TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Červen, 2008

30
Čvn

Pouťová simultánka se vydařila

Jarda Pýcha

V neděli proběhla na dolnokralovickém fotbalovém hřišti v rámci pouťových slavností ohlášená simultánka s FM Tomášem Vojtou. Celý článek »

28
Čvn

KP 10 očima rozhodčího

Jirka Mejzlík

Podruhé se nejmladší kategorie KP hrála ve zkráceném tempu (2 x 45 minut) a na devět kol. Letos se tento model osvědčil ještě víc jak loni. Celý článek »

27
Čvn

Šachové léto

Tomáš Vojta

Již tuto sobotu začínají prázdniny a s nimi i doslova šachové turnajové šílenství. V následujících parných měsících se v naší republice koná na dvě desítky týdenních turnajů! Na řadu z nich se chystají i hráči našeho oddílu. Celý článek »

26
Čvn

Šest medailí z krajského přeboru mládeže!

Ondřej Matějovský

Za účasti 129 elitních žáků Středočeského kraje proběhlo ve dnech 21.-22. června již 6. finále krajského přeboru do 16 let. Celý článek »

26
Čvn

Šachová exhibice na Dolnokralovické pouti

Jirka Mejzlík

Součástí letošní Dolnokralovické pouti bude v neděli 29.6. také šachová část, jejímž hlavním cílem je propagace šachu na široké veřejnosti.  Zavítá k nám současný první hráč středočeského žebříčku a kapitán našeho áčka FM Tomáš Vojta. Celý článek »

21
Čvn

Finále KP žáků zahájeno

Aktuálně z místa konání

V  9.30 hodin, tedy přesně podle časového plánu, bylo dnes v Sedlčanech zahájeno finále krajského přeboru mládeže jednotlivců. Turnaj pořádá domácí ŠK KDJS Sedlčany ve spolupráci s naším oddílem, a tak doufáme, že celý víkend proběhne hladce a účastníci odjedou domů spokojeni. Celý článek »

18
Čvn

Mladší žáci šestí v republice!

Ondřej Matějovský

Výborný výsledek uhráli naši hráči na Mistrovství ČR družstev mladších žáků, které ve dnech 13.-15. června hostil jihomoravský Kyjov. Celý článek »

12
Čvn

Další významná akce před námi!

Ondřej Matějovský

Od pátku do neděle proběhne v jihomoravském Kyjově Mistrovství České republiky družstev mladších žáků. Mezi 28 zúčastněnými týmy nebude chybět ani družstvo Spartaku Vlašim, které si mezi nejlepšími zahraje potřetí za sebou. Celý článek »

12
Čvn

Souboj s reprezentantem aneb jak správně hrát partii v rapid šachu

Tomáš Vojta

V sobotním turnaji v Chotěboři jsem měl čest zahrát si s čerstvým reprezentantem Štěpánem Žilkou. Partie se hrála v 6. kole na první šachovnici (oba jsme v té chvíli měli 4,5 bodu) a soupeř mi v ní názorně ukázal, jak se má správně hrát partie v rapid šachu. Jednoduše, aktivně a svižně… Celý článek »

10
Čvn

O putovní pohár města Chotěboře

Tomáš Vojta

O minulém víkendu jsme s bráchou vyrazili do Chotěboře na jubilejní XXV. ročník turnaje v rapid šachu hraného pod názvem „O putovní pohár“. Celý článek »

07
Čvn

Robin Hrdina nejlepším Vlašimákem na Zaječicích

Tomáš Vojta

Na šachových Zaječicích se našim družstvům příliš nedařilo, přesto se ale objevil jeden výjimečný individuální výkon. Robin Hrdina uhrál na 2. šachovnici 7 bodů z 9 partií Celý článek »

05
Čvn

Mercia Open

Tomáš Vojta

Při Mistrovství České republiky žákovských družstev tradičně probíhá i doprovodný turnaj pro vedoucí a doprovod a nejinak tomu na Seči bylo i letos. Celý článek »

04
Čvn

Nepovedené závěry zápasů Vlašim odstřelily…

Ondřej Matějovský

V letošním ročníku šachových „Zaječic“ jsme získali jedno prvenství již v momentě, kdy nás v pátek autobus objednaný MěDDM Vlašim do Seče dopravil: 35 členů neměla žádná jiná výprava, jen my! Celý článek »

03
Čvn

Nela a Fanda čtvrtí na MČR dvojic

Jirka Mejzlík

Během uplynulého víkendu proběhl na Seči u Chrudimi 46. ročník šachových Zaječic, jehož součástí bylo i Mistrovství ČR dvojic do deseti let. Ze Spartaku jsme turnaj obsadili třemi dvojicemi Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)