Matocha, nebo ses tak rozhodl sám, Vláďo? :-)

 24. 144
  Vláďa píše:

  Vždyť jsi psal, že mě machři nasadí, jinak by mě to ani nenapadlo ;-)

 25. 145
  Vláďa píše:

  Sněženky se ujaly vedení 1:0. Vaganjan prohrál po velmi velké hrubé chybě s Muzychukovou.

 26. 146
  martin v píše:

  koukal sem na soupisky RP pravonin a vlasim b budou silne,myslim ze mezi temito dvema tymy a doufam ze i tyncem se podle papirovych predpokladu rozhodne o vitezi.kazdopadne za sebe budu bojovat naplno a doufam ze se nam bude darit hned v prvnim zapase….

1 3 4 5

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist