TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Červenec, 2014

28
Čvc

Jirka Rýdl se pokusí zaútočit na IM normu

Tomáš Vojta

Řada hráčů, kteří se před pár dny zúčastnili mamutího festivalu v Pardubicích, se přemísťuje do Olomouce, kde se ve středu rozběhne další ze seriálu turnajů Czech Tour. Olomoucké šachové léto má na programu hned 4 turnaje a nás bude zajímat nejvíce turnaj“B“, Celý článek »

18
Čvc

V Pardubicích začínají hlavní turnaje

Tomáš Vojta

Na jednom z největších šachových festivalů světa – Czech Openu 2014 se dnes a zítra rozeběhnou 4 hlavní turnaje. Do nich je přihlášeno více jak 1000 hráčů ze 47 zemí! Nás bude nejvíce zajímat turnaj B, který je určen hráčům s elem mezi 1700 – 2400. V něm totiž uvidíme Celý článek »

16
Čvc

Dolní Kralovice zářily na MČR 4členných družstev

Tomáš Vojta

Uplynulý víkend byl na pardubickém Czech openu vyhrazen otevřenému Mistrovství České republiky 4členných družstev. Na ploše hokejové ČEZ arény se sešlo přesně 100 týmů ze všech koutů naší země. Nasazenou jedničkou ale žádný český tým nebyl, tím byl ruský YAMAL Celý článek »

14
Čvc

Nela povolána do reprezentace

Tomáš Vojta

Poprvé v historii byl člen šachového oddílu Spartak Vlašim povolán do reprezentačního družstva. Tuto čest má Nela Pýchová, které již včera odcestovala do rumunského městečka Iasi, kde v úterý bude zahájeno Mistrovství Evropy do 18 let. Nela bude hrát v družstvu s Celý článek »

12
Čvc

Třetí rok na Valašsku

Patrik Pýcha

Armáda šachistů v předchozích dvou letech neporušila základy domu rodiny Zádrapových natolik, aby jí bylo ve třetím nájezdu zabráněno, a tak se první týden letních prázdnin stal Vsetín pro vlašimské hráče opět turnajem číslo jedna. V letošním roce zabralo Celý článek »

09
Čvc

Ožívá pardubické šachové mraveniště

Tomáš Vojta

Ve čtvrtek 10. 7. se rozjíždí mamutí pardubický festival Czech Open 2014. V bezpočtu deskových her se na něm sejde přibližně 6000 hráčů ze všech koutů světa. Nás bude zajímat hned úvodní šachový turnaj 4členných družstev, který se bude hrát od 10. do 13. 7. Celý článek »

06
Čvc

První pravonínské šachové soustředění

Marie Filipová

V našem šachovém klubu, z mnoha důvodů, vznikl nápad uspořádat o hlavních školních prázdninách dvě šachová soustředění. To první premiérové máme za sebou a skromně můžeme konstatovat, že se vydařilo. Bylo dobré, že jsme si vše vyzkoušeli na méně dětech. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)