TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Červen, 2010

28
Čvn

Zahradní párty v Tuřanech

Tomáš Vojta Krajský přebor 4členných družstev v bleskovém šachu, který se v sobotu konal v Tuřanech u Slaného, víc než šachový turnaj připomínal přátelskou zahradní párty. Hrálo se totiž „pod širým nebem“,

23
Čvn

Dobrodružná cesta na přednášku v Pravoníně

Honza Fiala Nechci si tu psát deníček, ale u ostatních moje cesta vzbudila velký zájem. Tak tedy: v noci jsem pařil (dá-li se to tak říct…) a beze spaní šel rovnou na autobus ve 4:11.

22
Čvn

V Chotěboři se Vlašimákům příliš nedařilo

Patrik Pýcha V sobotu se konal v Chotěboři rapid, na kterém nechyběla ani Vlašim. Ráno v 7 hodin se všichni ve Vlašimi u Benziny sešli a mohlo se vyrazit.

17
Čvn

Ukázky z MČR družstev mladších žáků

Tomáš Vojta O víkendu proběhlo v Kyjově Mistrovství České republiky družstev mladších žáků. Shrnutím výsledků turnaje se bude podrobně zabývat článek Ondry Matějovského, já se teď zaměřím na některé zajímavé partie vlašimských hráčů.

11
Čvn

Mladší žáci jedou do Kyjova

Ondřej Matějovský Dnes odpoledne bude v Kyjově zahájeno letošní Mistrovství České republiky družstev mladších žáků. Slavnostní zahájení by podle časového plánu mělo odstartovat v 15.30, o půl hodiny později už děti zasednou k úvodním zápasům.

10
Čvn

Memoriál P. Karla Traxlera

Tomáš Vojta V sobotu 5. 6. 2010 uspořádal Šachový klub ve Veselí nad Lužnicí 3. ročník turnaje v rapid šachu – Memoriál P. Karla Traxlera.

08
Čvn

Dan uhrál v Praze hezký výsledek

Irena Ždychová V sobotu 5. 6. 2010 uplynul právě týden od napínavé a nervydrásající mise na Seči, kde se hrálo MČR družstev starších žáků, dvojiček do deseti let a jednotlivců a děti z TJ Spartak Vlašim se blýskly pěknými výsledky.

07
Čvn

V Miřeticích vládla pohoda

Tomáš Vojta Zakončit sezonu 2009/2010 přijelo v sobotu do Miřetic 47 členů, rodičů a přátel šachového oddílu TJ Spartak Vlašim.

03
Čvn

Vlašim krůček od skvělého úspěchu

Ondřej Matějovský Asi málokdo by před 48. Šachovými Zaječicemi tipoval, že nejprestižnější žákovský turnaj v České republice vyhraje Vlašim. Na konci předposledního kola by se už takových optimistů našlo hodně – naše děti byly jen krůček od minimálně stříbrných medailí. Bohužel to tak nedopadlo…

02
Čvn

Pravoňáci si zahráli v Karlových Varech

Marie Filipová Rozhodnutí o tom, že pojedou naši hráči na OPEN Karlovy Vary padlo jen pár dní před jeho konáním. Paní Marie Jiroušková z Říčan doprovázela vnuka Filipa a vzala s sebou i Lukáše a Vojtu Filipovy.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)