TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Duben, 2010

28
Dub

1. liga dorostu – Vlašim“B“ na výborném 6. místě

Jaroslav Pýcha

Zatímco vlašimské extraligové mládežnické družstvo bojovalo o důležité body ve finále ve Vlachovicích už od pátku, naše ligová záloha se vydala potvrdit svou ligovou příslušnost v sobotu do areálu Obchodní akademie a hotelové školy v Havlíčkově Brodě, kde se během posledního dubnového víkendu konalo závěrečné soustředění (8. – 11. kolo) skupiny jih 1. ligy mladšího dorostu. Celý článek »

27
Dub

Poslední zápas nevydařené sezony

Ondřej Vykouk       

V neděli 11. 4. jsme doma, netradičně v salónku na Blaníku, usedli k závěrečnému zápasu sezony. Našimi soupeři byli hráči Jiskra Zruč n.Sáz. Celý článek »

23
Dub

Dorostenecké ligy jdou do finále

Ondřej Matějovský

Tak jako každoročně vyvrcholí poslední dubnový víkend nejvyšší šachové mládežnické soutěže družstev. Celý článek »

21
Dub

Jednou jsi nahoře, jednou dole

aneb jízlivý článek o předsedovi  :-)

Tomáš Vojta

Asi většina z vás ví, že jsme se o Velikonocích zúčastnili turnaje ve Frýdku-Místku. V Openu sehrál dvě zajímavé partie proti polským dívenkám Ondra Matějovský a vzhledem k tomu, že už nejsem členem oddílu Spartak Vlašim a nemusím se tak obávat sankcí za tento článek, mohu je kriticky okomentovat. Celý článek »

20
Dub

Tažení nejmladších v Malenovicích

Jirka Mejzlík z místa konání

Za pár minut bude zahájen přebor škol ČR v kategorii 1.-5. třída. Účast si díky vítězství na KP v Neratovicích v závěru minulého roku vybojoval i tým ZŠ a MŠ Dolní Kralovice. Na soupisce jsou Nela Pýchová, Anežka Vlková, Petr Paňka, Pavel Roháč a Petr Lebeda. Celý článek »

20
Dub

Říčany F – Vlašim B 0,5:7,5

Tomáš Hašek

V posledním kole letošního RP“D“ se trosky naší základní sestavy doplněné „pravonínskou ekipou“ vydaly zachovat doutnající postupovou jiskřičku do Říčan. Celý článek »

19
Dub

Třikrát krajské zlato, jištěné trojím stříbrem!

Marie Filipová

Poměrně velká výprava čítající 12 šachistů a nezbytný doprovod z TJ Spartak Vlašim zamířila 17. 4. 2010 do Českého Brodu, kde se konal Krajský přebor mládeže v rapid šachu v kategoriích H,D 14,  H,D 12 a H,D 10. Hrálo se zde o postupy na MČR. Celý článek »

15
Dub

Cesta Pavlíka Roháče k vítězství

Pavel Roháč

Středočeský krajský přebor dětí do osmi let v šachu 2010 – Chodouň 10. 4. 2010

Cesta za nelehkým vítězstvím začala zahřívacím prvním kolem proti Matěji Michálkovi. Celý článek »

14
Dub

Pravoňákům 4. místo rozhodně sluší!

Marie Filipová

Přiblížil se 11. duben 2010, nás čekal poslední zápas RS 2009/2010. Losem přidělený soupeř Sokol Benešov B, v tabulce hned za námi na pátém místě a má jen o bod méně než my. Celý článek »

13
Dub

Vlašim – Příbram 5:3

Tomáš Vojta

Podrobnou online reportáž Emila Macků ze zápasu jste mohli sledovat v neděli. Já přidám již jen pár fotek a statistiku. Celý článek »

12
Dub

Rapid v Sedlčanech

Jaroslav Pýcha

21. ročník jednoho z nejlépe organizovaných turnajů v rapid šachu se konal opět pod precizním vedením Petra Havelky tuto sobotu v Sedlčanech. Do společenského sálu Kulturního domu Josefa Suka našla cestu rovná stovka (druhá nejvyšší účast) vyznavačů královské hry.  Celý článek »

11
Dub

Poslední bitva vzplála

Utkání Vlašim – Příbram živě komentuje Emil Macků

Celý článek »

09
Dub

Bude Příbramským ve Vlašimi horko?

Ondřej Matějovský

V neděli 11. dubna od 10 hodin proběhne v salónku KD Blaník (změna hrací místnosti) dlouho očekávané finále Krajského přeboru skupiny „A“, souboj dvou dosud neporažených týmů Vlašim – Příbram. Celý článek »

08
Dub

O smažák Franty Innemanna

aneb Pochod za povidlovým koláčem

Emil Macků

Přemýšlel jsem, zdali tento článek vůbec umístit na šachový server, ale jak podotkl Ondra Matějovský, řadu hodin jsme o šachu mluvili, spoustu milovníků této královské hry zdrbli, a proto sem pár slov o naší bláznivé výpravě patří. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)