TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Leden, 2011

30
Led

Neveklov – Vlašim „B“ 0,5:7,5

Tomáš Hašek V nedělním mrazivém ránu se naše výprava do Neveklova nečekaně doplnila o nejzdatnějšího dálkoplaze z řad vlašimských šachistů Ondru Matějovského. Toho jsme vysadili na konci Benešova a slíbili mu, že když stihne dojít do Neveklova za tři hodiny, tak někdo z nás ještě bude hrát – aby se měl na co těšit a aby […]

30
Led

Spartak Dolní Kralovice A – zápasový deník VII.

aneb jak se hrálo bez kapitána Jarda a Nela Pýchovi Už sedmý díl seriálu regionálního přeboru vyrazilo psát dolnokralovické áčko, tentokrát do Říčan, kde bylo naším soupeřem říčanské družstvo s označením F.

28
Led

Dolní Kralovice B – Jiskra Zruč 1,5:3,5

Standa Vávra V šestém kole zavítalo na naši domácí půdu družstvo ze Zruče nad Sázavou.

27
Led

Černý den na n-tou aneb Vlašim – K. Hora 3,5:4,5

Honza Šťastný Večer před jedním z klíčových zápasů o udržení ve 2. lize mne mimoděk napadlo, že vlastně žádná z mých dosavadních tří výher vlastně týmu k ničemu pořádnému nebyla

26
Led

Vítězství v Sedlčanech nás posunulo na 1. příčku!

Marie Filipová Za odehráním 6. kola RS jsme 23. 1. 2011 odjeli do Sedlčan, kde na nás čekalo jejich „béčko“, momentálně poslední družstvo ve výsledkové tabulce.

25
Led

Ze Sázavy jsme dovezli šest medailí!

Marie Filipová Další várka sněhové nadílky nás nemohla odradit od účasti na již 6. kole Regionální žákovské ligy, která se tentokrát konala v Sázavě.

23
Led

Vlašim „C“ – Sedlčany „A“

Ondřej Vykouk Dnes nás čekal papírově poměrně silný soupeř, průměrné ELO pravidelně hrající sestavy je 1730, a tak se Pepa Zvára také snažil dát dohromady co nejsilnější tým.

21
Led

1. liga družstev mladšího dorostu – 3. část

aneb Vlašim B – Bohemians  6,5 – 5,5 Petr Havelka V sobotu 15. ledna byla na programu už třetí část bojů v naší skupině 1.ligy družstev mladšího dorostu. Hráli jsme už podruhé v domácím prostředí a byli jsme odhodláni napravit neúspěch z minulého srazu (pouze jedna remíza).

19
Led

Spartak Dolní Kralovice A – zápasový deník díl VI.

Vojtěch Mejzlík V šestém kole čekal naše družstvo zápas s nebezpečným Benešovem. Hrálo se v domácím prostředí, takže kamna nám tvořila devátého hráče. Ale bylo zde nebezpečí, že kapitán hostí si na ně vezme svou obávanou motorovou pilu.

16
Led

Vlašim „B“ – Zdice „A“ 5:3

Tomáš Hašek Prosluněné nedělní, spíše jarní dopoledne, soupeř s mírným zpožděním v nekompletní sestavě a my téměř v nejsilnějším složení. Nic nenasvědčuje  tomu, že dnešní neděle pro několik z nás až tak pohodová nebude….

16
Led

Jak měl Rumcajs namále

Tomáš Vojta Jako doplnění článku Honzy Šťastného o zápase Jičín B – Vlašim přidávám svou komentovanou partii proti velmistru Vološinovi. A aby byla nějaké legrace, tak jsem to pojal jako takovou malou pohádku (snad se Leon nebude zlobit, že ho přirovnávám k Rumcajsovi).

15
Led

Kolik bodů si odneseme do finále?

Ondřej Matějovský Po necelých dvou měsících dnes pokračují nejvyšší mládežnické soutěže družstev – Extraliga i všechny skupiny 1. ligy dorostu.

12
Led

Proklatý Řáholec aneb Jičín „B“ – Vlašim 5:3

Honza Šťastný Mé srdce stále ještě tiše pláče, když začínám psát tenhle článek, nicméně čas už nevrátíme a realita je nemilosrdná – prohráli jsme … Ale jak se to celé přihodilo…

11
Led

Jawa Brodce C – Dolní Kralovice B 2:3

Standa Vávra Devátého ledna nás po vánoční pauze čekalo páté kolo regionální soutěže, naším soupeřem byl tentokrát tým Brodce C.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)