TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Červenec, 2010

28
Čvc

Fiala tomu rozumí

Robin Hrdina

Protože se doma nudím, rozhodl jsem se podělit se s vámi o zajímavé momenty z KP mládeže v Sedlčanech, kde se mi před měsícem dařilo. Celý článek »

26
Čvc

Žába žije ve vodě II

Petr Procházka

Tak tedy zpět do Náchoda. Partií k pokoukání se tu hrálo vícero, bohužel na stránkách organizátora zatím nejsou k dispozici. Dovolím si nabídnout alespoň pár ukázek z vlastního šuplíku. Celý článek »

22
Čvc

Mistrem České republiky Zikuda Turnov

Tomáš Vojta

Czech Open 2010, jeden z největších šachových festivalů světa, měl od čtvrtka 15. 7. do neděle 18. 7. na programu otevřené Mistrovství  České republiky 4členných družstev. Na ploše pardubické hokejové ČEZ arény se v 7kolovém švýcaru utkalo celkem 110 družstev, mezi nimiž nechyběly ani 2 týmy z Vlašimi. Celý článek »

19
Čvc

Vlašimáci opět v Klatovech

Patrik Pýcha

Na začátku července se početná vlašimská výprava vydala na turnaj do Klatov. Turnaj se hraje na 9 kol tempem 2 hodiny + 30 sekund za každý provedený tah. Protože začíná v sobotu a končí až další neděli, není žádné dvoukolo Celý článek »

14
Čvc

Žába žije ve vodě

Petr Procházka

Druhý verš prostoduché básně, která se nemůže nevybavit, leckomu napoví, kdeže tentokrát „hrajem šachy“. Dříve narození Vlašimáci vzpomenou na 90. léta, kdy se do Náchoda celkem jezdilo, vy, milé děti, si nechte básničku od svých zkušenějších kolegů pěkně zarecitovat. Celý článek »

13
Čvc

Do Pardubic přihlášeno 109 družstev!

Tomáš Vojta

Jen 4 dny po návratu z turnajů v Klatovech a Náchodě (reportáže z turnajů budou zveřejněny během příštího týdne) vyráží vlašimská výprava na další akci. Do otevřeného Mistrovství České republiky čtyřčlenných družstev, které se uskuteční v Pardubicích v rámci šachového festivalu Czech Open, stavíme stejně jako loni 2 družstva. Celý článek »

06
Čvc

Zhodnocení celoroční práce s dětmi v roce 09/10

Martina Krejčiříková

Tak jako vloni bych ráda zhodnotila celoroční činnost s dětmi při MěDDM Vlašim. Celý článek »

02
Čvc

V sobotu začínají Open Klatovy a Open Náchod

Tomáš Vojta

Hned dvou týdenních turnajů se začátkem prázdnin zúčastní šachisté z Vlašimi. Sedmičlenná výprava míří do Klatov a já se společně s brodeckým Petrem Procházkou podívám na open do Náchoda. Celý článek »

01
Čvc

Tři krajské tituly a pět medailí do Vlašimi

Jaroslav Pýcha

Letošní finále krajského přeboru žáků do 16 let se uskutečnilo poslední červnový víkend opět v areálu učiliště v Sedlčanech. Protože sedlčanští a vlašimští šachisté pořádali již osmý ročník za sebou, bylo rozhodnuto přenechat pořádání  příštího ročníku dalším zájemcům, kterých bude jistě dostatek :-) Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)