TJ Spartak Vlasim

Archiv za rok: 2018

31
Pro

Přehled událostí roku 2018

Již jen pár chvil zbývá z roku 2018, a tak je ideální čas ohlédnout se za předchozími 365 dny. Při psaní tohoto přehledu vždy nestačím žasnout, co všechno jsme za ten rok zvládli a jak velikých úspěchů jsme dosáhli. Letos to bylo 7 velkých medailí na úrovni Celý článek »

28
Pro

Bořík 2018

V rychlém tempu a bez zbytečných řečí (úvodní slova pořadatelů na začátku turnaje: černý spustí hodiny :-) ) proběhl 38. ročník Memoriálu Vojtěcha Boříka. Den před Vánocemi si do Týnce našlo cestu 36 hráčů, kteří si zahráli 7kolový švýcar tempem 2×20 Celý článek »

26
Pro

Výsledky Memoriálu Stanislava Vojty 2018

V pohodové atmosféře proběhla dnes v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech naše tradiční vánoční blicka. Z vítězství se již počtrnácté radoval Tomáš Vojta. Druhé místo obsadil Vítek Moravec, třetí pak byl FM Jiří Gregor. V kvalitně obsazeném finále“A“ Celý článek »

25
Pro

Regionální žákovská liga v Říčanech

Těsně před Vánocemi, tedy 22. 12. 2018, byl v Říčanech uspořádán další ze seriálu Regionálních žákovských lig mládeže regionu SE. Sjelo se, což bylo určitě ovlivněno tím předvánočním termínem, jen 103 šachistů, kteří soutěžili ve třech turnajích. Hrálo se Celý článek »

24
Pro

PF 2019

22
Pro

Skvělý Ríša Mládek na MČR v bleskovce

Úžasným výkonem se dnes blýskl na Mistrovství České republiky v bleskovce 16letý Ríša Mládek. Porazil např. v té době stále ještě úřadujícího mistra ČR Miloše Jirovského (elo 2570) či našeho úspěšného reprezentanta GM Štočka, Celý článek »

20
Pro

Vlašim – Vyšehrad B 4:4

V neděli byl ve Sporthotelu k vidění krásný souboj dvou silných družstev o čelo 2. ligy. Všechny partie se hrály do vyčerpání všech možností (nejkratší měla 42 tahů!) a po 5,5 hodinách hry se nakonec týmy rozešly smírně. Je to trochu paradoxní, bojujeme Celý článek »

18
Pro

Krajské kolo Přeboru škol

Ve čtvrtek 13. 12. se ve Společenském domě v Neratovicích odehrálo krajské kolo Přeboru škol. Čekal jsem, že někdo z přímých účastníků napíše pár řádek, ale bohužel se tak nestalo, tak tady je alespoň výčet výsledků všech tří kategorií. Hrála 4členná Celý článek »

17
Pro

Páté kolo Regionální soutěže

Včera měla nejnižší soutěž dospělých na programu páté dějství. Naše céčko vyrukovalo na vedoucí Postupice s velmi silnou sestavou a zvítězilo 3,5:1,5. O vítězství rozhodl Jarda Pazdera, když dokázal otočit prohranou pozici s Karlem Peterem.  Díky Celý článek »

15
Pro

V Brně se nám moc nedařilo

V sobotu 8. prosince nás čekal výlet do Brna, byl to letos náš nejvzdálenější cíl při putování první ligou mládeže. Takový Vojta Kovářík najel autem 500 km! Na místě nás čekaly zápasy s domácími družstvy A a B. Favorizované áčko jsme chtěli trochu Celý článek »

14
Pro

Liberty Cup 2018

12. prosince jsme se sešli na turnaji v Rádiu Svobodná Evropa po páté. Po těch letech už to máme nacvičené, takže vše běželo svou cestou skoro samo  :-). Naštěstí ve světě se nic zásadního nestalo, a tak k šachovnicím mohlo usednout všech 20 Celý článek »

12
Pro

Lysá“E“ – Vlašim“B“ 2:6

Ve 4. kole Krajského přeboru jsme vyrazili do Areálu chovatelů drobného zvířectva v Lysé nad Labem. Minulý týden áčko Lysé šokovalo v extralize výhrou nad hvězdami nabitým Novým Borem, éčko na toto překvapení ale navázat nedokázalo a s Vlašimí Celý článek »

07
Pro

Bohemians Praha – Vlašim 4:4

Druhé utkání za sebou venku a druhá remíza. A opět s ní musíme být spokojeni, alespoň takový je můj dojem po přehrání partií. Proti silnému týmu Bohemky (není to tak dávno, co hrávala extraligu), to není špatný výsledek. Zápasu jsem osobně nebyl Celý článek »

05
Pro

Projektový den šachistů v Pravoníně

Máme za sebou první z plánovaných 4-5 projektových dnů šachistů, který byl uspořádán v rámci Šablony II. Městského domu dětí a mládeže ve Vlašimi. Pořádaly ho děti z šachových kroužků. Tento první projektový den jsme uspořádali v bývalém Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)