TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Září, 2010

30
Zář

Vzhůru do Tater

Tomáš Vojta

Hory, šachy, borovička. Tak takto by se dalo asi ve stručnosti shrnout, co nás čeká v následujícím týdnu. Celý článek »

20
Zář

Deník z Gruzie

Ondřej Matějovský – DOKONČENO

Úvod

Není to tak dávno, co jste mohli prostřednictvím vlašimského webu sledovat úspěšné tažení Nely Pýchové na MS mládeže v Turecku (6,5/11, 25. místo), a už nám začíná další významná akce s Nelinou účastí. Celý článek »

20
Zář

Vítězem 1. kola Žákovské ligy Vojta Filip

Marie Filipová

V každém novém školním roce se již tradičně sjíždí mladí šachisté do Kulturního domu v Sedlčanech, aby zde pod perfektním manažerským vedením Petra Havelky zahájili novou sezonu a rozehráli první partie Regionální žákovské ligy 2010/2011Celý článek »

17
Zář

MČR juniorů v Havlíčkově Brodě

aneb já jako velký gentleman

David Zvára

Vlašimská výprava ve složení David Zvára, Lukáš Filip a Pepa Zvára se o víkendu 11. – 12. září vypravila na MČR juniorů v rapid šachu. Celý článek »

15
Zář

3 medaile z MČR mládeže v rapidu

Patrik Pýcha

O víkendu se uskutečnilo veleúspěšné mistrovství České republiky mládeže v rapid šachu v Klatovech, odkud si vlašimští hráči odvezli neuvěřitelné tři medaile a jedno čtvrté místo. Celý článek »

13
Zář

Rapid v Týně nad Vltavou

Tomáš Vojta

V sobotu 11. 9. jsme si s bráchou udělali výlet do Týna nad Vltavou, kde místní šachový oddíl uspořádal, za podpory elektrárenského gigantu ČEZ, 5. ročník turnaje v rapid šachu. Celý článek »

09
Zář

O víkendu proběhnou dvě MČR v rapidu

Tomáš Vojta

Hned na dvou frontách budeme moci fandit našim mladým borcům o nastávajícím víkendu. V Klatovech se hraje MČR mládeže do 14 let a v Havlíčkově Brodě pak MČR juniorů. Celý článek »

07
Zář

Open Říčany – diagramy k procvičení

Tomáš Vojta

Turnaj v Říčanech je již pár dní za námi, ale určitě neuškodí se k němu ještě vrátit. Připravil jsem 7 diagramů z partií našich hráčů v openu“A“. Celý článek »

05
Zář

Přebor oddílu (a kuželky) pohledem Honzy Fialy

Jan Fiala

„Dobrý den, já se omlouvám“, přiběhl jsem pozdě. „Pšt! Ticho!“ – přivítání nebylo moc vřelé, dokonce si čtete trest od Mati. Ano, dostal jsem za trest napsat článek. A proto to nebude žádný „typický Fiala“, ale aby bylo pod čím diskutovat. Celý článek »

01
Zář

Začátek sezony – rapid, kuželky, schůze

Aktuální info

Prázdniny utekly jak voda a máme tu novou šachovou sezonu. A začínáme jako tradičně turnajem v rapid šachu a oddílovou schůzí. Na dalších řádcích najdete podrobnější info k těmto akcím. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)