TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Červen, 2012

28
Čvn

Začínají Open Vsetín a Open Náchod

Tomáš Vojta

Počátkem prázdnin se rozjíždí celá řádka týdenních šachových turnajů. A hned na dvou z nich budeme moci fandit zástupcům šachového oddílu Spartak Vlašim. Ondra Matějovský společně s Patrikem Pýchou, Vojtou Filipem a Fandou Helebrandem zamíří na Valašsko Celý článek »

20
Čvn

Sportovní den ve fotografiích

Tomáš Vojta

Kolem 40 dětí a dospělých se sešlo v neděli 17. 6. na fotbalovém hřišti v Miřeticích (za zajištění hřiště a občerstvení patří velké díky Mírovi Laloučkovi), aby si zde po náročné šachové sezoně trochu protáhli kostru :-) . Na programu bylo tradiční fotbalové utkání, simultánka Celý článek »

17
Čvn

Reportáž ze stříbrných Zaječic

Ondřej Matějovský

Pohodový víkend, dramatické boje o umístění v MČR družstev starších žáků a hlavně obrovská tradice – to všechno jsou „Šachové Zaječice“, které pořadatelé připravili pro děti ze všech koutů naší republiky i ze zahraničí už popadesáté! Úctyhodné jubileum letos přilákalo Celý článek »

12
Čvn

Chotěboř 2012

Tomáš Vojta

Jako každý rok jsme druhý červnový víkend vyrazili na turnaj v rapid šachu do Chotěboře, který se hraje pod názvem „O putovní pohár“. Společně se mnou na Vysočinu vyrazili ještě Dan Houdek a Vláďa Horák. Původně nás měl doplnit ještě Pavel Vojta, ale nejspíše v předtuše, Celý článek »

08
Čvn

Crailsheimer OPEN

Patrik Pýcha

Ve dnech 25. – 28. května jsme se já s Jirkou Rýdlem zúčastnili turnaje v Německu, podle názvu města nazvaného Crailsheimer OPEN. Za doprovodu pana Juřka a ještě také s Lukášem Vlasákem jsme vyrazili v brzkém odpoledni z Plzně směr hranice. Celý článek »

04
Čvn

Přijďte se rozloučit se sezonou 2011/2012

Tomáš Vojta

Sezona 2011/2012 se nezadržitelně chýlí ke konci, a tak je nejvyšší čas ji pořádně rozebrat a zhodnotit. Ideální příležitost k tomu bude při tradičním sportovním dni, který se uskuteční v neděli 17. 6. stejně jako loni ve fotbalovém svatostánku v Miřeticích Celý článek »

03
Čvn

Vlašim přivezla z jubilejních Zaječic stříbro!

Skvělého úspěchu dosáhl dnes na Mistrovství České republiky šestičlenných družstev starších žáků tým Spartaku Vlašim, když po výborném výkonu obsadil v konkurenci absolutní české špičky krásné 2. místo. Toto umístění je nejlepším výsledkem, jakého kdy vlašimský tým na Šachových Zaječicích dosáhl! Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)