TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Říjen, 2021

29
Říj

Vlašim v čele 1. ligy

Pomalu se nám blíží druhé kolo 1. ligy, a tak se pojďme alespoň pomocí tabulky a jednoho diagramu vrátit ke kolu prvnímu. Už jen proto, že jsme po něm v čele naší druhé nejvyšší soutěže, což už se taky nemusí nikdy opakovat. :-) Zápas na Vyšehradě Celý článek »

27
Říj

Dvě medaile z rapidu v Lomnici n. P.

Důchod se pomalu blíží, a tak jsem se minulý víkend rozhodl vyzkoušet, co bych v něm rád dělal. :-) Tedy vyrazil na nějaký vzdálenější rapid, na místě přespal a trochu poznal okolí. Byl to trochu „hurá“ nápad (napadlo mě to ve středu), ale povedl se. Celý článek »

25
Říj

Regionální žákovská liga zvládnuta

Třetí kolo letošní Regionální žákovské ligy proběhlo ve Spolkovém domě Pravonín 16. 10. 2021. Epidemiologická situace se v zemi zhoršuje, a proto jsme v rámci příprav zajistili zdravotní sestřičku s kvalifikací provádět PCR a antigenní testy. Celý článek »

22
Říj

Je tu Mistrovství Čech mládeže

V hotelu Eden v Herlíkovicích bude zítra zahájeno Mistrovství Čech mládeže do 12, 14 a 16 let (+ doprovodné openy). Mezi více jak 200 účastníky bude i malá vlašimsko-brodecká výprava skládající se z Míši Steina a Kuby Mlýnka. Celý článek »

20
Říj

Vlašim B – Tábor 4:4

Takřka 16 měsíců trvalo, než si naše béčko opět mohlo zahrát soutěžní zápas. Loni v červnu jsme ročník 19/20 dohráli na půdě Tábora a se stejným soupeřem jsme se utkali i na úvod 2. ligy ročníku 21/22. A když tak koukám na covidová čísla, Celý článek »

18
Říj

Deník z Openu Tatry 2021 – díl 2

Den 6. – Na dnešek hlásili déšť a už od rána poprchává. Kuba se rozhodl si zahrát blicák. Skončil sedmý a vyhrál 10 euro. Po odečtu startovného mu pět euro zbylo. Pěkný výsledek. Celý článek »

16
Říj

Stará garda nás zachránila!

V neděli 10. 10. 2021 začala nová sezóna Regionálního přeboru „C“. Družstvo Pravonína se po letech vrátilo do této soutěže a jeho cílem je udržet se. V prvním utkání čekalo „Pravoňáky“ družstvo Říčan G. Obě družstva povolala k prvnímu Celý článek »

14
Říj

Frýdek nás vzal na Kanáry

První soustředění Extraligy mládeže se konalo stejně jako loni ve Starém Městě (Uherském Hradišti). Páč to nemáme úplně kousek, tak jsme se po skupinkách vydali na místo už v pátek. Mě a Maťu vzal z Vlašimi Dan Houdek, který měl společnou Celý článek »

12
Říj

Deník z Openu Tatry 2021 – díl 1

Den 1. – Pozor na jeleny! Po dvou letech jsme s Kubou opět vyrazili na šachový turnaj Open Tatry do Tatranské Lomnice. Loni se turnaj sice konal, ale situace kolem covidu nevypadala nejlépe a z turnaje jsme se nakonec na poslední chvíli odhlásili. Celý článek »

11
Říj

Míša Stein vyhrál druhé kolo RŽL

V sobotu 9. října 2021 se zúčastnili naši šachisté druhého kola Regionální žákovské ligy v šachu. Pořadatelem byly Sedlčany, ale hrálo se nově v Kosově Hoře. Turnaje se zúčastnilo celkem 48 dětí, které byly rozděleny do tří kategorií Celý článek »

08
Říj

Rozjíždí se soutěže družstev dospělých

Po dorostu, který své dlouhodobé soutěže družstev zahájil minulý víkend, se nám po letní přestávce (a roční pauze) opět rozeběhnou i soutěže družstev dospělých. A tak nebude od věci udělat si takový malý souhrn, co vlašimská družstva hrají Celý článek »

06
Říj

Úvod 1. ligy mládeže – překvapení se nekonalo

Po roční pauze se vrátila ke svým soutěžím i mládežnická družstva. Vlašim byla pověřena uspořádat úvodní sraz skupiny C 1. ligy mládeže. A tak jsme se v sobotu 2. října ráno sešli v klubovně Sporthotelu, připraveni zabojovat o nějaký Celý článek »

02
Říj

Open Tatry – iba pre zaočkovaných!

Hotel Sorea Titris v Tatranské Lomnici bude od soboty 2. 10. dějištěm turnaje o Tatranský pohár. Na tento svátek pro všechny „šachové turisty“ se z Vlašimi již v pátek vydám společně s Danem Houdkem a Voříškovými. Na Slovensku jsou Celý článek »

01
Říj

Začínají nejvyšší dorostenecké soutěže

Ve Starém Městě a na domácí půdě ve Sporthotelu zahájí o tomto víkendu naše dorostenecké týmy úvodními koly své dlouhodobé soutěže. Pojďme se ve stručnosti podívat, k jakým změnám v sestavách došlo oproti loňsku Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)