TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Srpen, 2012

27
Srp

Šachistův cyklodeník – část II.

Emil Macků

Den sedmý – čtvrtek 23.8.

Po pohodové noci se jdu ráno podívat po servisech – je to tak, jak říkal hostinský Hans – jeden před mostem a druhý za ním. Doporučil mi jednoznačně ten druhý, to je Poborský, ten vepředu je spíše takový Pavel Horváth Celý článek »

25
Srp

Začíná jubilejní Open Říčany

Tomáš Vojta

Již podesáté je poslední prázdninový týden vyhrazen Openu Říčany. Z důvodu kolize s ME mládeže se začíná až v neděli 26. 8. a hrát se bude netradičně pouze 8 kol. Do obou vypsaných turnajů (slabší turnaj “B“ je určen pro hráče s maximálním ratingem 1900) Celý článek »

21
Srp

Šachistův cyklodeník – část I.

Emil Macků

Na úvod by se slušelo vysvětlit, o co jde a proč píšu tento článek na šachový server. Odpověď na první otázku je, že potřebuji vyčistit hlavu, tak jsem se rozhodl naložit pořádně bicykl a vyrazit na sever, druhak je to můj už druhý nešachový příspěvek ( viz. O smažák Franty Innemanna), Celý článek »

19
Srp

Senioři změří síly v Rychnově

Tomáš Vojta

Podle srpnových článků na našem webu (MEU mládeže, tábor v Růžené, ME mládeže v Praze, Open Olomouc) by se mohlo zdát, že šachy ve Vlašimi hrají pouze děti, ale není tomu tak. Svého zástupce budeme mít i na právě začínajícím Mistrovství České Celý článek »

16
Srp

Startuje Mistrovství Evropy mládeže v Praze

Ondřej Matějovský

Poprvé v historii samostatné České republiky proběhne v našich končinách jedna ze dvou nejvýznamnějších šachových soutěží mládeže, konkrétně Mistrovství Evropy do 18 let. TOP HOTEL Praha by měl podle stavu přihlášek přivítat necelých 1200 účastníků Celý článek »

13
Srp

Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropské unie mládeže

Julinka Vilímová a Bára Bittnerová

Ve dnech 1. 8. 2012 až 9. 8. 2012 se ve městě Mureck v Rakousku pořádalo Mistrovství Evropské unie mládeže v šachu. Pro nás dvě s Julinkou všechno začalo už den před zahájením mistrovství, kdy nás v ranních hodinách táta dovezl na dálnici k Humpolci, Celý článek »

04
Srp

Táborový deník 2012

DOKONČENO 

Rok se s rokem sešel a na dveře opět klepe šachový tábor Růžená. Letos se sejde rovných 56 účastníků, z toho 7 vedoucích a 5 praktikantů. Na vše bude tradičně dohlížet táborový matador Ondřej Matějovský, kterému budou asistovat Petr Havelka a Jan Starec. Jako nováčci Celý článek »

01
Srp

Startuje Olomoucké šachové léto

Tomáš Vojta

Po zbytek tohoto týdne až do čtvrtka 9. 8. budeme moci fandit nejel Julince Vilímové na Mistrovství EU, ale i dalšímu našemu mládežnickému reprezentantovi Jirkovi Rýdlovi. Ten si jako přípravu na nadcházející Mistrovství Evropy mládeže, které se bude hrát ve druhé půli srpna v Praze, Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)