TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Duben, 2009

28
Dub

Přebor Středočeského kraje v rapid šachu

Tomáš Vojta

V sobotu 25. 4. 2009 uspořádal šachový klub Kostelec nad Černými lesy v rámci seriálu Grand Prix turnaj v rapid šachu hraný pod názvem Zásmuky Open III aneb o Anandovu dobrotu. Celý článek »

27
Dub

Vojta Filip nejlepším žákem na rapidu ve Vraném!

Marie Filipová

Zvolský rapid byl tak trochu dnem Vojty Filipa, co se juniorů do 15 let týče. I když při něm stála i štěstěna, ale o tom až později. Celý článek »

26
Dub

Nedělní výsledky 1. ligy dorostu ve Vlašimi

Konečné výsledky 10. a 11.kolo Celý článek »

25
Dub

Sledujte průběžné výsledky z ligy dorostu

Konečné výsledky  8.  a 9.kolo Celý článek »

24
Dub

1.liga dorostu ve Vlašimi

Tomáš Vojta

O tomto víkendu se do Vlašimi sjede všech 12 týmů 1. ligy dorostu – jih, aby zde sehrály závěrečná 4 kola soutěže.  Celý článek »

22
Dub

Matěj David přeborníkem H8

Pavel a Irena Roháčovi

Na krajský přebor našich malých svěřenců jsme se tentokrát vydali až k Berounu do kulturního domu ve vesničce Chodouň. Cesta nás mile překvapila, Celý článek »

21
Dub

Rozhodující partie na rapidu v Sedlčanech

Tomáš Vojta

K doplnění předchozího článku Petra Havelky o sobotním rapidu v Sedlčanech přidám 2 partie, které rozhodly o medailích. Celý článek »

21
Dub

Letošní rapid v Sedlčanech vyhrál Tomáš Vojta

Petr Havelka

V roce 1990 se sešlo 17 šachistů ze Sedlčan a Příbrami v zasedací místnosti sedlčanského podniku BIOS, aby si zahráli malý přátelský turnájek. Nikdo tenkrát nepřemýšlel o tom, že možná vzniká pěkná tradice Celý článek »

17
Dub

V Sendražicích kousek od vítězství

Ondřej Matějovský

Tak se konečně dostávám k dlouho slibované reportáži z 15. ročníku turnaje v rapid šachu v Sendražicích u Kolína (4. 4.). Celý článek »

12
Dub

Zhodnocení krajského přeboru družstev

Tomáš Vojta

Letošní ročník soutěží družstev je za námi, a tak je čas na malé zhodnocení vystoupení našeho áčka v krajském přeboru. A příliš radostné to nebude… Celý článek »

10
Dub

Reportáž z MČR škol

Patrik Pýcha

Ve dnech 7. a 8. dubna se v rekreačním středisku Štědronín u Orlické přehrady uskutečnilo Mistrovství republiky škol šesté až deváté třídy. Celý článek »

08
Dub

Kolín „C“ – Vlašim „B“ v diagramech

Vladimír Horák

Jak se již stalo dobrým zvykem na našem webu, po zprávě kapitána o průběhu zápasu se vždy některý z hráčů ujal rozboru partií a tentokrát opět připadla tato čest mně :-) . Celý článek »

07
Dub

Kralovice hrají přebor ČR škol

Jirka Mejzlík

Podruhé v řadě se školnímu týmu ZŠ  a MŠ Dolní Kralovice podařilo probojovat na celorepublikové finále čtyřčlenných školních družstev v kategorii 6.-9. třída. Celý článek »

06
Dub

V Neratovicích se nám opět dařilo

Jaroslav Pýcha

Na letošní krajský přebor mládeže v rapid šachu hraný v sobotu 4. 4. 2009 opět v Neratovicích vyrazilo z vlašimského oddílu rekordních 18 mladých šachistů a šachistek. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)