TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Srpen, 2014

31
Srp

Pohár města Říčany 2014

Patrik Pýcha V uplynulém týdnu se jako tradičně zúčastnil velký počet vlašimských šachistů turnaje v Říčanech, který se se hraje rovněž jako krajský přebor mužů, žen a juniorů. Neočekávejte ode mě tentokrát žádný román, pustím se ihned do krátkého shrnutí výsledků.

21
Srp

Vlašimská invaze do Říčan

Tomáš Vojta Poslední týden prázdnin zpestří šachistům tradičně turnaj Pohár města Říčany. Letos se bude hrát již podvanácté a stejně jako v minulých letech se jedná o krajský přebor v kategoriích muži, ženy, HD 20 a HD 18. Hrát se bude ve dvou turnajích podle výkonnosti,

18
Srp

Druhé pravonínské šachové soustředění

Marie Filipová Na druhé soustředění ŠK Pravonín se přihlásilo osm dětí, z toho dva šachisté byli přespolní, a to Jakub Voříšek z Prahy a Jakub Vojta z Vlašimi. Zase jsme jej trávili ve Spolkovém domě v Pravoníně, vzhledem k ideálním podmínkám pro naše potřeby.

14
Srp

Senioři si dávají dostaveníčko v Rychnově

Tomáš Vojta Rekordních 153 hráčů se o víkendu sjede do Rychnova nad Kněžnou, aby se zúčastnili 16. ročníku Mezinárodního rychnovského festivalu seniorů. Mezí účastníky nalezneme nejen hráče ze všech koutů naší republiky, ale i zástupce Polska, Slovenska a Dánska.

04
Srp

Mistrovství Evropy družstev mládeže

Nela Pýchová Ve dnech 14. – 22. července se konalo v rumunském Iasi Mistrovství Evropy družstev do 18 let. Jana Maříková a Nataša Richterová tvořily „Áčko“, já a Natálie Kaňáková „Béčko“. Jako trenér IM David Kaňovský. Jelikož jsme jeli autem, vyrazili jsme už v neděli

02
Srp

Táborový deník 2014

Patrik Pýcha – dokončen Protože jsou s úvodem vždy veliké problémy, rozhodl jsem se ho tentokrát úplně vynechat. Myslím, že tento chytrý nápad ušetří práci jak mně, tak i čtenářům, kteří podle nadpisu asi tuší, že vám budu tento týden líčit události z  šachového tábora v Růžené u Milevska.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)