TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Leden, 2016

30
Led

Vydařená sobota v Říčanech

Ivo Hradecký

Že se vlašimská šachová mládež nezastaví, dokazuje kanár, který zazpíval liberecké šachové mládeži v předposledním kole Extraligy mládeže, a především konec následující partie (volně podle gurua, předsedy, trenéra a šachisty v jedné osobě Celý článek »

29
Led

Pelhřimovský turnaj mládeže

Jana Veselá

V sobotu 23. 1. 2016 se konal Pelhřimovský turnaj mládeže. Zúčastnilo se ho 97 dětí z různých krajů, nejen z Vysočiny, ale i jiných zemí. Jedna účastnice byla ze Slovenska z Žiliny. Turnaj se konal v budově Vyšší odborné školy a Střední školy hotelové Pelhřimov. Celý článek »

27
Led

Vlašim C – Struhařov 6,5:1,5

Tomáš Vojta

Dát dohromady osm lidí, to je jediný problém při cestě k vítězným zápasům v Krajské soutěži. Za šachovnicí už to pak většinou jde bez větších komplikací. A nejinak tomu bylo i v šestém kole, ve kterém jsme ve Sporthotelu přivítali Struhařov. Celý článek »

26
Led

Královská cesta středočeské výpravy za bronzem

Martina Krejčiříková

Celý loňský rok Ústecký kraj jako pořadatel her VII. Zimní olympiády dětí a mládeže 2016 připravoval a zařizoval podmínky k uspořádání této největší sportovní akce v České republice v různých městech svého kraje. Někdy počátkem listopadu Krajský úřad Celý článek »

25
Led

Startuje šachový festival na Gibraltaru

Anand, Nakamura, Vachier-Lagrave, Rýdl … to je výčet nejzajímavějších jmen 14. ročníku Openu v Gibraltaru. :-) Startovní listina je opravdu nabitá, najdeme v ní hned 33 hráčů s elem přes 2600. Celý článek »

23
Led

České Budějovice – Vlašim 4:4

Tomáš Vojta

Až v šestém kole se vlašimské áčko dočkalo zisku prvního bodu v 1. lize. A nemuselo zůstat jen u jednoho, jak uvidíte z následujících ukázek. Za stavu 2:4 se ale rozhodující remízu přidat nepodařilo. I tak ale to byl náš nejlepší výkon v dosavadním průběhu Celý článek »

22
Led

Vrcholí základní část Extraligy mládeže

Tomáš Vojta

Nejvyšší mládežnické soutěže mají zítra na programu 6. a 7. kolo. V Extralize mládeže se jedná o závěrečná utkání základní části. Naši mladíci mají slušně našlápnuto k postupu do finálové části (postupují první čtyři), což budou chtít jistě potvrdit i v zápasech Celý článek »

21
Led

Olympijská paráda: Ríša zlato, družstvo bronz!

(aktuálně) Nepatřil k favoritům, přesto všem vypálil rybník. Ríša Mládek senzačně vybojoval zlato na Zimní olympiádě mládeže v kategorii starší žáci! V mimořádně vyrovnaném turnaji mu k tomu stačilo 4,5 bodu ze 7 partií. Navíc družstvo Středočeského kraje ve složení: Ríša Mládek, Julie Vilímová, Jakub Vojta, Matěj Škrabánek získalo bronz v soutěži družstev. Gratulujeme !!! Celý článek »

20
Led

Nejúspěšnější sportovec roku 2015

Tomáš Vojta

V úterý 19. ledna 2016 proběhl v Kulturního domu Karlov v Benešově galavečer, při  kterém byli vyhlášeni nejlepší sportovci a sportovní kolektivy Benešovska za rok 2015. Pátý ročník soutěže Nejúspěšnější sportovec roku 2015 moderoval David Šobišek, Celý článek »

16
Led

Začíná Zimní olympiáda s Ríšou a Kubou

Divácky atraktivním zahajovacím ceremoniálem bude zítra v 15 hodin zahájena VII. Zimní olympiáda dětí a mládeže. Úvodní ceremoniál ponese všechny aspekty klasické velké olympiády. Chomutovská SD Aréna zažije defilé výprav z celé země se jmény slavných sportovců v čele jako vlajkonošů (výběr Středočeského kraje povede úřadující mistr světa v kanoistice Martin Fuksa), zapálení olympijského ohně, Celý článek »

14
Led

Odveta po 24 letech!

Tomáš Vojta

2. únor 1992 – prohrávám s Milošem Vrabcem, brácha s panem Fabiánem a táta s Ivanem Koudelkou. Trojice Vojtů se tak podílí na potupné porážce 8:0 od Českého Brodu. Toto životní trauma jsem sebou vláčel dlouhých 24 let. Až do této neděle! Celý článek »

12
Led

Přesvědčivé vítězství

Marie Filipová

V neděli 10. 1. 2016 jsme se po vánoční přestávce vrátili k Regionální soutěži a odehráli s kolegy ze Sokola Struhařov B 5. kolo. Hrálo se tradičně v klubovně Spolkového domu v Pravoníně a vše probíhalo, jak má. Funkci rozhodčího plnila Marie Filipová, Celý článek »

10
Led

Chess Lady 2016

Zuzka Píšová

První sobotu v roce 2016 přijela do Tábora na turnaj mladých šachistek strávit bezmála třicítka účastnic. Bezesporu čím dál oblíbenější turnaj se nesl od počátku v pohodové atmosféře. Věkové rozpětí děvčat bylo tentokrát veliké, nejmladší účastnice, táborská Celý článek »

08
Led

Začíná Open Praha s velkou vlašimskou účastí

Tomáš Vojta

Ve čtyřhvězdičkovém hotelu Olympik odstartuje dnes prvním kolem druhý nejsilnější open v České republice Open Praha 2016. Na programu jsou dva turnaje a zajímavostí je, že nejsou nijak omezeny výkonností. Rozdíl je jen v cenách – v turnaji A je 1. cena Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)