TJ Spartak Vlasim
04
Zář

Začátek sezony 2011/12 – schůze, rapid, kuželky

Aktuální info

Prázdniny utekly jak voda a máme tu novou šachovou sezonu. A začínáme jako tradičně turnajem v rapid šachu a oddílovou schůzí. Na dalších řádcích najdete podrobnější info k těmto akcím. Účast na nich je nutná, omluvou je pouze vlastnoručně donesené parte.

ODDÍLOVÝ PŘEBOR V RAPID ŠACHU

Uskuteční se v neděli 11. 9. 2011 od 9 hodin (prezentace do 8.45h.) v klubovně Sporthotelu. Hrát se bude tradičně švýcarem na 7 kol, tempem 2×20 minut. Startovné je 20 Kč. Oddílový přebor se hraje jako otevřený, takže rádi přivítáme i zájemce z jiných oddílů.

Podrobné propozice


Foto z loňského oddílového přeboru

Den předtím jsou pak zamluveny kuželky. Tak kdo má chuť, může si před oddílákem přijít zasportovat a spláchnout to pár pivečkami :-) . Sejdeme se před 20. hodinou na vlašimské kuželně (je to na Vorlině naproti Blanickým strojírnám). Upozorňuji, že jsou zde potřeba vlastní přezůvky, pokud možno se světlou podrážkou.

ODDÍLOVÁ SCHŮZE

Proběhne ve čtvrtek 8. 9. v salónku restaurace Silvie (naproti FÚ Vlašim) od 19.00h. Hlavním bodem bude jako vždy sestavování soupisek pro sezonu 2011/2012, účast všech členů oddílu nad 15 let (přijít mohou i mladší) je proto žádoucí. Pokud někdo nemůže, ať pošle spolu s omluvenkou své představy a požadavky.


Restaurace Silvie

U rapidu a kuželek nejsou sice přihlášky předem povinné, ale určitě je uvítáme, prostory přece jen mají svou kapacitu… (Přihlášky možno posílat na mail Ondry Matějovského, případně je můžete psát do komentářů pod článkem.)

11 reakcí na “Začátek sezony 2011/12 – schůze, rapid, kuželky”

 1. 1
  David a Filip píše:

  Ve čtvrtek přijdeme na schůzi všichni tři (i s taťkou). Na rapid se přihlašujeme David i Filip. Taťka přijde také, ale jenom jako divák.

 2. 2
  Tom píše:

  Na rapid se také přihlašuji a přijdu samozřejmě i ve čtvrtek a v sobotu :-D

  Dneska jsem potkal v Benešově Bohdyho Trčku a říkal, že v neděli také možná na oddílák přijede. :-)

 3. 3
  Maťa píše:

  Stejně jako Tomáš přijdu tam, tam i tam :-) . Na rapid jsou z hráčů mimo náš oddíl přihlášeni i brodečtí Petr Hroník s Karlem Juklem – a možná prý ještě někoho přivezou.

 4. 4
  Pavel Vojta píše:

  Ahoj, já se také hlásím na všechny akce. Doufám že mi to doma projde :-D .

 5. 5
  Petr H. píše:

  V neděli přijedu také. Kdo pojede se mnou se dozvím ve čtvrtek na šachách.

 6. 6
  Jirka Mejzlík píše:

  Dorazím dnes a asi i v neděli.

 7. 7
  Ondra Mejzlík píše:

  Hlásím se na rapid.

 8. 8
  Maťa píše:

  Účast na zítřejším rapidu očekávám podobnou jako ve většině ročníků, tedy kolem 20 lidí. Kromě vlašimských hráčů by se měli dostavit i hosté ze Sedlčan, Brodců, Neveklova a možná i z Prahy (Bohdan). Turnaj na svém počítači odřídí Petr Havelka, což je, jak známo, záruka kvality.

  Na čtvrteční schůzi se nás v Silvii sešlo 15. Při sestavování soupisek se potvrdil zájem některých hráčů ligového áčka o pozice volných hráčů v RP, takže družstva Dolních Kralovic (průměrné elo základní sestavy 2003) a Pravonína (1906) budou hodně silná. Papírově dokonce silnější než naše béčko (1885) ve vyšší KS :-) . U Kralovic a Pravonína se tedy dá očekávat hra o nejvyšší příčky, naopak béčko stejně jako áčko ve 2. lize čeká nejspíš boj o záchranu – snad úspěšný! Do nejnižší RS dnes přihlásím 2 týmy – Vlašim C a Dolní Kralovice B.

  A ještě připomínám dnešní kuželky (viz článek). Já se před nimi zajdu podívat na fotbal – Vlašim od 17 hodin hostí střížkovskou Bohemku, tak kdyby se chtěl někdo přidat…

 9. 9
  AdolfR píše:

  tak my nemuzem, ale zdravime moc

 10. 10
  Tom píše:

  Výsledky oddílového přeboru:
  http://www.chess-results.com/tnr56131.aspx?art=4&lan=5

  Přeborníkem oddílu je Pavel Vojta.

 11. 11
  Maťa píše:

  Pohodový turnaj v příjemné atmosféře – díky všem za účast! :-) Krátký článek slíbil Tomáš.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist