TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Duben, 2008

30
Dub

Vlašim C – Struhařov B 3:2

Lukáš Bleha

V pro nás posledním kole Regionální soutěže jsme odehráli důležitý zápas o umístění se Struhařovem. Nastoupili jsme v sestavě: D.Zvára, O.Vykouk, L.Bleha, Z.Ryšánek a F.Zvára. Celý článek »

29
Dub

Zvolský rapid vyhrál Francouz Clery

Tomáš Vojta

Šachový klub Medvědi Zvole uspořádal v sobotu 26.4.2008 1. ročník turnaje v rapid šachu, hraného pod názvem Zvolský rapid ŠACHY.BIZ. Hrálo se v sokolovně ve Vraném nad Vltavou a do 9kolového turnaje, hraného tempem 2×20 minut, se prezentovalo celkem 68 hráčů. Celý článek »

28
Dub

Momentky ze zápasu Kladno“B“ – Vlašim – díl 2.

Tomáš Vojta

Ve čtvrtek jsme se podívali na hezké kombinace ze zápasu Kladno“B“-Vlašim a pro dnešek nám zůstaly chyby a promarněné příležitosti. A nebylo jich málo… Celý článek »

27
Dub

1.liga dorostu – Bronz pro Vlašim!!!

Aktuálně z místa konání – 11.kolo od 14:00 hod  (konečný stav k 18:40)

Nejčerstvější zpráva: Medaile jsou rozděleny: 1.Bedřichov,  2.Kobylisy,  3.Vlašim. Sokol Bedřichov postupuje do extraligy.

V neděli 27.4. 1.liga ml. dorostu – skupina Jih vrcholí závěrečnými boji v rámci posledních dvou kol. Zatím není rozhodnuto ani o vítězi a postupujícím do extraligy (šanci postoupit mají stále 3 týmy), ani o všech sestupujících. Celý článek »

26
Dub

Aktuální výsledky z ligy dorostu

Aktuálně z místa konání – ve 14:40 začalo 9. kolo

V sobotu v 10:00 začalo ve Vlašimi první ze 4 závěrečných kol 1. ligy dorostu, skupina Jih. Sestavy týmů a výsledky jsou následující: Celý článek »

24
Dub

Přijďte se podívat na dorosteneckou ligu!

Ondřej Matějovský

Zatímco letošní ročník dlouhodobých soutěží družstev dospělých už za sebou zatáhl oponu, soutěže mládeže na svůj závěr teprve čekají. Dočkají se však již velmi brzy, o všem podstatném se rozhodne o tomto víkendu 26.-27. dubna. Celý článek »

24
Dub

Momentky ze zápasu Kladno“B“ – Vlašim – díl 1.

Tomáš Vojta

Přehrávat si partie ze zápasu posledního kola krajského přeboru Kladno“B“-Vlašim, to byla prostě nádhera! Spousta hezkých kombinací, bohužel tedy i řada chyb a nevyužitých příležitostí. A tak jsem se rozhodl, že tyto tradiční momentky ze zápasu poprvé rozdělím na 2 části. Celý článek »

23
Dub

Půl bodu skóre od zlata

Ondřej Matějovský

Na Krajský přebor družstev mladších žáků si Vlašim pravidelně jezdí pro medaile a nejinak tomu bylo i letos. Minulou sobotu se v Říčanech náš tým poprvé v šestileté historii přeboru ocitl v roli nasazené jedničky, a tak jsme čekali, zda se po dvou stříbrech (2006, 2007), dvou bronzech (2003, 2005) a jedné „bramboře“ (2004) podaří premiérově vybojovat zlato. Celý článek »

22
Dub

Krajský přebor řečí čísel

Tomáš Vojta

Po půlročních bojích skončil minulou neděli letošní ročník krajského přeboru družstev. Chtěl jsem jako kapitán družstva napsat nějaké malé shrnutí sezóny, ale předběhl mě Jaromír Skála, a k jeho článku a hodnocení hráčů prakticky nemám co dodat. Naše účinkování v soutěži popsal velmi výstižně. Já se tedy pokusím ohlédnout za uplynulým krajským přeborem pomocí různých statistik a tabulek. Celý článek »

17
Dub

Hráči Vlašimi „A“ pod lupou Jaromíra Skály

Jaromír Skála

Jako 1. nasazenému v soutěži se nám nepodařilo postoupit, což by mělo znamenat neúspěšnou sezónu. Byť nechci vytvářet alibi, rozhodně to tak nevidím. Kladno bylo velice nepříjemným soupeřem a docházka jejich základní sestavy byla právě tak postačující. Celý článek »

16
Dub

Proti Kralupům“B“ řádily bílé figury

Tomáš Vojta

Od zápasu 10. kola krajského přeboru Vlašim – Kralupy“B“ sice uplynulo již více jak 14 dní, ale jestli máte chuť, pojďte se podívat na pár zajímavých momentů z tohoto zápasu. Celý článek »

15
Dub

Čtyři medaile z Neratovic!

Ondřej Matějovský

Za účasti 101 mladých hráčů z celého Středočeského kraje proběhl minulou sobotu v Neratovicích Krajský přebor mládeže v rapid šachu. Hrálo se jako obvykle švýcarským systémem ve třech samostatných věkových skupinách, tempem 25 minut na partii. Celý článek »

14
Dub

Kladno „B“ – Vlašim 2,5:5,5

Tomáš Vojta

Zápasem s rezervou Kladna zakončilo naše áčko letošní účinkování v soutěžích družstev. V utkání jsme byli velkými favority, ale na šachovnicích to dlouho nebylo vidět. Celý článek »

14
Dub

Ze soutěží družstev

Krátce

Včera definitivně skončily soutěže družstev dospělých 2007/2008. Vítězství áčka na půdě posledního Kladna B se nerodilo lehce, překvapení na náš účet se ale naštěstí nekonalo. Bohužel se překvapení nekonalo ani v Týnci n/S Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)