TJ Spartak Vlasim

Archiv za rok: 2017

31
Pro

Přehled událostí roku 2017

Rok 2017 už má na kahánku, a tak je ideální čas ohlédnout se za předchozími 365 dny. A vzpomínání to bude velmi příjemné. Titul mistra republiky v rapidu pro Kubu Vojtu, medaile z MČR pro Anežku Vlkovou, Kubu Voříška a Ríšu Mládka, stříbro v Extralize Celý článek »

31
Pro

Tomáš Vojta krůček od medaile na MČR

Když jsem v září na bleskovce v Hostomicích uhrál 15,5 ze 17 při perfu 2521, tak jsem napsal, že něco takového už těžko někdy zopakuju. Ale stalo se. :-) Na dnešním MČR v bleskovce vyšlo úplně všechno a až do posledního kola jsem útočil na titul mistra České republiky.   Celý článek »

29
Pro

Kam ta Anka šla?

Je neuvěřitelné, jak se ten čas vleče. Je to teprve 10 let, kdy jsme Františku Innemannovi přáli k šedesátinám, a mně to připadá jak celá věčnost… Samozřejmě kecám, jen jsem nechtěl začínat jako vždycky – ve skutečnosti to opravdu letí, což jsem původně Celý článek »

28
Pro

Honzíkovi Veselému se na Kaprovi dařilo

V sobotu 23. 12. 2017 jsme se vypravili na  22. ročník šachového turnaje „O Vánočního kapra“. Turnaj se konal v zasedacím sále Úřadu MČ Praha 5 Smíchov. Hrálo se ve dvou kategoriích. Mladší žáci se sjeli v počtu 94, hráli 9 kol tempem 2 x 20 minut. Celý článek »

27
Pro

Boříka ovládli Vojtové

Jak je v posledních letech zvykem, uspořádali šachisté z šachového klubu JAWA Brodce v předvánočním čase další ročník Memoriálu Vojtěcha Boříka, letos již 37. ročník. Tentokrát se organizátoři rozhodli pro formát bleskového turnaje. Rapid se hrál Celý článek »

26
Pro

Výsledky Memoriálu Stanislava Vojty 2017

V pohodové atmosféře proběhla dnes v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech naše tradiční vánoční blicka. Z vítězství se již potřinácté radoval Tomáš Vojta. Druhé místo obsadil úřadující přeborník Středočeského kraje v bleskovce Dan Jezevec Celý článek »

23
Pro

PF 2018

21
Pro

Kolín – Vlašim 3,5:4,5

Vlašimské áčko stráví vánoční přestávku na čele 2. ligy! Je to tedy trochu zavádějící informace, protože máme odehráno o zápas více než ostatní (oproti dvěma družstvům dokonce o dva zápasy více), ale i tak je to milá zpráva. :-)  Do čela nám pomohla prohra Celý článek »

19
Pro

Vydřená remíza v Říčanech

V posledním kole tohoto kalendářního roku se vlašimské céčko vypravilo do Říčan s cílem vyhrát a udržet si vedoucí pozici v tabulce.  Ačkoliv jsme byli v utkání favoritem, museli jsme se tentokrát spokojit pouze s remízou. A to jsme za ni mohli být ještě Celý článek »

17
Pro

Regionální žákovská liga ve Stříbrné Skalici

Do Stříbrné Skalice se v sobotu 16. 12. 2017 sjelo 109 šachistů z celého regionu SE. Neodehrávalo se nic mimořádného, dokonce i ve Stříbrné Skalici praskala místní sokolovna ve švech. Ostatně tak je to ve všech prostorách, kde se RŽL pořádají. Celý článek »

15
Pro

Startuje Talent Cup s Fandou Jelínkem

Již za pár desítek sekund bude v Malenovicích u Frýdlantu zahájen 11. ročník Talent Cupu. Po dubnovém Turnaji nadějí se jedná u druhý nejvýznamnější turnaj pořádaný Beskydskou šachovou školou. Do tří turnajů rozdělených dle věkových Celý článek »

11
Pro

Druhé Pravonínsko-Lukavecké šachování

Slíbili jsme si s dětmi z Lukavce, že jim oplatíme jejich pozvání, které jsme realizovali v červnu letošního roku na šachovém turnaji v Lukavci. Protože jsme mezitím navázali ještě spolupráci se Základní školou U svatého Štěpána z Prahy 2, tak se Celý článek »

09
Pro

Školy z Podblanicka zářily na krajském přeboru

V Neratovicích se 7. 12. 2017 uskutečnilo Krajské kolo přeboru školních týmů. V prostorném sále se sešel rekordní počet žákovských družstev, a to 10 družstev středoškoláků, 14 družstev starších žáků a stejný počet družstev mladších žáků.  Celý článek »

07
Pro

Vlašim – Unichess Výletná 3,5:4,5

Tak už i na nás došlo. Po třech výhrách a jedné remíze jsme si v neděli ve 2. lize připsali první porážku. Sice těsnou, ale zaslouženou. Jak uvidíte z diagramů ze všech osmi partií, utkání příliš kvality nepobralo, a to z obou stran, ale hosté přeci jen těch chyb Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)