TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Září, 2016

27
Zář

Soustředění talentů Středočeského kraje

Tomáš Vojta

Krajská Komise mládeže uspořádala o uplynulém víkendu v rekreačním areálu Jizbice pod Blaníkem soustředění talentů Středočeského kraje. Zúčastnilo se celkem 46 dětí, mezi nimiž nechyběli ani 4 členové našeho oddílu: Anežka Vlková, Nela Pýchová,  Celý článek »

23
Zář

Vzhůru k tatranským vrcholům

Tomáš Vojta

Tříhvězdičkový hotel Trigan na Štrbském plese bude od soboty 24. 9. dějištěm již 62. ročníku turnaje o Tatranský pohár. Na tento svátek pro všechny „šachové turisty“ se z Vlašimi již v pátek vydáme společně s Danem Houdkem a Voříškovými (Kubou a Blankou). Celý článek »

20
Zář

4 proti 8, přesto vítězství!

Tomáš Vojta

Nadpis článku odkazuje na speciální cenu, která se uděluje na rapidu v Českém Brodě. 1000 korun vyhraje družstvo složené ze čtyř nejlépe umístěných hráčů jednoho oddílu. Je to tedy trochu nespravedlivé, protože značnou výhodu má oddíl, který postaví Celý článek »

19
Zář

1. kolo RŽL v Sedlčanech

Marie Filipová

Činnost ve školním roce 2016/2017 jsme zahájili v Pravoníně v pátek 16.9.2016 a hned následující den se konalo v Sedlčanech první kolo Regionální žákovské ligy ročníku 2016/2017. Od nás z Pravonína se na tento turnaj vypravilo hned šest šachistů. Celý článek »

12
Zář

MČR v rapidu: Kuba stříbro, Péťa bronz!

Skvělého výsledku dosáhla vlašimská výprava na Mistrovství České republiky v rapid šachu mládeže. Kuba Vojta vybojoval stříbrnou medaili v kategorii chlapců do 12 let a Péťa Píšová bronzovou mezi stejně starými dívkami. Blahopřejeme !!! Celý článek »

09
Zář

Vyjde to i podeváté v řadě?

Tomáš Vojta

Nejlepší čeští hráči v mládežnických kategoriích se o víkendu sejdou v Klatovech, kde se uskuteční Mistrovství České republiky v rapid šachu. Nebude mezi nimi chybět ani čtyřlístek z našeho oddílu. V krajských přeborech či na loňském MČR si účast vybojovali  Celý článek »

07
Zář

Pohár města Říčany

Tomáš Vojta

Po týdenních bojích byl v sobotu dohrán 14. ročník Poháru města Říčany. Zejména kvůli termínové kolizi s pražským Mistrovstvím Evropy mládeže se ho zúčastnilo o něco méně hráčů než obvykle, ale i 118 účastníků rozdělených rovným dílem do turnaje A i B Celý článek »

06
Zář

Ela vlašimských hráčů k 5. 9. 2016

Tomáš Vojta

Ke včerejšímu dni byla zveřejněna nová národní elolistina, do které byly započteny výsledky za poslední čtyři měsíce. Připravil jsem tradiční malý souhrn, ze kterého je vidět, jak se hráčům našeho oddílu dařilo na letních turnajích. A tentokrát to úplně radostný Celý článek »

05
Zář

Krajský přebor v bleskovce 2016

Tomáš Vojta

Na nedělní krajský přebor v bleskovce do Hostomic jsem vyrazil tak trochu omylem. Ještě v sobotu odpoledne jsem byl rozhodnut, že nikam nepojedu. Po právě skončeném Openu Říčany jsem měl šachů dost a už se mi nikam nechtělo. Když ale večer Kubík Celý článek »

02
Zář

Začátek sezony 2016/17 – schůze 8.9.

Aktuální info

Prázdniny utekly jak voda a máme tu novou šachovou sezonu. A začínáme jako tradičně oddílovou schůzí. Proběhne ve čtvrtek 8.9.2016 od 18,30h. v salónku Pivní arény U Houdy (Vlasákova 180, naproti Bille). Hlavním bodem bude jako vždy sestavování soupisek Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)