TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Duben, 2017

29
Dub

Ríša si (ne)zahraje MČR mužů

Poměřit síly s nejsilnějšími hráči naší země vyráží v sobotu ráno 14letý Ríša Mládek. Do Mistrovství České republiky mužů a žen je přihlášeno 59 hráčů v čele s velmistry Navarou (2732), Hráčkem (2610) či obhájcem loňského titulu Plátem. MČR je Celý článek »

26
Dub

Mise splněna – béčko zachráněno

O místě závěrečného soustředění 1. ligy mládeže se rozhodovalo poměrně netradičně, a to hlasováním. Velmi těsně (6:5) vyhrála Horní Stropnice nad Jihlavou a vlašimská třináctičlenná výprava určitě nelitovala, že to bylo i díky našemu hlasu. Děti si užily Celý článek »

25
Dub

Pribináček a kvalifikace na KP do 8 let

Nejen naše dorostenecká družstva, ale i děti z Pravonína měly o víkendu napilno. Ty starší se vydaly do Havlíčkova Brodu na tradiční turnaj Pribináček a ty malé si zahrály kvalifikační turnaj na krajský přebor do 8 let. A ve výčtu výsledků začněme těmi malými. Celý článek »

24
Dub

Turnaj šachovým nadějí

Věren svému zvyku, že když to nejde, je potřeba si zahrát turnaj a ztratit tak těžce vydobyté pozice, jsem se odebral zahrát si šachy do Místku. Trochu to připomíná velikonoční sebemrskačství některých Filipínců, jejichž pohnutky jsou ovšem poněkud Celý článek »

23
Dub

Dorostenecké družstvo druhé v Extralize!

Pět cenných kovů za posledních 7 let, taková je úžasná bilance vlašimského dorosteneckého družstva v Extralize! Dnes k ní přibylo stříbro a to zásluhou Nely Pýchové, Martina Horáka, Ríši Mládka, Filipa Šolce, Fandy Helebranda a Anežky Vlkové. Gratulujeme!!! Celý článek »

21
Dub

Dorostenecké soutěže jdou do finále

Nejvyšší dorostenecké soutěže mají o nadcházejícím víkendu na programu poslední čtyři kola. Vlašimské áčko vstupuje do finálových bojů extraligy na čtvrtém místě průběžné tabulky a béčko se v první lize pokusí vylepšit místo desáté. V případě, Celý článek »

18
Dub

Ohlédnutí za velikonočními turnaji

Na třech frontách od Tábora přes Frýdek-Místek až po slovenské Pieniny bojovali hráči Vlašimi o velikonočních svátcích. A vedli si velmi dobře. Díky Kubovi Voříškovi a Nele Pýchové se můžeme radovat ze dvou bronzových medailí! Níže najdete malý souhrn Celý článek »

17
Dub

Velikonoční beránci

Hned dvou turnajů se stejným názvem se za poslední dny zúčastnily děti z kroužků v Pravoníně. Malí (ročník 2010) Daniel a Tomáš Zemanovi si ve čtvrtek zajeli na turnaj do Náměšti nad Oslavou a vůbec si nevedli špatně. Oba uhráli ze 7 kol 4 body Celý článek »

15
Dub

Vlašim B – Zdikořínym 21,5:10,5

Sezona je u konce a s ním je tu i závěrečné shrnutí věnované vlašimskému béčku. Poslední třetina soutěže nám přinesla dvě vysoké výhry a dvě zápasové remízy. Nesla se ve znamení stíhací jízdy za céčkem a bronzovou medailí. Užuž byla na dosah, Celý článek »

13
Dub

Je tu čas velikonočních turnajů

Doslova žně bude mít vlašimský šachový fanoušek o Velikonocích. Vrcholit bude turnaj v Pieninách s Nelou Pýchovou a během dneška začnou hned dva další vícedenní turnaje, na kterých se představí celkem šest hráčů Vlašimi. Níže najdete podrobnější Celý článek »

11
Dub

Céčko v KP na vynikajícím 3. místě

I přes prohru 3:5 v závěrečném utkání Krajského přeboru s Lysou n. L.“E“ udrželo vlašimské céčko bronzovou příčku. Osobně to beru jako veliký úspěch. Porazili jsme suveréna KP Neratovice B, v derby Na Kopečku béčko, a ikdyž jsem měl spoustu starostí Celý článek »

10
Dub

Sobotní výsledkový servis

Dvou různých akcí se v sobotu zúčastnily děti z kroužků v Pravoníně. Na turnaj do Úval se jich vypravilo hned šest. Nejlépe si vedl Lukáš Zeman, který ve starších žácích uhrál 4,5 bodu ze 7 a skončil na 7. místě.  V mladších žácích byl  Jan Veselý na místě desátém. Celý článek »

08
Dub

Nela si zahraje uzavřený WIM turnaj

V chatě Pieniny ve stejnojmenném slovenském národním parku odstartují v pondělí dva uzavřené turnaje. V ženském bude možné splnit normu mezinárodní mistryně a v mužském normu velmistra. Jedná se o třetí ročník uzavřených turnajů tří Celý článek »

05
Dub

Bílí – černí 1:7 (Vlašim – Kolín 5:3)

V posledním kole 2. ligy jsme ve Sporthotelu přivítali družstvo Kolína. A přestože už v zápase o mnoho nešlo, chtěli jsme se se sezonou 2016/2017 rozloučit vítězstvím. A to se i po dobrém výkonu povedlo. Zajímavostí utkání je, že hráči s bílými figurami Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)