TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Červenec, 2020

25
Čvc

Začínají Letní šachové Pardubice

Dnes slaví podle kalendáře Kubové svátek a od pondělí pak čeká Kubu Vojtu svátek šachový. Jak jinak nazvat akci, kde se utká s velmistry Movsesjanem, Hráčkem, Štočkem, Babulou, kompletní ženskou reprezentací a možná i s GM Navarou a Lázničkou? Celý článek »

21
Čvc

Na Sergeje nikdo nevyzrál

Od pondělí do pátku (13. – 17. 7.) se konalo reprezentační soustředění mládeže ve Zruči nad Sázavou. V jeho rámci se uskutečnil i rapid turnaj, ve kterém byl finanční fond 25 tisíc korun! Ale abyste si nemysleli, neměli jsme to jednoduché, protože s námi Celý článek »

18
Čvc

Cvičení z Přeboru města Vsetín

45. ročník přeboru Vsetína je za námi a díru do Valašska jsme tedy neudělali. Pochvalu zaslouží jen Kryštof Křížek a v béčku Filip Vopálka, kteří získali spoustu elobodů. U ostatních (já, David, Kuba, Maťa) to byla pěkná bída a u Patrika pak přímo utrpení. Celý článek »

13
Čvc

Princezna Bella (Vsetín nešachovým pohledem)

V sobotu (4. 7.) ráno jsme vyjeli směr Kolín, kde jsme přesedli na vlak a vyrazili na Vsetín. Jelikož po cestě byly nějaké problémy na železnici, tak jsme měli zpoždění asi 3 hodiny. Ale mělo to i své lepší chvilky. V Olomouci, kde nás z vlaku vyhnali s tím, Celý článek »

03
Čvc

Začíná výborně obsazený Přebor Vsetína

45. ročník Přeboru města Vsetína má tradičně výkop první prázdninovou sobotu a tradiční je i velká účast z Vlašimi a okolí. Do města proslaveného výbornou slivovicí vyráží Kryštof Křížek, Kuba Vojta, Ondra Matějovský, David Zvolenský, Celý článek »

01
Čvc

Konkurz na nového kapitána

Soutěže družstev se konečně dočkaly konce sezony. V uplynulém víkendu proběhla závěrečná kola 2. ligy, která byla odsunuta kvůli epidemii koronaviru. Vlašimskému béčku už v soutěži o nic nešlo, usadilo se totiž v příjemném středu tabulky, a Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)