TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Červen, 2013

28
Čvn

Finále KP mládeže 2013

Patrik Pýcha

Minulý víkend už třetím rokem hostila finálový turnaj krajského přeboru mládeže Mladá Boleslav. Přestože ani letos nevyužili všichni vlašimští hráči právo se zúčastnit, sešlo se jich na startu více než loni. Oním počtem bylo šťastné číslo 7.
Celý článek »

26
Čvn

Hurá na prázdninové turnaje!

Tomáš Vojta

Takřka do všech světových stran se první prázdninový týden rozjedou hráči Vlašimi na šachové turnaje. Fandit budeme moci Jirkovi Rýdlovi v Klatovech, Robinu Hrdinovi v Náchodě a celá tlupa vedená „Podblanickou bestií“ Lukášem Vonderkou míří do Vsetína. Celý článek »

25
Čvn

Trocha chlouby v bývalém oddíle

Arnold Krischke

Od roku 1986 jsem po 27 letech vyrazil zahrát si šachový turnaj do přímořských bulharských Zlatých Písků za účasti 222 hráčů z více než 30 zemí a 3 kontinentů. Česká republika měla 5členné zastoupení, kterému vládl velmistr Zbyněk Hráček. V turnaji dlouho obýval stůl č. 1, Celý článek »

20
Čvn

Začíná krajský přebor mládeže

Tomáš Vojta

Tak, a máme tu třetí červnovou celovíkendovou akci s dětmi. Tentokrát vyrazíme do Mladé Boleslavi, kde se bude hrát finále středočeského krajského přeboru mládeže v kategoriích HD10, HD12, HD14 a HD16. V sázce jsou nejen tituly krajských přeborníků, ale i postupy Celý článek »

17
Čvn

K úplné spokojenosti chyběl krůček

Petr Havelka

O víkendu 14. – 16. června 2013 pořádal ŠACHklub Tábor Mistrovství České republiky družstev mladších žáků. A po roce si účast vybojovalo i družstvo Vlašimi. V sestavě Julie Vilímová, Ríša Mládek, Honza Kučera, Kuba Vojta, Dan Ždych a Péťa Píšová Celý článek »

13
Čvn

Startuje MČR družstev mladších žáků

Tomáš Vojta

Na úspěšné vystoupení svých starších kamarádů, kteří před pár dny získali na Seči stříbrné medaile, se pokusí navázat i jejich mladší kolegové. V pátek úderem 16. hodiny odstartují  v Táboře třídenní boje, na jejichž konci budeme znát nového Mistra ČR družstev mladších žáků. Celý článek »

10
Čvn

K vítězství nebylo daleko

Tomáš Vojta

Jako rodinný výlet jsme pojali sobotní turnaj v rapid šachu v Chotěboři. Martina strávila den u příbuzných a my s Kubíkem jsme si zašli zahrát turnaj v rapid šachu do místního kulturáku. Je škoda, že se k nám z Vlašimi ještě někdo nepřidal, turnaje v Chotěboři jsou vždy kvalitně obsazené, Celý článek »

08
Čvn

Stříbro je také z kovu II

Ondřej Matějovský

Zvoleným nadpisem volně navazuji na dubnový článek Vítka Moravce o finálovém turnaji Extraligy dorostu, protože i na letošním MČR družstev starších žáků to dopadlo stejně – po skončení napínavého turnaje si naši hráči pověsili na krk stříbrné medaile. Celý článek »

04
Čvn

Ohlédnutí za Mistrovstvím České republiky žen

Jarda Pýcha

Jako blesk z čistého nebe přišla pro Nelu Pýchovou nabídka na účast v uzavřeném MČR žen. Do zahájení MČR zbýval pouhý den, když nám hlavní pořadatel a ředitel turnaje ing. Zdeněk Fiala tuto možnost sděloval s tím, že svou účast odřekla WIM Martina Kořenová (2231) Celý článek »

02
Čvn

Z Šachových Zaječic vezeme stříbro!


(aktuálně)
Déšť, zima, povodně, nic z toho nezastavilo tým Vlašimi v cestě za další medailí z Mistrovství České republiky (letos již čtvrté)! Družstvo vedené trenérem Ondřejem Matějovským ve složení 1. Rýdl J., 2. Kratochvíl V., 3. Filip V., 4. Pýchová N., 5. Helebrand F., 6. Vilímová J., 7. Mládek R. vybojovalo v konkurenci absolutní české špičky stříbro na Mistrovství ČR šestičlenných družstev starších žáků v rapid šachu. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)