TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Únor, 2015

26
Úno

Bohemians B – Dolní Kralovice 4,5:3,5

Tomáš Vojta

Hodně nepovedené utkání mají za sebou ve 2. lize Dolní Kralovice. Na Bohemku jsme odjížděli v nejsilnější sestavě s jasným cílem: vyhrát a vyhnout se tak starostem se záchranou. Domácí nastoupili bez svého největšího esa mezinárodního mistra Jirky, a tak jsme byli favorité na všech Celý článek »

25
Úno

Pravonín B – Říčany J 2,5:2,5

Standa Vávra

V dalším kole regionální soutěže jsme se podruhé v řadě utkali s týmem Říčan, tentokrát s jejich J-družstvem. Stejně jako minule, kdy jsme hráli proti jejich oddílovým kolegům, i tentokrát skončil zápas po dramatickém průběhu remízou. Jak se vše seběhlo se dozvíme Celý článek »

23
Úno

RODINNÉ DVOJICE – 7. ročník – MINULOSTÍ!

Nejprestižnější pravonínský turnaj ZIMNÍ TURNAJ aneb soutěží RODINNÉ DVOJICE, letos už 7. ročník, skončil. Tato soutěž si vyžádá vždy náročnější přípravu. Jednak na něj soustředíme větší obnos finančních prostředků, Celý článek »

22
Úno

Dolní Kralovice – Sokol Vyšehrad 1,5:6,5

Ivo Hradecký

Partiáře z nepovedeného zápasu 2.ligy C mezi Dolními Kralovicemi a ŠK Sokolem Vyšehrad B už zanesl prach, výsledek jsme vytěsnili z našich hlav a hráči s očekáváním vyhlíží blížící se neděli a zápas s Bohemkou. Mým úkolem je prach z partiářů sfouknout, vzpomínky oprášit Celý článek »

21
Úno

Říčany H – Pravonín B 2,5:2,5

Standa Vávra

Není každý den posvícení a minulý týden jsme se v Říčanech museli spokojit pouze s remízou, byť jsme měli výhru na dosah ruky. Jako první skončila, stejně jako v minulém kole, partie Jaromíra Snížka. Ten sehrál zahájení dosti pasivně a soupeř jej dostal pod tlak, zvolil však nevýhodnou Celý článek »

20
Úno

ŠK Pravonín A – Sparta Kutná Hora B 6:2

Karel Pitra

Se sestavou na tento zápas měla kapitánka paní Filipová tak velké problémy, že  na nominaci k zápasu musela nakonec kývnout i Anežka Vlková, ačkoliv původně měla v plánu celou neděli vyspávat masopustní kocovinu… V hrací místnosti jsme se nakonec z různých koutů Celý článek »

18
Úno

České Budějovice – Vlašim 2,5:5,5

Tomáš Vojta

Za své minulé články o první lize jsem byl jedním nejmenovaným vlašimským fanouškem pokárán, že píši reportáže příliš negativně. Pokusím se tedy tentokrát pojmout článek pozitivně, po hladkém vítězství v Českých Budějovicích by to zas nemuselo být tak těžké. Celý článek »

17
Úno

Pohár města Světlá nad Sázavou

Zuzka Píšová

V sobotu 14. února 2015 vyrazila z šachového klubu Pravonín dětská pětičlenná výprava na turnaj O pohár města Světlá nad Sázavou, pořádaný místním šachovým klubem.  Pravonínské barvy tentokrát hájili Štěpán Filip, Fanda Jelínek, Filip Kůra, Petra Píšová Celý článek »

16
Úno

Šachové zmrtvýchvstání

Patrik Pýcha

Pokud si kdokoli říkal, že už se nedokážeme vzpamatovat a utéct smrtícím červeným patrům tabulky, poskytli jsme mu naším posledním úderem námět k přemýšlení. V onen osudný den, 15. února, jsme totiž na domácí půdě slavně zvítězili, a vykřesali tak naději na záchranu.  Celý článek »

12
Úno

Vlašim C konečně opět zvítězila

Ondřej Vykouk

Na neděli 8.2.2015 bylo opět těžké dát dohromady sestavu, ale nakonec se to povedlo. To jsem si tedy myslel ještě v sobotu večer. Sám jsem tentokrát nehrál, ale šel jsem se na zápas podívat. Jaké bylo moje překvapení, když jsem na recepci Sporthotelu potkal Pepu Zváru, Celý článek »

09
Úno

Opět stejné jméno – Ríša Mládek

Patrik Pýcha

Regionální žákovská liga pokračovala dalším kolem u nás ve Vlašimi. Jak už se stává pravidlem, vítězem se stal Ríša Mládek (1929), který zcela dominuje i celkovému pořadí. Neztratili se však ani další naše naděje. V turnaji „A“ vybojoval se 3 body bronz Kuba Vojta Celý článek »

08
Úno

Pravonín B – Postupice 3:2

Standa Vávra

Původně neměl tento článeček vůbec spatřit světlo světa, jelikož jeho průběh byl stručně popsán Jirkou Mejzlíkem v komentáři pod článkem předchozím. Nicméně jsem byl požádán,jestli bych pár slov přesto nenapsal, takže se čtenáři přeci jen krátkého povídání dočkají. Celý článek »

06
Úno

Kostelec nad Černými lesy – Vlašim B 5:3

Patrik Pýcha

První únorový den jsme k sedmému zápasu sezony zajížděli do Zásmuk. Bohužel se nám opět bodovat nepodařilo a soupeřům jsme podlehli v poměru 5:3. Stále tedy stojíme neotřesitelně na posledním místě. Když jsem posílal první nominaci, říkal jsem si, že s Kostelcem by mohly být Celý článek »

05
Úno

Vlašim – Nový Bor“B“ 4:4

Tomáš Vojta

Tak jsme se v neděli ve Vlašimi Davida Navary nedočkali (kupodivu dal přednost bundeslize :-) ) a málem jsme se nedočkali ani ostatních hráčů Nového Boru. Kvůli dopravní nehodě totiž hostující hráči (a s nimi i náš Jirka Rýdl) uvízli v koloně na D1 a do Vlašimi dorazili až Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)