TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Březen, 2010

31
Bře

Ondřej Matějovský trenérem III. třídy

Aktuálně Úspěšným složením testu, ústních zkoušek a obhajobou trenérské práce završil včera večer Ondra Matějovský svou snahu o získání trenérské třetí třídy.

29
Bře

Přebor škol ČR – dvojnásobná účast

Jirka Mejzlík Zítra, 30.3.2010, začne ve Vyškově přebor škol ČR v kategorii 6.-9. třída. A náš šachový oddíl bude mít letos hned dvojnásobné zastoupení.

29
Bře

Robin Hrdina celkovým vítězem Žákovské ligy

Marie Filipová Vítejte u nás, šachisté milí, máme radost, že jste se k nám do Pravonína vypravili. Při hře vám přejeme štěstí a správný tah, protože každý z vás má šachy rád. Královno, pěšáku, nejlépe hraj, šachistům fandí podblanický kraj.

28
Bře

Vlašim B – Kolín C 3:5

Tomáš Hašek I přes veškerou snahu dát dohromady co nejsilnější sestavu se nám dnes zápas opět nepovedl a postup do vyšší soutěže je pro nás už jenom někde v těžko dohlédnutelných teoretických rovinách…

26
Bře

Diagramy z hostivického kanára

Tomáš Vojta V 10.kole Krajského přeboru se nám podařil husarský kousek, když jsme Hostivice vyprovodili výsledkem 8:0. Popis utkání přinesl již článek vrchního dřevorubce Emila Macků, já se teď zaměřím na některé zajímavé šachové momenty.

24
Bře

Jak jsme přepisovali dějiny

aneb O vykácení hostivického lesíka  Emil Macků V předposledním kole KP se vydala naše dřevorubecká výprava v krásném prvním jarním dni na půdu Hostivic jako jasný favorit.

23
Bře

Vlašim C první v základní skupině KP žáků

Zdeněk Hejný V sobotu 20. března jsme vyrazili do Sedlčan na dohrávky skupiny B KP žákovských družstev. Celkem se sjelo 30 dětí, a to ze Sedlčan, Zvole, Příbrami a Vlašimi (družstvo C a D) + doprovody

22
Bře

Zruč nad Sázavou – Pravonín 2,5:2,5

Marie Filipová Ještě ráno, po sedmé hodině, jsem musela operativně doplnit sestavu do Zruče nad Sázavou o Dana Ždycha, který ochotně nahradil Tomáše Filipa. Pro Dana to byl první start v RS.

19
Bře

Brodce B – Vlašim B 6:2

Vladimír Horák   Když jsem ráno čekal na místě srazu u benzínové pumpy, nejprve dorazil Dan Houdek v dobré náladě a jako poslední dorazil s pětiminutovým zpožděním Ondra Matějovský, ale tomu to taktéž na dobré náladě neubralo, dokonce už zdálky halekal bojová hesla.

15
Bře

Bleskovka v Postupicích ve fotografiích

Tomáš Vojta Bohužel ani po devíti dnech od skončení 24. ročníku Memoriálu Petra Kunce, který se hrál v sobotu 6. března v Postupicích, jsem neobdržel výsledky, a tak se tento turnaj pokusím přiblížit trošku netradičně pomocí několika fotek, které jsem zde udělal.

13
Bře

Jirka Rýdl mistrem České republiky do 12 let!

Skvělého úspěchu dosáhl dnes v Koutech nad Desnou Jiří Rýdl. Jako první hráč v historii šachového oddílu Spartak Vlašim se stal mistrem České republiky ve své věkové kategorii! Výborné vystoupení vlašimské výpravy podtrhla 3. místem Nela Pýchová v kategorii D12.

10
Bře

Mistrovství ČR mládeže ve dvou třetinách

Tomáš Vojta Na Mistrovství České republiky mládeže v Koutech nad Desnou je odehráno již 6 kol, a tak nebude od věci udělat si malé shrnutí výsledků. A bude se bilancovat dobře, poněvadž vlašimská desetičlenná výprava podává výborné výkony.

08
Bře

Divočiny z derby Vlašim B – Benešov

Tomáš Vojta 8. kolo Regionálního přeboru nabídlo prestižní derby mezi Vlašimí a Benešovem. Poutavý článek o zápase napsal již Emil Macků, já se teď zaměřím na některé zajímavé pozice z tohoto dlouho očekávaného souboje.

06
Bře

Úvodní pozdrav z Koutů nad Desnou

Ondřej Matějovský Pravidelní čtenáři vlašimského webu si určitě vzpomenou na loňské úspěšné Mistrovství České republiky mládeže do 16 let v Koutech nad Desnou, ve kterém Nela Pýchová ukončila desetileté vlašimské čekání na medailový úspěch z tohoto vrcholného podniku. Po roce se mládežnická špička schází opět na stejném místě

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)