TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Únor, 2023

27
Úno

V Pravoníně hrálo 60 rodinných dvojic! 

Sobota 25. února 2023 v Pravoníně patřila šachovému turnaji rodinných dvojic, letos už se hrál 14. ročník, kdy za šachovnice zasedali sourozenci, rodiče a děti, prarodiče a děti, bratranci a sestřenice, strýčkové, tetičky a neteře či synovci. Celý článek »

24
Úno

Pravonín – Říčany G 5:3

Výborného výsledku dosáhlo v osmém kole Regionálního přeboru družstvo Pravonína. I přesto, že na všech šachovnicích měli naši hráči nižší elo než soupeři, raduje se Pravonín z vítězství 5:3. O zisk 3 bodů se výhrami postarali Celý článek »

22
Úno

V sobotu aktivně, v neděli Líně

Prima víkend má za sebou vlašimské áčko. 9. kolo 2. ligy si okořenilo sobotním výletem v okolí zámku Kozel a hradu Radyně a pak v neděli bez jediné prohrané partie porazilo silný tým Líní. Celý článek »

20
Úno

Regionální žákovská liga v Bystřici

Šachová škola STAMAT uspořádala 11. února další turnaj pro děti. Organizace turnaje proběhla ve spolupráci se ZŠ Bystřice, kde byl na podzim znovu otevřen šachový kroužek. V sobotu ráno se škola zaplnila 75 mladými šachisty a šachistkami. Celý článek »

17
Úno

Pravonín B – Postupice 2,5:2,5

V neděli 5. února 2023 jsme hráli doma proti Postupicím. Nebyli jsme úplně v nejsilnější sestavě, takže i bod je pro nás dobrý. Dvě kola před koncem vedeme o 6 bodů, takže postup je hodně blízko. Jako první ukončil partii Adam Slavík. Celý článek »

15
Úno

Vlašim B – Brodce 7:1

Tři porážky 3,5:4,5 zaznamenalo vlašimské béčko mezi pátým a sedmým kolem Krajského přeboru. V kole osmém ale tuto nepříjemnou sérii prolomilo a z pozice jasného favorita si smlslo na posledních Brodcích. Výhrou jsme se dostali z pásma sestupu Celý článek »

13
Úno

Pozvánka na turnaj rodinných dvojic

V sobotu 25. února se v Pravoníně uskuteční již 14. ročník oblíbeného turnaje určeného pro rodinné dvojice (sourozenci, rodiče+děti, prarodiče+děti, bratranci, tetičky+děti – příbuzenské vztahy do synovců a neteří). Podmínkou účasti je, Celý článek »

10
Úno

Vlašim v zápase roku rozdrtila Písek

Nejvyšší divácká návštěva sezony (4 neplatící) vyburcovala domácí ke skvělému výkonu. V souboji dvou nejsilnějších družstev 2. ligy a zároveň prvního a druhého průběžné tabulky Vlašim doslova zničila Písek a je jen krůček od postupu do 1. ligy! Celý článek »

08
Úno

Sendražice B – Pravonín 4:4

Ne zrovna v útulném prostředí (prý 15 stupňů + netekoucí voda na toaletách) přivítaly v 7. kole Regionálního přeboru Sendražice hosty z Pravonína. Zápas byl papírově vyrovnaný a podle toho vypadaly i výsledky – hned 6 partií skončilo dělbou bodu. Celý článek »

06
Úno

RŽL ve Stříbrné Skalici

Šestým dílem pokračovala minulou sobotu Regionální žákovská liga. Do Stříbrné Skalice se sjelo celkem 65 dětí, které si podle výkonnosti tradičně zahrály ve třech turnajích. V elitním áčku zvítězil Matyáš Jouja ze Zvole před Kubou Mlýnkem a Milanem Peštou. Nejlepším hráčem Celý článek »

03
Úno

Vlašim B – Český Brod 3,5:4,5

Zklamáním skončil pro béčko nedělní zápas 7. kola Krajského přeboru. I přesto, že naše rezerva nastoupila v silné sestavě, překvapivě nestačila na papírově slabší Český Brod. Po třetí porážce v řadě se tak v tabulce nebezpečně přibližila Celý článek »

01
Úno

Vojtové vyhráli Bakovské dvojice

38 dvojiček, což je druhý nejvyšší počet v historii této akce, si přijelo v sobotu zahrát turnaj dvojic do Bakova. A potřetí za sebou se mezi vítěze zapsal hráč Vlašimi! Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)