TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Květen, 2009

29
Kvě

Rekordní výprava na Zaječice

Jirka Mejzlík

Dnes odjíždí na 47. ročník populárních Šachových Zaječic rekordní výprava Spartaku. Včetně hostů a doprovodu čítá neuvěřitelných 44 členů :-) !!! Pro porovnání – druhé dvě největší výpravy z Kobylis a brněnské Lokomotivy mají shodně po 21 účastnících. Není divu, že se přepravujeme zájezdovým autobusem. Celý článek »

28
Kvě

Doprovodné turnaje v Jánkách + pár diagramů

Tomáš Vojta

Aby byl výčet výsledků z turnajů v Janských Lázních kompletní, zbývá se zmínit o krajském přeboru ve Fischerových šachách a bleskovém turnaji. A vzhledem k tomu, že na serveru 63+1 byly zveřejněny kompletní partie z klasického turnaje, zařadil jsem do článku i pár zajímavých diagramů z partií vlašimských hráčů.  Celý článek »

28
Kvě

Sportovní odpoledne a večerní posezení 5. 6.

Jirka Mejzlík

Tradiční setkání všech členů oddílu na závěr sezony proběhne letos 5. června odpoledne a večer v Dolních Kralovicích.

Letošní sezona byla bohatá na úspěchy jak v soutěžích družstev, tak i jednotlivců. Celý článek »

26
Kvě

Libčice: životní výsledek pro T. Vojtu a R. Hrdinu!

Tomáš Vojta

Nadpis článku silně zavání samochválou, ale těžko se za výsledek na závěrečném turnaji Grand Prix České republiky v rapid šachu, který se hrál v sobotu 23. 5. 2009 v Libčicích nad Vltavou, můžu nepochválit.  :-)   Celý článek »

25
Kvě

Řevnický turnaj ovládla Vlašim

Jaroslav Pýcha

Letošního, již 6. ročníku Řevnických dvojic se zúčastnilo 39 dvoučlenných družstev. Celý článek »

22
Kvě

Taková obyčejná partie z Janských Lázní

Petr Havelka

Začíná poslední kolo turnaje, na mě leze chřipka a navíc je mým soupeřem Vilém Neubauer alias „Vilda“ Celý článek »

19
Kvě

Jak jsme vybojovali Ligu dorostu

Jaroslav Pýcha

O minulém víkendu proběhlo finále krajského přeboru žákovských družstev, jehož vítěz postupoval do Ligy mladšího dorostu. Celý článek »

18
Kvě

Cesta za vítězstvím v Jánkách

Tomáš Vojta

Minulý týden se mi povedlo vyhrát v Janských Lázních Otevřený přebor mužů Královéhradeckého kraje. Jestli máte chuť, můžete se na diagramech podívat, jak k tomuto nedopatření došlo. Celý článek »

16
Kvě

O víkendu hrajeme finále KP žák. družstev

Jirka Mejzlík

Tuto sobotu a neděli vrcholí letošní finále KP žákovských družstev, do kterého se naše béčko kvalifikovalo suverénním vítězstvím v základní skupině letos v lednu ve Vlašimi. Ve finálovém turnaji jde o hodně, vítěz si totiž zajistí v příští sezóně účast v 1.lize mladšího dorostu. Celý článek »

15
Kvě

Ohlédnutí za MČR 8 ve Vyškově

Hanka Davidová

Paní Ždychová napsala pěkný článek na pravonínských stránkách, tak se jen pokusím doplnit postřehy za dolnokralovickou výpravu. Celý článek »

13
Kvě

V Krkonoších jsme se neztratili

Tomáš Vojta

Celý minulý týden probíhal v Janských Lázních v Krkonoších Otevřený přebor mužů Královéhradeckého kraje, kterého se zúčastnilo neskutečných 15 hráčů našeho oddílu. Celý článek »

11
Kvě

Nové elo

Tomáš Vojta

Čtyři měsíce uběhly jak voda a 5.5. opět vyšla nová listina osobních koeficientů hráčů České republiky. A vzhledem k tomu, že se do ní započítaly všechny výsledky ze soutěží družstev, změnilo se elo hned u 28 hráčů našeho oddílu! Celý článek »

08
Kvě

Pětice nejmladších na MČR 8

Jirka Mejzlík

Dnes odstartovalo ve Vyškově Mistrovství ČR nejmladších žáků do 8 let (ročníky 2001 a mladší). Dvoudenní turnaj se hraje na devět kol, tempem 2 x 30 minut. V této kategorii nemusí ani chlapci procházet sítem kvalifikací, turnaj je otevřený a letos hrají chlapci a dívky společně. Náš oddíl reprezentuje rekordní počet pěti zástupců: Matěj David, Daniel Ždych, Pavel Roháč, Petr Lebeda a Miroslav Mareš. Celý článek »

05
Kvě

Vlašimská invaze do Janských Lázní

Tomáš Vojta

Již dnes večer bude v Janských Lázních v Krkonoších prvním kolem odstartován Otevřený přebor mužů Královéhradeckého kraje, kterého se zúčastní neuvěřitelných 14 hráčů Spartaku Vlašim! Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)