TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Únor, 2010

28
Úno

Rytíři z pod Blaníka ovládli 8. kolo RŽL

Marie Filipová A to doslova! Počítám-li všechny registrované ve Vlašimi (Vlašim, Dolní Kralovice a Pravonín).

26
Úno

Konečně jsme se dočkali

Ondřej Vykouk V neděli nastoupilo naše céčko doma proti Sázavě. Sestavu sháněl, ostatně jako vždy, Pepa Zvára. Je to takový náš muž za oponou a my mu za jeho práci děkujeme.

25
Úno

Diagramy ze zápasu Vlašim – Úholičky

Tomáš Vojta Zápas devátého kola Krajského přeboru proti Úholičkám byl velmi bojovný, o čemž svědčí fakt, že ani jediná partie se nedohrála ve střední hře a všechny skončily až v koncovce.

23
Úno

Podblanické setkání Caissy s Fortunou

Jan Stoklasa Letošní sezona je pro vlašimský tým napínavá, hrajeme bojovné zápasy s napínavými partiemi a těsnými výsledky. Tohoto dobrého zvyku jsme se drželi i v nedělním zápase, do Vlašimi přijel tým hráčských gentlemanů  s krásným šachových názvem Caissa Úholičky.

22
Úno

Po třech remízách konečně kýžená výhra!

Marie Filipová Vůbec nám nevadilo, že máme po velkém turnaji, na kterém kluci aktivně pomáhali. Všichni dorazili do klubovny včas a napjatě jsme očekávali, kdo z Postupic přijede.

21
Úno

30 rodinných dvojic v zajetí šachových figurek!

Marie Filipová Takhle nějak můžeme vyhodnotit sobotní 20. únor 2010 v Pravoníně. Vznikne-li nápad a podaří-li se najít pár obětavých lidí a najdou-li se sponzoři, pak není problémem uspořádat tak pěknou akci, která proběhla u nás v obci.

20
Úno

100 000

Soutěž o návštěvníka našich webových stránek s číslem 100 000 Když píši tyto řádky, počítadlo přístupů na webových stránkách šachového oddílu Spartak Vlašim se pomalu blíží k číslu 99 000. Při průměrné návštěvnosti cca 200 za den chybí již jen necelý týden k tomu, aby se přehouplo přes magickou hranici 100 000.

18
Úno

Šachy z vršovického kopečku

Honza Stoklasa Jak asi čtenáři webu vědí, ve vlašimském družstvu hostuju a v pražském přeboru družstev nastupuju v sympatickém zelenobílém dresu Bohemians Praha (Panenka, Džej Džej, olé).

17
Úno

Dvě zajímavé koncovky z Kralup

Tomáš Vojta V zápase 8. kola Krajského přeboru Kralupy – Vlašim byly k vidění dvě velmi zajímavé koncovky. Jim se budu ve svém článku věnovat nejvíce, ale přidám jako vždy i diagramy s taktickými motivy.

14
Úno

Pečky „A“ – Vlašim „B“ 1,5:6,5

Tomáš Hašek K dnešnímu zápasu jsme vyrazili v pochmurném ránu a s menším zpožděním, zaviněným na místo srazu sprintujícím Ondrou Vykoukem … jen co jsme vyjeli na kopce za Sázavou, tak jasná obloha s příjemným sluníčkem jakoby naznačovaly, že dnešní zápas nebude vůbec o žádných neshodách či šarvátkách, jak se věštilo v některých komentářích na […]

14
Úno

Přijeďte si v sobotu zahrát do Pravonína!

Tomáš Vojta Pravonín je znám hlavně pořádáním mládežnických šachových akcí, v sobotu 20. 2. se tu ale budou hrát turnaje bez jakéhokoli omezení věku.

11
Úno

Nějak nám dochází dech …

Tomáš Vojta K osmému kolu Krajského přeboru jsme v neděli 7. 2. zajížděli do Kralup s cílem oplatit domácím loňskou porážku.

10
Úno

Vlašim C stále bez výhry

Ondřej Vykouk V neděli jsme jeli opět bojovat o první výhru v sezoně. Tentokrát do Týnce, kde bylo naším soupeřem céčko Brodců. Domácí se sešli v sestavě, která nám určitě dávala šanci nějaké body urvat.

09
Úno

Zruč nad Sázavou – Dolní Kralovice 1,5:3,5

Lukáš Jelínek V neděli 7. února jsme s týmem Dolních Kralovic zavítali do nedaleké Zruče nad Sázavou.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)