TJ Spartak Vlasim
06
Čvn

Sportovní odpoledne ve fotografiích

Tomáš Vojta

V sobotu 4. 6. se na fotbalovém hřišti v Miřeticích sešlo 46 (alespoň podle Mati) členů a příznivců šachového oddílu Spartak Vlašim, aby se rozloučili se sezonou 2010/2011. Program byl stejný jako loni, tzn. hlavně fotbal a šachy na všechny způsoby. Akce se, myslím, vydařila (alespoň já jsem se bavil výborně :-) ), což dobře dokumentují fotografie z ruky Marie Filipové.

 
Avizovaný gulášek nakonec nebyl, ale bohatě ho nahradily klobásky, kuřecí řízek či smažák s hranolkami.

 
Dan Houdek a Míra Lalouček v obklíčení dětí.

 
Maťa bojoval jak lev, ale upřímně řečeno víc jak kopání do míče mu šlo komentování zápasu :-) .

 
Áda Rýdl právě dostává jesle :-) .

 
Zápas mladí versus staří (rozuměj nad 20 let) byl za stavu 0:4 pro dešťovou přeháňku ukončen.

 
Při dešti byly sehrány 2 simultánky s hodinami (2×15 minut). Ondra Mejzlík nedal nikomu ze svých 5 soupeřů žádnou šanci a zvítězil přesvědčivě 5:0.

 
Mě potrápili soupeři mnohem více a krále jsem musel sklonit před Filipem Zvárou a remízu uhrál Standa Vávra. Nakonec jsem ale i já vybojoval vítězství, a to poměrem 3,5:1,5.

 
Po dešťové přeháňce byl sehrán druhý fotbalový zápas. Za stavu 7:10 ve prospěch starých již zcela vyčerpaní důchodci vyhlásili, že kdo dá poslední gól, vyhrál. Brzy tohoto nápadu ale litovali, když brankář Áda Rýdl neudržel Jirkovu dělovku a nejlepší hráč mladých Filip Zvára neměl problém doklepnout míč do prázdné branky. Z vítězství se tak radovali mladí :-) .

 
S míčem se vyblbli i ti nejmenší.

 

 

V Miřeticích vládla pohoda a nebylo by od věci se takto sejít častěji. Poděkování patří Mírovi Laloučkovi, který domluvil místo, a paní Filipové s ředitelkou MěDDM Pavlou Homolkovou, jež zajistily drobné ceny pro děti.

Dalších 70 fotek

14 reakcí na “Sportovní odpoledne ve fotografiích”

 1. 1
  Vláďa píše:

  Nádherné fotky, obzvláště ta se lvem Maťou :-D. Drobná oprava, ty kuřecí řízky byly z vepřového :-).

 2. 2
  Jarda P. píše:

  Maťa vypadá jak pitbul a Nela jeho kořist :-) .

 3. 3
  AdolfR píše:

  Moc prima odpoledne. Nikde ovsem na fotkach nevidim nejbehavejsiho z fotbalistu, Jardu Pychu, asi ho vubec nebylo mozne zachytit

 4. 4
  Jarda a Iveta P. píše:

  Úžasné momentky z bezvadného dne v Miřeticích! :D

 5. 5
  Vojta M. píše:

  Super akcicčka, škoda že šachová sezona nekončí několikrát do roka :D:D

 6. 6
  Tom píše:

  Mohli bychom se takto sejít třeba i na začátku sezóny. A třeba přitom dát dohromady soupisky, myslím, že by přišlo víc lidí než když máme schůze v hospodě :-) . Na organizaci to není nijak náročná akce /více méně volná zábava :-) / a Míra by určitě zase hřiště případně domluvil. Nadhodím to předsedovi, aby se nad tímto nápadem zamyslel :-D

 7. 7
  Marie F. píše:

  Já včera předsedovi říkala rovněž o schůzce na zahájení sezóny. Nabízela jsem prostory na hřišti v Pravoníně. Mohl by se kromě fotbalu hrát volejbal nebo tenis na umělce….

 8. 8
  Maťa píše:

  Já už to beru jako hotovou věc, že se někdy v září sejdeme na hřišti v Pravoníně :-) . Ponechal bych „model Miřetice“, tedy zábava všeho druhu, soupisky bych nechal tradičně na čistě pracovní setkání do Vlašimi.

  Na té diskutované fotce je myslím zachycen začátek pěkné fotbalové akce. Jeden z obránců mladých prudkou střelou trefil vlastní spoluhráčku Nelu, což jsem díky skvělé předvídavosti tušil, a zároveň jsem i odhadl směr, kam odražený míč poletí. V mládí jsem běhal stovku pod 11 sekund, a tak pro mě nebyl problém nabrat po chvilce obrovskou rychlost, a protože i s fotbalovou technikou jsem si vždy tykal, ve vysokém tempu jsem postupně krásně obehrál pětici protihráčů včetně brankáře a na závěr ležérní střelou zakončil do prázdné branky… Pamatuju si to dobře, nebo to bylo jinak?? :-)

 9. 9
  Vláďa píše:

  Maťo, řekl bych, že ti paměť už dosloužila. Správně tě zařadili do týmu starců :-D

 10. 10
  Jarda P. píše:

  :-) :-) :-)

 11. 11
  Maťa píše:

  Vláďa: Na první fotce vidím, že jsi seděl zády k utkání, navíc o tvém přístupu k pohybovému sportu dostatečně vypovídá, že jsi na sportovní odpoledne dorazil v saku :-) – nebyl by nějaký svědek, který tu akci opravdu viděl? Třeba Nela, ta byla nejblíž…

 12. 12
  Vláďa píše:

  Lev Maťa: Kdybys vyvinul rychlost 9 m/s, tak na trávníku by zůstaly tvoje tenisky i s fuseklemi a toho by si Nela určitě všimla :-D

 13. 13
  Tom píše:

  Maťa: tvá pěkná fotbalová akce byla přesně jak si napsal. Vůbec jsem pak nechápal tah trenérské dvojice Innemann-Horák, která tě zcela nepochopitelně nepostavila do základní sestavy druhého zápasu :-D

 14. 14
  Tom píše:

  Sportovní den se letos uskuteční v neděli 17.6. od 15h. opět na hřišti v Miřeticích. Takže si na tuto neděli nezapomeňte udělat čas, účast je povinná! :-)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist