TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Duben, 2016

30
Dub

Nela a Jirka si zahrají MČR mužů a žen

Tomáš Vojta

Není to tak dávno, co Jirka Rýdl a Nela Pýchová získávali pro Vlašim zlaté medaile na MČR v mládežnických kategoriích. Čas ale zastavit nejde, a tak se letos budou prát už s dospělými. :-)   O zlato to asi nebude, ale v konkurenci nejlepších hráčů republiky Celý článek »

28
Dub

Anežka střílí gól GM Navarovi

Simultánka v Rádiu Svobodná Evropa se už nějakou chvíli hraje, pár zaměstnanců z celkového počtu 23 hráčů už odpadlo, tu ke mně přichází Robin a šeptá „Anežka asi vyhraje“. A skutečně, Anežka se potutelně usmívá a za pár okamžiků skóruje první gól do velmistrovy branky. Celý článek »

27
Dub

Pribináček 2016 minulostí

Marie Filipová

Termín 23. 4. 2016 byl v našem termínovém kalendáři dlouhou dobu. Víme o velkém zájmu o tento šachový turnaj v rapid šachu mládeže do 16 let, a proto přihláška pořadateli panu Václavu Paulíkovi putovala včas. Takové štěstí nemělo více jak 30 šachistů, Celý článek »

25
Dub

V 1. lize mládeže na jedničku s hvězdičkou

Tomáš Vojta

Skvělým způsobem zakončilo vlašimské béčko své účinkování v druhé nejvyšší dorostenecké soutěži. Porazilo vedoucí Řevnice + k tomu přidalo další 3 výhry a v konečné tabulce obsadilo vynikající 4. místo. Zisk 24 bodů navíc znamená nejlepší výsledek Celý článek »

24
Dub

Pravonín vyhrál Regionální soutěž!

Marie Filipová

Ze Zruče jsme 3 body nepřivezli, přesto jsme první! Neděle 17. 4. 2016 byla dnem, kdy bylo odehráno poslední 11. kolo Regionální soutěže „E“. Pravonínští zajížděli do velice upraveného a hezkého města Zruče nad Sázavou.Ve Spolkovém domě nás pan Světlík  Celý článek »

21
Dub

Dorostenecké soutěže jdou do finále

Tomáš Vojta

Nejvyšší dorostenecké soutěže mají o nadcházejícím víkendu na programu poslední čtyři kola. Vlašimské áčko vstupuje do finálových bojů extraligy na šestém místě průběžné tabulky a béčko se v první lize pokusí vylepšit místo páté. V případě, že v hracích budovách Celý článek »

20
Dub

Céčko vítězem Krajské soutěže!

S málokdy vídanou bilancí 11-0-0 ovládlo vlašimské céčko Krajskou soutěž. Své suverénní postavení potvrdilo i v posledním kole, kdy výsledkem 6,5:1,5 deklasovalo druhý tým tabulky Kostelec B. Celý článek »

17
Dub

Vlašim B – Říkoly 10,5:13,5

Patrik Pýcha

V posledních třech zápasech Krajského přeboru jsme se utkali s družstvy z nejvyšších pater tabulky – s Říčany B, Lysou nad Labem E a Kostelcem nad Černými lesy. Přestože jsem věřil, že zaútočíme na medailové pozice, utkání nenaplnila optimistická Celý článek »

13
Dub

Vyšehrad – Vlašim 4,5:3,5

Tomáš Vojta

Tečkou za naší dvouletou anabází v 1. lize byl nedělní zápas na Vyšehradě. Náš sestup byl jasný a ani domácím již o nic nešlo (byli v klidném středu tabulky) a podle toho vypadaly i sestavy. Já jsem měl problémy dát vůbec osm lidí dohromady a i Vyšehrad Celý článek »

12
Dub

Sedlčanský rapid – 27. ročník

Petr Havelka

A už je to zase tady. Čekám, kdy už to skončí a „ono“ stále nic. Totiž v sobotu 9. dubna se opět sjeli do Sedlčan šachu chtiví jedinci, aby poměřili své síly v 27. ročníku tradičního turnaje v rapid šachu. Jediný zádrhel turnaje přišel ještě před zahájením. Vlakový spoj Celý článek »

10
Dub

Tomáš Vojta čtyřicátníkem!

Gratulace

Dnes je tomu přesně 40 let, kdy na tento svět přišel Tomáš Vojta. Představovat ho čtenářům vlašimského webu asi moc nemusíme, mimo jiné je v současné době duší těchto stránek – bez jeho článků Celý článek »

07
Dub

Zase o krůček blíže k vítězství v RS

Marie Filipová

Kolegy ze Stříbrné Skalice jsme srdečně přivítali v neděli 3. 4. 2016 v našem Spolkovém domě, ač původně hledali hrací místnost jinde. Je fakt, že u nás už dlouho nehráli. Náš tradiční servis je mile překvapil. Před zahájením jsme stihli ještě kávičku a čaj, z čehož je Celý článek »

05
Dub

Poděbrady – Vlašim C 1,5:6,5

Tomáš Vojta

Velmi dobrým výkonem na půdě Poděbrad potvrdilo vlašimské céčko svou výsostnou pozici v Krajské soutěži. Domácí nastoupili v základní sestavě, ale ani to je neuchránilo od debaklu 6,5:1,5. V čele KS máme tak po 10. kole již osmibodový náskok a můžeme slavit Celý článek »

03
Dub

Jakub Voříšek krajským přeborníkem v H14

Marie Filipová

Letos jsme se, my z pravonínských šachových kroužků, rozhodli k účasti na Středočeském krajském přeboru v rapid šachu, který se konal v Neratovicích 2. 4. 2016. Cílem bylo otestovat kvalitu našich dětí (Lukáš Zeman, Štěpán Filip, Filip Kůra Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)