TJ Spartak Vlasim

Archiv za rok: 2015

31
Pro

Rok 2015 – rok splněných přání

Jak jinak nazvat rok, ve kterém jsme získali 9 medailí na úrovni mistrovství republiky. Z toho jsme se hned čtyřikrát díky Nele Pýchové, Jakubu Voříškovi, Jakubu Vojtovi a družstvu dorostenců mohli radovat z titulů mistrů republiky. A jako třešnička Celý článek »

28
Pro

Žák lepší svého učitele …

Marie Filipová

… tak nějak začíná nejčerstvější zpráva z Vánočního turnaje, který se odehrál v sále Hasičské zbrojnice v Uhlířských Janovicích tradičně dne 27. 12. 2015, a byl to již 16. ročník. O turnaji víme už od loňského roku, ale až letos jsme uznali za vhodné Celý článek »

26
Pro

Výsledky Memoriálu Stanislava Vojty 2015

Aktuálně

V pohodové atmosféře proběhla dnes v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech naše tradiční vánoční blicka. Z vítězství se již pojedenácté radoval Tomáš Vojta před největším překvapením turnaje Danielem Hadžalou a mezinárodním mistrem Celý článek »

25
Pro

Vítek složil Boříka odvahy

Karel Jukl

Rok se s rokem sešel, a ještě než na okna našich pokojíků zaklepal Ježíšek s kupou dárků, konal se v Týnci nad Sázavou již 35. ročník Memoriálu Vojtěcha Boříka, zakladatele brodeckého šachového klubu. Organizátoři stejně jako loni zvolili Celý článek »

24
Pro

PF 2016

23
Pro

O vánočního kapra

Marie Filipová

Na sobotu 19. 12. 2015 jsme si večer naplánovali rodinný program a zároveň využili pozvání kolegů ze Smíchova a předtím zajeli na šachový turnaj o „O vánočního kapra“. Naposledy jsme zde hráli v roce 2009 s předešlou generací našich šachistů (Lukáš a Vojta Filipovi, Celý článek »

21
Pro

Mistrovství České republiky v bleskovce

Vzhledem k tomu, že se blíží náš chotýšanský blicák, rozhodli jsme se společně s Nelou Pýchovou, Ríšou Mládkem, Martinem Horákem a Patrikem Pýchou, že se na tento vrchol sezony pojedeme rozehrát na Mistrovství České republiky v bleskovce. Hodili jsme na sebe sáčka a kravaty, abychom v hlavním městě nedělali ostudu, a v sobotu 19. 12. vyrazili směr Praha. Celý článek »

19
Pro

Vlašim – Polabiny 2:6

Tomáš Vojta

Úvodní obrázek nemá naznačovat, že jsme se kvalifikovali na olympiádu, ale výstižně vystihuje naši bilanci v 1. lize (díky, Robine, za nápad :-) ). Pátou nulu jsme si připsali v nedělním zápase s Polabinami a bohužel nutno konstatovat, že jestli v podobných výkonech Celý článek »

18
Pro

Připomínka k termínu konání MČR školních týmů

Patrik Pýcha

Po skončení krajského kola Přeboru škol v šachu se objevila v komentáři na vlašimském webu otázka, kdy by mělo proběhnout republikové kolo. Jsem si jistý, že zdaleka nejen mě velmi zarazilo, když jsem zjistil, že by se mělo podle obecných propozic konat dva dny Celý článek »

17
Pro

Šachisté ZŠ Načeradec krajskými přeborníky!

Marie Filipová, Lukáš Filip

Tradičně do Neratovic se sjela školní šachová družstva, aby zde odehrála Krajský přebor ZŠ a SŠ družstev v šachu. Bojovalo se o postupy na Mistrovství České republiky. Hrálo se ve Společenském domě 15. 12. 2015. Letos zasáhl do losování Celý článek »

15
Pro

Tři stříbrné do Pravonína

Marie Filipová

V sobotu 12. 12. 2015 se konalo již 7. kolo Regionální žákovské ligy v šachu. Tentokrát jsme hráli v základní škole v Čerčanech. Sjelo se 116 šachistů, kteří hráli ve 3 samostatných turnajích. V nejprestižnějším turnaji A hájili naše barvy Celý článek »

14
Pro

Vlašim C – Bakov B 5:3

Tomáš Vojta

Čtyři zápasy, čtyři vítězství, taková je zatím bilance našeho céčka v Krajské soutěži. Tím posledním byla nedělní výhra nad béčkem Bakova, který jsme poměrně v poklidu porazili 5:3. Na některé zajímavé momenty ze zápasu se můžete podívat na následujících řádcích. Celý článek »

12
Pro

Ivo Hradecký trenérem III. třídy

Ivo Hradecký (úvod Tomáš Vojta)

V polovině listopadu se trenérem III. třídy stal nejen Patrik Pýcha, jehož práci jste si mohli prohlédnout v minulých dnech, ale i Ivo Hradecký a sourozenci Filipovi. Pro zajímavost zveřejňujeme i velmi pěknou trenérskou práci Iva na téma Střelec proti jezdci.  Celý článek »

10
Pro

Startuje Talent Cup s Jakubem Voříškem

Tomáš Vojta

Již za pár hodin bude v Malenovicích u Frýdlantu zahájen 9. ročník Talent Cupu. Po dubnovém Turnaji nadějí se jedná u druhý nejvýznamnější turnaj pořádaný Beskydskou šachovou školou. Do tří turnajů rozdělených dle věkových kategorií Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)