TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Listopad, 2015

29
Lis

Patrik Pýcha trenérem III. třídy

Patrik Pýcha (úvod Tomáš Vojta)

Úspěšným složením testu, ústních zkoušek a obhajobou trenérské práce završil v úterý 17. listopadu Patrik Pýcha svou snahu o získání trenérské třetí třídy. Písemná část obsahovala pedagogiku, znalosti pravidel + odbornou šachovou část.   Celý článek »

27
Lis

Přijďte fandit do Sporthotelu!

Tomáš Vojta

Extraliga a 1. liga mládeže mají zítra na programu své další zápasy a naše mladé naděje budete moci vidět na vlastní oči. :-) Jak áčko, tak béčko odehrají své zápasy na domácí půdě ve Sporthotelu (v klubovně a v jídelně). Vlašim“A“ se v 5. kole Extraligy Celý článek »

25
Lis

Vlašim B – Donyří 13:11

Patrik Pýcha

Krajský přebor má za sebou už tři kola, a tudíž je čas se podívat, jak si v něm zatím vede vlašimské béčko. Z prvních tří utkání se nám podařilo vytěžit v součtu 5 bodů za dvě remízy a jedno vítězství. Průběžně sídlíme na 4. příčce, na dostřel od postupových míst. Celý článek »

24
Lis

Pravonín – Sedlčany C 2,5:2,5

Petr Havelka

Vzhledem k problémům s hrací místností v Pravoníně se zápas hrál po vzájemné dohodě v Sedlčanech.  Ale díky Marii Filipové bylo v naší sedlčanské klubovně vytvořeno domácí prostředí pro všech 10 hráčů a 3 členy pravonínského doprovodu. Celý článek »

23
Lis

Z Bolkova království vezeme pěkné výsledky

Marie Filipová

První sněhové vločky nás v sobotu doprovázely na cestě do Stříbrné Skalice, kam jsme se rozjeli ze všech koutů regionu SE na odehrání 6. kola Regionální žákovské ligy 2015-2016. Vlašimská skupina čítala 14 šachistů a takto si vedli:
Turnaj A: Celý článek »

22
Lis

Vlašim – Unichess 2:6

Tomáš Vojta

Ke třetímu kolu první ligy zavítal do Vlašimi největší favorit této soutěže Unichess. Hosté sice nechali doma své největší eso velmistra Michalíka, ale i bez něj budila jejich sestava strach. My jsme si chtěli hlavně tento zápas užít – co si budeme nalhávat, urvat nějaké body Celý článek »

20
Lis

Mistrovství Čech HD8,10 aneb je třeba „v tom jet“

Lenka a Ondřej Slavíkovi

„Hmmm, dámský gambit, tak to už jsem fakt dlouho nehrála…,“ zareagovala soupeřka Barušky na její právě provedený tah při volné rozehrávce před prvním kolem Mistrovství Čech HD 8 2015 v Doksech. „Dámský gambit? A ty víš co to je?“ Celý článek »

19
Lis

Rekordní účast na RŽL v Říčanech

Marie Filipová

Jedno sto dvacet tři (123) šachuchtivých dětí zaplavilo ve sváteční den 17. 11. 2015 společenský sál Kulturního centra Labuť v Říčanech. Pečlivě připravení pořadatelé byli nuceni rychle reagovat na historicky největší počet účastníků na Regionální žákovské lize Celý článek »

18
Lis

Vlašim C – Dobrovice B 5:3

Tomáš Vojta

Ve druhém kole Krajské soutěže přivítalo naše céčko na domácích stolech rezervu Dobrovice. Soupeř patří podle soupisek ke slabším týmům, a tak našim cílem nemohlo být nic jiného než navázat na úvodní vítězství v Boleslavi. Jako první dohrál náš nejmladší hráč Celý článek »

15
Lis

Liberty Cup II

Blanka Voříšková

V úterý 10. listopadu v podvečerních hodinách proběhl v Rádiu Svobodná Evropa už druhý ročník Liberty Cupu. Správně by to měl být půlročník, neboť první turnaj byl letos v květnu. Kolegové mě ale umluvili, aby na další turnaj nemuseli rok čekat. Celý článek »

13
Lis

V Doksech začínají hned dvě velké akce

Tomáš Vojta

Rekreační středisko Poslův mlýn, na který máme tak hezké vzpomínky díky nedávnému Mistrovství České republiky mládeže v rapidu, bude v následujících dnech hostit hned dvě další velké akce. A v obou dvou budeme moci fandit hráčům Vlašimi. Celý článek »

12
Lis

Uhlířské Janovice – Pravonín 2:3

Marie Filipová

Souhrou náhod a velkému zapojení našich dětí i do jiných volnočasových aktivit bylo tentokrát pro kapitána pravonínského družstva Lukáše Filipa složité dát dohromady pětičlenné družstvo. A jak už to bývá, když teče do bot, tak vše zachraňuje rodina. Celý článek »

11
Lis

Rozbor partie z Harrachova

Ivo Hradecký

Úvod

Rozhodl jsem se publikovat analýzy jedné partie, kterou jsem sehrál v Harrachově. Důvody k napsání článku jsou následující a je jich několik. 1. Jak je mezi vlašimskými Celý článek »

10
Lis

Jakub Vojta bez problémů vyhrál RŽL v Jílovém

Marie Filipová

Nejdříve celkové výsledky, výsledky dětí z vlašimské líhně a pak pár slov k pravonínským šachistům.

Turnaj A:

Chlapci: Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)