TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Leden, 2013

30
Led

Vlašim vyhrála základní skupinu Extraligy dorostu

Vítek Moravec

Poslední dvě kola základní části Extraligy dorostu hostily během uplynulého víkendu Říčany. Vlašimský mančaft čekaly zápasy proti domácímu týmu a Sokolu Klatovy. Z pohledu na aktuální tabulku bylo jasné, že důležité bude především odpolední utkání proti Západočechům, Celý článek »

29
Led

V 1. lize dorostu s Táborem 1:1

Tomáš Vojta

V 6. a 7. kole 1. ligy dorostu jsme v sobotu 26. 1. na domácích stolech ve Sporthotelu přivítali družstva z Tábora. Hosté přijeli s oběma družstvy v nejsilnějších sestavách, a tak v obou utkáních byli jasnými favority. Naši mladíci jim ale nenechali nic zadarmo. Celý článek »

27
Led

Challenge: díl druhý – tři týdny poté

Vojtěch Mejzlík

Je pozdní noc mezi čtvrtkem a pátkem 25. 1. 2012. Od sepsání úvodního článku uběhlo jednadvacet dní. Debata pod článkem a článek samotný následujícího rána překonají 3.000 zhlédnutí. Na rappera PSY s klipem gangnam style zatím nemám (na youtube aktuálně v oficiální verzi Celý článek »

26
Led

Dolní Kralovice vítězně i bez kamen a Ondry

Vojtěch Mejzlík

Tak a je to tu! Třetí lednová neděle, domácí zápas v očekávání a hrajeme ve Vlašimi. Kamna daleko, teplota normální a navíc hrajeme ze základu bez našeho Ondry, Mati a Kristýny. I když tu letos do základu ani nelze počítat. To snad spíše Dan Houdek letos zasloužil Celý článek »

25
Led

Přijďte fandit dětem do Sporthotelu!

Tomáš Vojta

Nejvyšší dorostenecké soutěže mají zítra na programu 6. a 7. kolo a vlašimské týmy v nich budou hájit svou dosavadní neporazitelnost. V Extralize dorostu zajíždí naši mladíci v pozici lídra západní skupiny do Říčan, kde se dopoledne utkají s domácími Říčany Celý článek »

23
Led

Tábor B – Vlašim 3:5

Tomáš Vojta

Los druhé ligy nás již podruhé v této sezoně poslal do Tábora, kde jsme se v 7. kole utkali s místním béčkem. To je dle sestav outsiderem soutěže, a tak naším cílem nemohlo být nic jiného, než si do města husitů dojet pro 3 body. Celý článek »

20
Led

Z Tábora vezeme dvě stříbrné medaile

Marie Filipová

V sobotu 19. 1. 2013 mrzlo, jen praštělo, a my se vydali do Tábora, kde se hrála obdoba naší Regionální žákovské ligy. Sjelo se 88 dětí, od nás jich bylo pět. V kategorii H 10 bylo 30 šachistů, v H 12 23, v H 14 19, v H 16 8 a dívek hrálo také 8. Celý článek »

19
Led

Pravonín A – Sázava A 6,5:1,5

Standa Vávra

K prvnímu zápasu v tomto kalendářním roce jsme se sešli v nejsilnější možné sestavě a v utkání proti Sázavě jsme tak byli jasnými favority. Kromě druhé šachovnice jsme totiž měli všude více než 225 elo bodů k dobru. Náš cíl byl tedy zřejmý, teď už jej zbývalo jen uskutečnit. Celý článek »

17
Led

Vlašim „B“ – Neveklov 6,5:1,5

Tomáš Hašek, komentář k partii Vláďa Horák

Zápas prvního s posledním, ve kterém byla „povinnost“ zvítězit, se nám nakonec povedl. Určitě k tomu pomohla skutečnost, že jsme nastoupili v téměř základní sestavě, když jediným hříšníkem jsem byl já osobně. A protože jsem zápas viděl jen na samém začátku Celý článek »

14
Led

Říčany přivítaly rekordní počet dětí!

Patrik Pýcha

V sobotu 5. ledna se uskutečnilo v Říčanech 6. kolo Regionální žákovské ligy. Turnaj přivítal rekordní počet dětí, jenž dosáhl až na trojciferné číslo. Vlašimské mladé naděje na území svých rivalů bojovaly jako vždy statečně, a i když se nepodařilo zopakovat vynikající výsledky Celý článek »

12
Led

Vlašim – Pankrác B 5,5:2,5

Tomáš Vojta

První neděli roku 2013 nás v 6. kole 2. ligy čekal důležitý záchranářský zápas proti Pankráci. Hostům se v soutěži zatím vůbec nedaří (po 5 kolech měli na kontě pouhý 1 bodík) a této skutečnosti jsme chtěli využít k zisku 3 bodů. A přesně to se nám podařilo. Nepodali jsme nijak oslnivý výkon, Celý článek »

10
Led

Nejúspěšnější sportovec roku 2012

Patrik Pýcha

V úterý večer proběhl v Benešově druhý ročník slavnostního vyhlášení ankety „Nejúspěšnější sportovec roku 2012“ pro okres Benešov. Vše už vlastně bylo řečeno v Benešovském deníku a něco jste si mohli přečíst i v komentářích na našich stránkách. Celý článek »

09
Led

Startuje Open Praha 2013

Vojtěch Mejzlík

Ode dneška můžete sledovat naše hráče na dalším silném českém turnaji. V našem hlavním městě startuje Open Praha 2013, jeden z turnajů v rámci Czech Tour. Open Praha má dva turnaje a Spartak Vlašim bude mít zástupce v obou z nich. Silného A turnaje Celý článek »

08
Led

Dolní Kralovice versus svět: bodů čtyři celá pět

Vojtěch Mejzlík

Čas nám letí, zápasů přibývá, a články nikde. Jelikož já letos trpím nedostatkem času na novinařinu a naše družstvo zas na nedostatek novinářů, bude to s články složité. Letos jsem se rozhodl angažovat spíš šachisty než novináře a tak to taky vypadá. :-) Článků málo, bodů habaděj. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)