TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Březen, 2016

30
Bře

Kolínský velikonoční beránek zase v Pravoníně!

Jana Veselá

V sobotu 26. 3. 2016 se konal v Kolíně třináctý ročník turnaje O velikonočního beránka. Přijeli jsme mezi prvními do Domu dětí a mládeže. Krásný a prostorný sál se začal pomalu plnit, přijížděli hráči z různých šachových kroužků. Kolem půl desáté proběhlo Celý článek »

28
Bře

Hezké výsledky v Táboře

Tomáš Vojta

Od středy do soboty se hrál v Táboře 2. ročník turnaje O pohár Mistra Jana. Ve dvou skupinách se ho zúčastnilo celkem 36 hráčů. Nás zajímal především turnaj A (hrálo v něm 16 hráčů) určený pro hráče s elem vyšším než 1700 (a nižším než 2200), Celý článek »

23
Bře

Velikonoce – čas šachových turnajů

Tomáš Vojta

Hned dvou vícedenních turnajů se přes velikonoční svátky zúčastní naše mládež. Pětičlenná výprava si to pod dozorem paní Filipové Leo Expresem posviští do Frýdku-Místu a dvoučlenná se zúčastní turnaje v Táboře. Níže najdete podrobnější Celý článek »

22
Bře

Vlašim – Jičín 2,5:5,5

Tomáš Vojta

V posledním domácím prvoligovém zápase jsme přivítali jeden z nejsilnějších týmů soutěže Jičín. Soupeři, kteří byli na druhém místě průběžné tabulky, sice nepřijeli úplně kompletní, ale i tak v jejich sestavě figurovalo 6 hráčů s mezinárodním titulem. Celý článek »

21
Bře

Kuba Vojta vítězem Regionální žákovské ligy

Deset! To je počet let, kdy je krásný putovní pohár pro vítěze Regionální žákovské ligy v držení hráčů Vlašimi:

David Zvára 2006/2007
David Zvára 2007/2008
Robin Hrdina 2008/2009
Robin Hrdina 2009/2010
Vojtěch Filip 2010/2011
Vojtěch Filip 2011/2012
Vojtěch Filip 2012/2013
Richard Mládek 2013/2014
Richard Mládek 2014/2015
Jakub Vojta 2015/2016 Celý článek »

16
Bře

Nymburk B – Vlašim C 3,5:4,5

Tomáš Vojta

Jen pár hodin poté, co jsem se vrátil z MČR mládeže v Koutech na Desnou, už jsem byl zase na cestě – tentokrát do Nymburka k 9. kolu Krajské soutěže. Se mnou tuto náročnou eskapádu zvládl ještě Fanda Helebrand, menší děti, které pravidelně hrají Celý článek »

15
Bře

Pravonín – Brodce C 2,5:2,5

Marie Filipová

Jak na lékařských vahách se přesouval jazýček vah sem a tam, to jednu chvíli vítězila zkušenost matadorů a za další chvilku se dralo do popředí mládí! Tak nějak, ale v přátelské a předvelikonoční atmosféře vypadalo 9. kolo Regionální soutěže v Pravoníně, Celý článek »

12
Bře

Péťa Píšová bronzová na mistrovství republiky!

Na pět medailí z loňska jsme nenavázali, ale bez cenného kovu se z Mistrovství České republiky nevracíme. Je z bronzu a získala ho v kategorii dívek do 12 let Péťa Píšová. Blahopřejeme! Celý článek »

09
Bře

Mistrovství ČR mládeže v polovině

Tomáš Vojta

Mistrovství České republiky mládeže se přehouplo do své druhé poloviny, a tak nebude od věci shrnout výsledky úvodních pěti kol. Na výsledky vlašimských nadějí je totiž radost pohledět a hned ve dvou případech je v průběžném pořadí Celý článek »

07
Bře

Moc hezké výsledky z RŽL v Kamenici

Marie Filipová

O první březnové sobotě 5.3.2016 a ve stínu MČR mládeže, které se začalo hrát v Koutech nad Desnou, vyrazila početná skupina vlašimských šachistů do Kulturního střediska v Kamenici. Ještě nikdy jsme v tomto sále nehráli a hned v úvodu musím Celý článek »

04
Bře

Pro mládež je tu vrchol sezony

Péťa, Anežka, Kuba, Jakub, Ríša, Jirka. 6 jmen, pro které zítra (pro Jirku již dnes) začne nejdůležitější turnaj roku. Při Mistrovství České republiky mládeže, kde v sázce jsou nejen tituly nejlepších hráčů ČR, ale i postupy na Mistrovství světa a Evropy, budete moci být i vy. Pořadatelé totiž slibují online ze 120 šachovnic, Celý článek »

03
Bře

Vlašim – Pankrác 5:3

Tomáš Vojta

V minulé článku jsem napsal, že se s 1. ligou bez vítězství loučit nechceme a že to příště pozná Pankrác. Na tuto výhrůžku soupeři zareagovali postavením 5 nejlepších hráčů, ale nic platné jim to nebylo! Po výborném výkonu se můžeme radovat z první výhry Celý článek »

01
Bře

Vlašim C – Čelákovice 6:2

Tomáš Vojta

V osmém kole Krajské soutěže byl k vidění souboj týmů z opačných pólů tabulky. Hosté z Čelákovic, kteří navíc přijeli v dost slátané sestavě, se ani netajili tím, že do Vlašimi přijeli jen s jedním cílem, a to neprohrát 8:0. K tomu to tedy ani náhodou nebylo, ale zápas Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)