TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Duben, 2015

30
Dub

V 1. lize mládeže Vlašim“B“ na 5. místě

Tomáš Vojta

Útok na medaile v závěrečném soustředění 1. ligy mládeže sice nevyšel, ale i tak je bilance 6-3-2 a zisk 21 bodů nejlepším výsledkem, jakého kdy vlašimské béčko v druhé nejvyšší dorostenecké soutěži dosáhlo (trošku paradoxní je, že loni jsme získali o bod Celý článek »

28
Dub

Vlašim moří extraligovým vládám!

Vítek Moravec

Moji Pražané nadpisu rozumí – na den nepřesně obhájilo vlašimské družstvo titul v Extralize dorostu! Po základní části jsme vstupovali do finálových bojů s plným počtem, cíl byl tedy naprosto jasný – uhrát co nejvíc bodů a skončit co nejlépe. Cokoliv jiného už by byla taková ta Celý článek »

27
Dub

Souhrn Regionální soutěže

Tomáš Vojta

Minulou neděli kromě 2. ligy skončila i nejnižší soutěž družstev dospělých – Regionální soutěž. Od kapitánů našich dvou týmů se reportáží z posledního kola a nějakého toho zhodnocení asi nedočkáme, tak alespoň tabulky a statistiky. Myslím, že bylo škoda, kdyby tu chyběly, Celý článek »

26
Dub

Vlašimští dorostenci Mistry České republiky!!!

Vítězové Extraligy mládeže 2014/2015

(aktuálně) Velikého úspěchu dosáhlo dnes vlašimské dorostenecké družstvo, když podruhé za sebou vyhrálo Extraligu mládeže! O tento skvělý výsledek se v průběhu sezony zasloužili Jiří Rýdl, Vít Kratochvíl, Nela Pýchová, Martin Horák, Vojtěch Filip, Ríša Mládek a Honza Sadil. Zapomenout nesmíme ani na trenéry Ondru Matějovského a Vítka Moravce. Celý článek »

24
Dub

Dorostenecké soutěže jdou do finále

Tomáš Vojta

Nejvyšší dorostenecké soutěže mají o nadcházejícím víkendu na programu poslední čtyři kola a vlašimské týmy do nich vstupují ve výborném výchozím postavení. Béčko je po sedmi odehraných kolech čtvrté a áčko po vítězství v základní části vstupuje do finálových bojů Celý článek »

23
Dub

Shrnutí RP – Pravonín na solidním šestém místě

Marie Filipová

Pokusy o přesvědčení kohokoliv, aby napsal souhrnný článek, selhaly a tak se do toho pustím sama. Jak nadpis článku praví, opravdu solidní závěrečné umístění našeho družstva! Můžeme být spokojeni. Úvodem děkuji všem, kdož nastupovali zodpovědně k sehrání Celý článek »

21
Dub

Sedlčanský rapid ovládli hráči Vlašimi

Tomáš Vojta

V sobotu 18. 4. slavil hlavní organizátor sedlčanského rapidu Petr Havelka padesátku a spolu s ním slavili i hráči Vlašimi. Hned pět se jich vešlo mezi nejlepší šestku! Devět kol hraných tempem 2×20 minut zvládl nejlépe Pavel Vojta, který turnaj vyhrál o parník Celý článek »

20
Dub

Plněný víkend

Patrik Pýcha

V předráno zápasu

V neděli 12. dubna čekal naše béčko v Kralupech nad Vltavou poslední zápas letošní sezony. Pro aktéry na obou stranách bylo toto utkání velice důležité, Celý článek »

19
Dub

Boj o udržení

Existenční utkání 2. ligy Dolní Kralovice – Gambit Jihlava živě komentují Ivo Hradecký a Ondřej Matějovský.

10.20: Zdravíme čtenáře vlašimského webu přímo z klubovny Sporthotelu! Utkání bylo zahájeno s mírným zpoždění (10.07), oba týmy nastoupily v silných sestavách:

Dolní Kralovice

 

Silko Gambit Jihlava

Mejzlík Ondřej 2326  1/2  :  1/2 2211 Seidl Štěpán
Vojta Tomáš 2381  1/2 :  1/2 2252 Čížek Antonín
Mejzlík Vojtěch 2210  1/2 :  1/2 2123 Škoda Martin
Vojta Pavel 2203  1/2 :  1/2 2080 Jurek Miroslav
Hrdina Robin 2106  0 :  1 2065 Seidl Antonín
Zvára David 2103  1/2 : 1/2 2143 Kratochvíl Vít
Pýcha Patrik 2035  1/2 :  1/2 2061 Hejný Jaroslav
Pýchová Nela 1949  1 :  0 1894 Skořepa Tomáš
 4 : 4

Celý článek »

18
Dub

Hermelín slaví životní jubileum

Patrik Pýcha

Čas letí jako bláznivý. Hodně otřepaná fráze. Ale je to tak. Sedlčanský Hermelín dnes dozrává do svých 50 let! Ať už Petr Havelka patří k lidem, kteří se přibývajících let děsí, anebo k těm, již oslavují každé další narozeniny bouřlivěji a radostněji než ty předchozí, Celý článek »

15
Dub

Družstvo dospělých přepsalo historii!

4. místo 1. liga ročník 2014/2015

Obrovského úspěchu dosáhlo družstvo dospělých v právě skončeném ročníku 1. ligy. Jako nováček soutěže a papírově jeden z nejslabších týmu obsadilo senzační 4. místo. Pod tento výsledek, který se zapíše zlatým písmem do historie vlašimského šachu, se v průběhu sezony podepsali Michal Konopka, Martin Pagerka, Ondra Mejzlík, Tomáš Vojta, Jirka Rýdl, Vojtěch Mejzlík, Michal Volák, Honza Stoklasa, Pavel Vojta, Robin Hrdina, Míla Vanka, David Zvára, Ivo Hradecký, Patrik Pýcha a Nela Pýchová. Celý článek »

12
Dub

Začíná MČR školních týmů 1. stupně

Tomáš Vojta

Zítra po obědě bude v tříhvězdičkovém hotelu Cascade v Mostě zahájeno Mistrovství České republiky základních škol – kategorie 1. stupeň. Toto republikové finále si po roční přestávce zahraje i vlašimská základní škola Vorlina. Ta skončila v prosincovém krajském kole Celý článek »

09
Dub

Jak panu Mejzlíkovi došel benzín

Patrik Pýcha

V čase minulém

„Pane Mejzlíku, na kroužek chodit budu, ale na žádnej turnaj nikdy nikam nepojedu!“

 Takto jsem zahájil svou šachovou kariéru. Krásná věta, kterou jsem pronesl Celý článek »

07
Dub

Nakládačka od Gordicu

Ivo Hradecký

V neděli dne 29.3.2015, 64 let po tom, co se prý narodil Nick Ut, před desátou hodinou dopolední dostala parta šachových nadšenců příležitost k pozorování ranního dovádění několika plaveckých nadšenců v bazénu Evžena Rošického ve sportovní hale v Jihlavě.  Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)