TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Červen, 2016

29
Čvn

MČR školních družstev pohledem ZŠ Načeradec

Marie Filipová, Lukáš Filip

Mistrovství České republiky škol se hrálo v krásném kongresovém sále Krajského úřadu Zlín, který projektovala významná architekta Eva Jiřičná, zlínská rodačka. Sál byl klimatizovaný, takže nikomu nevadilo velké venkovní horko. Záštitu nad mistrovstvím Celý článek »

27
Čvn

Loučení se školním rokem 2015/16 v Pravoníně

Marie Filipová

Na 17 .6. 2016 jsme si naplánovali poslední šachovou schůzku všech našich 10 kroužků ve školním roce 2015/2016. Stejně jako na jeho zahájení, tak i nyní se sešly všechny naše děti a společně se doslova „vyřádily“. Mile nás překvapilo překrásné tablo, Celý článek »

24
Čvn

Startuje krajský přebor mládeže

Tomáš Vojta

Tak, a máme tu další celovíkendovou akci s dětmi. Tentokrát vyrazíme do Říčan, kde se bude hrát finále středočeského krajského přeboru mládeže v kategoriích HD10, HD12, HD14 a HD16. V sázce jsou nejen tituly krajských přeborníků, ale i postupy Celý článek »

22
Čvn

Sportovní den ve fotografiích

Tomáš Vojta

Kolem 30 dětí a dospělých se sešlo v neděli 19. 6. na fotbalovém hřišti v Miřeticích (za zajištění hřiště a občerstvení patří velké díky Mírovi Laloučkovi), aby si zde po náročné šachové sezoně trochu protáhli kostru. :-) Sehrála se dvě fotbalová utkání, 2 simultánky Celý článek »

20
Čvn

Začíná Mistrovství ČR školních týmů

Tomáš Vojta

Pod záštitou hejtmana Zlínského kraje MVDr. Stanislava Mišáka bude zítra zahájeno Mistrovství České republiky škol. Letos se poprvé budou všechny tři kategorie ( 1. stupeň, 2. stupeň, střední školy) hrát na jednom místě a to v reprezentativních prostorách Celý článek »

18
Čvn

Jirka Rýdl v reprezentačním dresu

V neděli 19. 6. padne další milník v dějinách našeho oddílu. Poprvé v historii nastoupí hráč Spartaku Vlašim v reprezentačním dresu dospělých! Průkopníkem je Jirka Rýdl, který bude hájit barvy České republiky B na Mitropa Cupu. Celý článek »

16
Čvn

O pelhřimovského pěšce

Jana Veselá

V sobotu 11. 6. 2016 se konal v Pelhřimově v pořadí  3. ročník turnaje „O pelhřimovského pěšce“. Zúčastnilo se ho 86 hráčů v různých věkových kategoriích. Jednalo se o přátelský turnaj, proto si mohli zahrát opravdu všichni. Hrálo se v prostorách jídelny Celý článek »

14
Čvn

Kryštof Křížek obhájil prvenství ve STAMAT lize

Patrik Pýcha

Šachová škola STAMAT 11. června pořádala v Benešově další turnaj pro děti, kterým se současně rozloučila s končícím školním rokem 2015/2016. Zázemí účastníci našli ve školní jídelně ZŠ Dukelská, kam tentokrát dorazilo 46 mladých šachistů a šachistek.  Celý článek »

13
Čvn

Kuba má bronz z MČR družstev ml. žáků

Na Mistrovství České republiky družstev mladších žáků se letos vlašimský tým neprobojoval (což je veliká škoda, protože jsem přesvědčen, že v nejsilnějším složení bychom hráli o přední příčky), přesto jsme ale měli na této hezké akci svého zástupce. Kuba Vojta si zahostoval za tým Polabin a na 1. šachovnici ziskem 6 bodů z 9 partií pomohl k zisku bronzové medaile!

Třídenní turnaj v Hradci Králové, hraný tempem 2×25 minut s bonifikací 10s. za každý tah, zcela ovládla Beskydská šachová škola Frýdek-Místek, která obsadila první dvě místa. Tým Polabin pak třetí příčku vydřel v nervydrásajícím posledním kole, kdy otočil stav zápasu s Lokomotivou Brno z 0,5:2,5 na 3,5:2,5 Celý článek »

12
Čvn

Smíchovská klání, tak trochu zklamání

Lukáš Zeman

V sobotu 4. června 2016 jsem se zúčastnil turnaje „Smíchovská klání mládeže“ v Praze. Bohužel hned v úvodu bylo jasné, že je víc pohárů než nás soutěžících. Vyhlašování vítězů mělo byt rozděleno do tří kategorií a to junioři, starší žáci a mladší Celý článek »

06
Čvn

O krále mateřských školek Tábor

Marie Filipová

První veřejný turnaj mají za sebou naše školičkové naděje Cecilka Burešová, Markétka Brzková, Eliška Škarydová, Natálka Štanderová a Lenka Šťastná, které se  v sobotu 4. 6. 2016 zúčastnili akce „O krále šachových školek“  v Táboře. Celkem se soutěže Celý článek »

02
Čvn

Přijďte se rozloučit se sezonou 2015/2016

Tomáš Vojta

Sezona 2015/2016 se nezadržitelně chýlí ke konci, a tak je nejvyšší čas ji pořádně rozebrat a zhodnotit. Ideální příležitost k tomu bude při tradičním sportovním dni, který se uskuteční v neděli 19. 6. ve fotbalovém svatostánku v Miřeticích (cca 10 km za Vlašimí, Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)