TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Březen, 2013

31
Bře

Jihlava – Vlašim 4:4

Tomáš Vojta

V posledním kole letošní druholigové sezony jsme zajížděli do Jihlavy prakticky k již jen přátelskému zápasu. Na třetím místě nás nemohl nikdo ohrozit a ani domácím, pohybujícím se ve středu tabulky, o nic nešlo. I tak jsme ale zápas nijak nevypustili a naopak nastoupili v silné sestavě Celý článek »

29
Bře

Přebor škol v šachu v kategorii 1. – 5. tříd

Ivo Hradecký

Od 20. do 21. března se konalo ve Vyškově Mistrovství ČR školních týmů v kategorii 1. až 5. tříd, do kterého se kvalifikovala i ZŠ Vorlina. Původně jsme měli v plánu odehrát přebor v sestavě Richard Mládek, Daniel Ždych, Jakub Vojta a na poslední šachovnici Celý článek »

28
Bře

Začíná 34. ročník Turnaje šachových nadějí

Tomáš Vojta

V dalekém Frýdku-Místku bude dnes zahájen 34. ročník Turnaje šachových nadějí, jehož součástí jsou turnaje v kategoriích do 9, 12,   15 let a otevřený Fide Open bez omezení věku. Barvy Vlašimi bude na tomto krásném festivalu, kterého se v minulosti zúčastnili takoví hráči jako Celý článek »

27
Bře

Regionální žákovská liga 2012/2013 dohrána …

Marie Filipová

Pravonín zahalený ledově mlhavým oparem vítal účastníky posledního finálového 8. kola RŽL s otevřenou náručí. Venku mrzlo, jen praštělo, ale příjemně vytopený sál a další prostory, kde soutěž probíhala, daly rychle zapomenout na počasí neodpovídající prvním jarním Celý článek »

24
Bře

Ohlédnutí za Mistrovstvím ČR mládeže 2013

Patrik Pýcha

Když jsem v pátek 8. března vycházel z budovy gymnázia ve Vlašimi, pociťoval jsem konečně po dlouhé době opět onen blažený stav, který je nazýván euforií. Věděl jsem, že mám před sebou skvělý šachový týden a měl jsem pocit, že dokážu všechno. Celý článek »

22
Bře

Pravonín – Stříbrná Skalice 6,5:1,5

Standa Vávra

Tento zápas se měl odehrát již před třemi týdny, ale kvůli vydatné sněhové nadílce, která tehdy přes noc napadla, jsme byli nuceni najít náhradní termín. Volba padla na tuto neděli, protože hosté měli volno a my máme toto kolo dávno předehrané. Tentokrát naštěstí žádná kalamita nenastala Celý článek »

20
Bře

Cvičení z Mistrovství ČR mládeže

Tomáš Vojta

Jak jistě pravidelní čtenáři našeho webu vědí, minulý týden jsme se s dětmi zúčastnili Mistrovství České republiky mládeže v Koutech nad Desnou. „Povídací“ článek o příjemném týdnu v Jeseníkách Patrik Pýcha stále připravuje, a tak ho předběhnu s malým cvičením. Celý článek »

19
Bře

Začíná Mistrovství ČR školních týmů

Tomáš Vojta

Zítra po obědě bude ve Vyškově u Brna zahájeno Mistrovství ČR školních čtyřčlenných týmů – kategorie 1. – 5. tříd ZŠ. Do tohoto republikového finále se po vítězství v okresním kole v Benešově a druhém místě v krajském kole v Neratovicích kvalifikovala i ZŠ Vorlina. Celý článek »

17
Bře

Sokol Sendražice – Dolní Kralovice 2:6

Vojtěch Mejzlík

V desátém kole Krajské soutěže B ve středních Čechách nás čekalo utkání s družstvem Sendražic. Soupeři měli na příslušné datum problém s hrací místnosti, a tak se po dohodě hrálo v našich prostorách ve Stříteži. V deset hodin již kamna hřála, kávička byla roznesena Celý článek »

16
Bře

Nela Pýchová získala stříbro na MČR!

(aktuálně) Další korálek do svého náhrdelníku úspěchů navlékla dnes Nela Pýchová, když na Mistrovství České republiky v Koutech nad Desnou získala stříbrnou medaili v kategorii dívek do 14 let. Vybojovala si tak právo účasti na Mistrovství Evropy, které se bude hrát v Černé Hoře. Celý článek »

08
Bře

Pro mládež začíná turnaj roku!

Tomáš Vojta

Pod vrcholky našich druhých nejvyšších hor bude zítra státní hymnou zahájeno 21. Mistrovství České republiky mládeže do 16 let. Do Jeseníků se sjede špička ČR, aby se utkala o tituly (ale nejen o ně, v sázce jsou i účasti na Mistrovství světa, Evropy a Evropské unie) Celý článek »

07
Bře

Vlašim – Kutná Hora 4:4

Tomáš Vojta

V předposledním kole druhé ligy jsme na domácích stolech přivítali tým Kutné Hory. Hosté potřebovali k jistotě ligové příslušnosti získat alespoň bod, my jsme zase chtěli prodloužit vítěznou sérii pěti výher v řadě a tím si upevnit vynikající 3. místo v tabulce. Celý článek »

06
Bře

Bleskovka Postupice 2013

Pavel Forman

Letošní 27. ročník (tedy ne 26. ročník, jak bylo uvedeno v propozicích, za což děkuji Tomáši Vojtovi z Vlašimi) byl podle mého názoru hodně pěkný a měl hladký průběh, za což bych chtěl poděkovat jak všem hráčům, tak i hlavnímu rozhodčímu Oldovi Sládkovi, Celý článek »

05
Bře

Předposlední a vítězný zápas našeho céčka …

Martina Krejčiříková

V neděli 3. 3. 2013 jsme zasedli v hrací místnosti Sporthotelu ke svým partiím proti soupeřům ŠK Kostelec nad Černými lesy, kteří nám prý trochu bloudili po naší rozlehlé Vlašimi, ale nakonec dorazili včas. Společně s námi probíhalo i derby Vlašim „A“ versus Kutná Hora „A“. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)