TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Březen, 2019

31
Bře

Vlašim slaví postup do 1. ligy!

Vlašimské áčko to dokázalo!  Po výhře 5:3 v posledním kole nad Klatovy vyhrálo 2. ligu a podruhé v historii našeho oddílu vybojovalo postup do 1. ligy! Bilance 8 výher a 3 remíz je úžasná. :-) Celý článek »

27
Bře

Kryštof Křížek vyhrál Regionální žákovskou ligu

13 let v řadě nezná seriál turnajů Regionální žákovské ligy jiného vítěze než hráče Vlašimi! Tím posledním je Kryštof Křížek. Pro zajímavost seznam všech vítězů 24leté historie RŽL: Celý článek »

25
Bře

Vlašim B – Bakov B 5,5:2,5

Díky soupeřům z Bakova má naše béčko za sebou dost nezáživný zápas. Hosté totiž k 10. kolu Krajského přeboru dorazili pouze v 6 lidech (a navíc s tendencí dát všechno rychle za remis a jet domů), a tak jsme hned od začátku vedli 2:0.  Utkání tak postrádalo Celý článek »

22
Bře

Koutecké letopisy: Pes, čaroděj a sníh

Příběh, který vám budu vyprávět, začíná v pátek 8. března 2019. Začíná velmi pozvolna. Několik dětí nastupuje v Kolíně do rychlíku. Vlak se rozjíždí a pak uhání stále vpřed, až po několika hodinách dorazí na místo, odkud už není možné pokračovat dál. Celý článek »

21
Bře

Strakonice – Vlašim 1:7

Ve skvělých výkonech pokračuje vlašimské áčko ve druhé lize. V předposledním 10. kole si smlslo na Strakonicích a už jen malý krůček chybí k tomu, abychom podruhé v historii našeho oddílu postoupili do 1. ligy. A to by byl nečekaný a veliký úspěch! Celý článek »

18
Bře

Desáté kolo Regionální soutěže

Včera pokračovala předposledním desátým kolem nejnižší soutěž dospělých. Naše céčko nejtěsnějším poměrem prohrálo na půdě Neveklova a nevyužilo tak příležitost dostat se do čela Regionální soutěže. Lépe se dařilo Pravonínu, který si poměrem 4:1  Celý článek »

13
Bře

Bleskovka v Postupicích 2019

Bleskovka v Postupicích umírá. Kde jsou ty časy, kdy sem jezdilo i více jak 50 lidí. Letos se jich na 33. ročník Memoriálu P. Kunce a B. Pikla sjelo pouhých 10. Těžko říct, proč to tak je. Hraje se v útulné hospůdce, skoro bych řekl v domácím prostředí, Celý článek »

11
Bře

Dvě medaile z KP dětí do 8 let!

Krajský přebor letos uspořádal Šachový klub JOLY Lysá nad Labem, a to v krásném prostředí firmy Misan. Nádherný „skleněný“ areál s CNC stroji, které si mohli návštěvníci prohlédnout. Navíc po chodbách i v odpočinkové místnosti, kde po celou dobu Celý článek »

08
Bře

Pro mládež je tu vrchol sezony!

Přes síto kvalifikací se na Mistrovství České republiky mládeže probojovalo pouze 24 nejlepších hráčů v každé kategorii. Nás může těšit, že mezi nimi jsou Kryštof Křížek (H16), Kuba Voříšek (H16), Vojta Dudek (H14) a Kuba Vojta (H14). Kamila Steinová si pak zahraje dívčí turnaj do 16 (u dívek se kvalifikace nehrají). Připraven je online přenos z více jak 100 šachovnic!
Celý článek »

07
Bře

#lukyteam postupuje

Vlašimské béčko si dokázalo už dvě kola před koncem Krajského přeboru zajistit právo postupu do 2. ligy, když 3. března udolalo ve vyrovnaném utkání soupeře z Kralup nad Vltavou. Zda bude #lukyteam příští sezonu ve vyšší soutěži opravdu startovat, Celý článek »

05
Bře

RŽL ve Velkých Popovicích

V sobotu 2. 3. 2019 jsme na 8. RŽL ve Velkých Popovicích vyrazili z Vlašimi a Pravonína jenom čtyři. Většina dětí startovala na turnaji rodinných dvojic v Pravoníně. Celkem ve Velkých Popovicích hrálo jen 76 dětí, hrálo se v místní sokolovně. V turnaji C Celý článek »

04
Bře

Rodinné dvojice vyhráli Voříškovi

V naší malebné vesničce, s překrásnou návsí a novým a útulným Spolkovým domem, uspořádali členové Šachového klubu z.s. Pravonín dne 2. 3. 2019 šachový turnaj pro děti a jejich rodiče – RODINNÉ DVOJICE. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)