TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Listopad, 2012

29
Lis

Vlašim „B“ – Benešov „A“ 7,5:0,5

Tomáš Hašek

Kdo čekal napínavý boj v prestižním okresním derby, byl hodně zklamán. V hrací místnosti jsem byl dnes jako první. Po otevření skříně se šachovými potřebami mne začala jímat hrůza – že nemáme formulář na zápis o utkání – to se dá řešit a napravit jednoduše. Ale že máme jen Celý článek »

27
Lis

Pravonínské řízečky: Pravonín – Neveklov 5,5:2,5

Jarda Pýcha

V neděli 25. 11. 2012 přivítal Pravonín ve svém svatostánku v rámci 3. kola regionálního přeboru šachisty Neveklova. Zápas s Neveklovem je patrně jediný, při kterém je rozšířen už tak pestrý sortiment občerstvení podávaný při domácích zápasech Pravonína, a tak se navíc servírují Celý článek »

26
Lis

Do Bolkova království jedeme vždycky rádi…

Marie Filipová

Třetí kolo Regionální žákovské ligy se tentokrát konalo v Základní škole ve Stříbrné Skalici. Celé přízemí a první patro patřilo 94 dětem, které milují šachy. A protože byl Bolek Studzinski služebně mimo, tak celá tíha organizace ležela na jeho milé manželce, Celý článek »

25
Lis

Začíná polofinále juniorů 2012

Tomáš Vojta

Pod záštitou starosty města Mgr. Jana Tecla a poslankyně PČR Ing. Jany Fischerové CSc. bude dnes v Havlíčkově Brodě zahájeno Mistrovství České republiky juniorek a polofinále juniorů. Díky výborným výsledkům Patrika Pýchy a Robina Hrdiny na srpnovém Celý článek »

23
Lis

Dobrovice B – Dolní Kralovice A 3:5

Vojtěch Mejzlík

Poslední dobou se toho ve vlašimském šachu děje neskutečně mnoho. Turnaj střídá turnaj, družstva se hrají co týden a neustále nějaká další a další akce před námi. Nás čekalo 3. kolo v krajské soutěži za Dolní Kralovice A. V tu samou dobu, ale o nějakých těch několik set kilometrů dále Celý článek »

22
Lis

Boj až do půlnoci: Vlašim „B“ – Pravonín 4,5:3,5

Tomáš Hašek  (komentář k partii v přehrávači Tomáš Vojta)

Nepříjemná povinnost, sehrání vzájemného zápasu z 8. kola do konce kalendářního roku, svedla družstva našeho oddílu ke vzájemnému klání minulý pátek v 18.00 hod. Jiný volný termín jsme prostě nenašli. Zdálo se, že nakonec většině hráčů bude vyhovovat. Celý článek »

20
Lis

Zázrak se tentokrát nekonal

Míla Vanka

Ve třetím kole se áčko utkalo s týmem OAZA Praha, který loni sestoupil z první ligy. Bez prvních dvou šachovnic a Honzy Stoklasy jsme tedy rozhodně favority nebyli, zvláště když soupeř neponechal nic náhodě a nastoupil v podstatě v plné zbroji. Celý článek »

19
Lis

Dolní Kralovice A – povedený start do sezony

Vojtěch Mejzlík

V době psaní tohoto článku máme jako nováček v Krajské soutěži B Středočeského kraje první pozici a brzy nás čeká třetí zápas a já věřím, že i další body. Třetí kolo budeme hrát v Dobrovicích, které zatím zaujímají opačnou stranu tabulky. Jak tenhle zápas dopadne, Celý článek »

18
Lis

Máme Mistra Čech do 8 let!

Výborného výsledku dnes dosáhl v Hrdoňově ještě ne sedmiletý Jakub Vojta, když se stal Mistrem Čech do 8 let! O tom, že je titul ve správných rukou, svědčí výsledek 9 bodů z 9 partií. Blahopřejeme!!! Celý článek »

17
Lis

Sendražice B – Pravonín 4:4

Standa Vávra

Tuto neděli jsme se s družstvem Pravonína vydali do Sendražic, abychom zde odehráli druhé kolo regionálního přeboru. Většinu týmu dopravil na místo Mirek Lalouček (sourozence Filipovy, Jirku Mejzlíka, Anežku, sebe a mě), Fanda a Patrik cestovali každý po vlastní ose. Celý článek »

16
Lis

Tak pojďme na to, cvrčkové! :-)

Tomáš Vojta

Jen pár dní uplynulo od skončení Mistrovství Čech mládeže v kategoriích do 12, 14 a 16 let a už se na břeh lipenské přehrady vracíme znovu. V Hrdoňově u Frymburku si to tentokrát o tituly nejlepších hráčů Čech rozdají špunti ve věkových kategoriích do 8 a 10 let. Celý článek »

14
Lis

Čáslav „A“ – Vlašim „B“ 2:6

Tomáš Hašek

K druhému podzimnímu zápasu jsme odjeli do Čáslavi a nebyl to zápas ledajaký! Ke svému prvnímu startu mezi dospělými byl nominován ještě ne sedmiletý Jakub Vojta a při svém debutu si nepočínal vůbec špatně! Jednou si třeba budeme říkat, jo, s tím borcem Celý článek »

14
Lis

Potkali se v Kolíně

Ondřej Vykouk

Vlašim CK letošnímu druhému zápasu jsme (Vlašim C) nastoupili proti Kolínu D, který se do naší soutěže propadl z Regionálního přeboru ‚A‘. Proti papírově silnému soupeři dal Pepa Zvára dohromady skoro základní sestavu, chyběl akorát Filip Zvára, kterého nahradil Peter Helebrand. Celý článek »

07
Lis

Tábor – Vlašim 2,5:5,5

Tomáš Vojta

Ke druhému kolu naší třetí nejvyšší soutěže jsme v neděli 4. 11. zajížděli do nedalekého Tábora. Cíl pro zápas byl jednoznačný: pomstít vlašimské druholigové fotbalisty, kteří před týdnem potomkům husitů podlehli 1:2 :-) . A že svůj cíl myslíme vážně, bylo vidět od prvních minut. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)