TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Listopad, 2017

29
Lis

Mise splněna, ale byla to dřina!

Povzbuzeni celkem úspěšným vystoupením na prvním soustředění 1. ligy mládeže jsme v sobotu 25. listopadu vyrazili s očekáváním do Prahy, kde v budově PORGu (Pražského obnoveného reálného gymnázia) probíhalo soustředění číslo 2. Na své konto Celý článek »

27
Lis

Kostelec n. Č. l. – Vlašim B 4:4

Ve třetím kole krajského přeboru jsme zajížděli do Zásmuk, kde svoje zápasy hraje družstvo Kostelce nad Černými lesy. Na konci svého minulého článku jsem „věštil“, že nás zde čeká těžký a vyrovnaný zápas, a to se do puntíku potvrdilo. Problémy už byly Celý článek »

27
Lis

Memoriál Stanislava Vojty – 26. 12. 2017

Pozvánka. Vyhrajte v tipovací soutěži startovné a oběd zdarma!!

Dnes by se táta dožil 69 let. Myslím, že je to tedy ideální den publikovat pozvánku na 33. ročník našeho vánočního turnaje, od roku 2006 hraného pod názvem Memoriál Stanislava Vojty. Po roční přestávce se opět vrátíme do oblíbené hospůdky Na Kopečku Celý článek »

24
Lis

Přijďte fandit do Sporthotelu!

Extraliga a 1. liga mládeže mají zítra na programu své další zápasy a naše mladé naděje budete moci vidět na vlastní oči. :-)   Vlašim“A“ se v 5. kole Extraligy utká od 10 hodin ve Sporthotelu v mimořádně důležitém zápase s Kuřimí. Vítěz tohoto zápasu Celý článek »

22
Lis

Memoriál Františka Černíka

Trochu z nostalgie jsem v pátek 17. listopadu vyrazil do Českých Budějovic na Memoriál Františka Černíka. Z nostalgie proto, že na podzim roku 1994 jsem byl na vojně na zdejším letišti a přišel si zahrát 2. ročník tohoto turnaje. Tehdy mě v Budějovicích nikdo Celý článek »

20
Lis

Skvěle Anežka, skvěle Nela!

Velkým úspěchem skončilo pro Vlašim juniorské mistrovství v Kovářské v Krušných horách! Anežka Vlková se stala vicemistryní ČR do 18 let a vybojovala si postup na Mistrovství Evropy. Nela Pýchová se dokázala prosadit dokonce mezi chlapci a získala bronzovou medaili v kategorii do 20 let s právem postupu na březnové finále. Celý článek »

20
Lis

Třetí kolo Regionální soutěže

Včera pokračovala třetím kolem nejnižší soutěž dospělých. A vzájemný souboj dvou našich týmů proti dvěma říčanským skončil smírně 5:5. A oba zápasy byly velmi napínavé. Céčko si poradilo se Stříbrnou Skalicí C 3:2 a udrželo v soutěži 100% bilanci. Celý článek »

19
Lis

Říčany – Vlašim 4:4

S reportáží ze druhého kola 2. ligy mám dost velké zpoždění, ale lepší pozdě než nikdy. Navíc by bylo škoda se k regionálnímu derby nevrátit, protože v hotelu Pratol (což je nová hrací místnost domácích) byl k vidění velmi pěkný a bojovný zápas dvou silných týmů. Celý článek »

17
Lis

Startuje Mistrovství Čech do 8 let

Před třemi týdny se v Harrachově v hotelu Fit&Fun hrálo MČech v kategoriích 12-16 let. Teď je na stejném místě vystřídají jejich mladší kamarádi. Kategorie do 10 let se hraje již od středy, zde ale žádného zástupce nemáme (fandit ale můžete třeba zástupcům Celý článek »

16
Lis

Na Přeboru škol 2 postupy pro Vlašimsko

Divadlo hotelu Pošta v Benešově se zaplnilo 13. 11. 2017 nebývalým a jistě rekordním počtem školních družstev k odehrání Regionálního kola základních a středních škol okresů Benešov a Kutná Hora. Do soutěže se přihlásilo 25 čtyřčlenných družstev, Celý článek »

15
Lis

Vlašim B – Mladá Boleslav B 7:1

Ve druhém kole Krajského přeboru jsme ve Sporthotelu přivítali béčko Sokola Mladá Boleslav. Soupeři přijeli velmi nekompletní, a tak při pohledu na sestavy bylo zřejmé, že půjde prakticky jen o to, jaký příděl si hosté odvezou. V poklidném tempu se Celý článek »

14
Lis

Tři medaile z Poděbrad

V Domě dětí a mládeže Symfonie Poděbrady byl uspořádán 5. ročník žákovského šachového turnaje, který nesl název „O KRÁLOVNU A KRÁLE SYMFONIE“. Podle možností do Poděbrad na turnaje zajíždíme a vždy se nám tam líbilo. I o tomto víkendu Celý článek »

12
Lis

Začíná MČR dívek D18, 20 a Polofinále juniorů

Nejen na Openu Brno budeme moct v následujících dnech fandit hráčům Vlašimi. Dnes odstartuje i Mistrovství České republiky dívek do 18 a 20 let a Polofinále MČR juniorů. Oba turnaje se hrají tempem 90 min na 40 tahů + 15 minut do konce partie Celý článek »

11
Lis

Open Brno na startu

Hráče ze 13 zemí světa (mimo jiné z Jihoafrické republiky, Skotska, Turecka či Kazachstánu) najdeme na seznamu přihlášených na Open Brno. Hráči Vlašimi budou mít na tomto turnaji premiéru (nebo si alespoň nevybavuji, že by se v předchozích šesti Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)