TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Březen, 2008

31
Bře

Vlašim – Kralupy B 7:1

Tomáš Vojta

V 10. kole krajského přeboru jsme na domácích stolech přivítali rezervu Kralup. V utkání jsme byli jasnými favority, což jsme beze zbytku potvrdili. Celý článek »

30
Bře

Zlato a bronz z KP do 8 let

Jirka Mejzlík

Podruhé jsme vyrazili na krajský přebor nejmladších středočeských šachistů (ročník 2000 a mladší), který pořádají každý rok ŠK Řevnice a TJ Lokomotiva Zdice (respektive Jan Paukert a Eva Rosenbaumová). Odjížděli jsme s vědomím, že navázat na loňský úspěch nebude vůbec jednoduché (loni v celkovém pořadí KP 1. Natálka Vernerová a 3. Nelinka Pýchová). Celý článek »

30
Bře

Aktuálně ze soutěží družstev

Krátce

Dnes nám jaro konečně ukázalo svou pravou tvář a k pohodové neděli přispěly i výsledky soutěží družstev. Áčko rozdrtilo oslabené Kralupy B 7:1 a v posledním utkání sezóny porazilo céčko v pěkném a vyrovnaném souboji Struhařov B 3:2. Celý článek »

29
Bře

Chyběl tam jen Havelka!

Ondřej Matějovský

Konečně se dostávám k slibovanému článku o nešachových aktivitách vlašimské výpravy během MČR mládeže v Seči u Chrudimi. Celý článek »

23
Bře

Tři beránci do Kralovic

Jaroslav Pýcha

V sobotu 22. března se dolnokralovická část našeho oddílu zúčastnila 5. ročníku šachového turnaje „O velikonočního beránka“ v Kolíně. Celý článek »

21
Bře

Nekompromisní souboj v Úholičkách v diagramech

Tomáš Vojta

Zápas v Úholičkách se změnil v nekompromisní bitvu, kde slovo remíza jako by neexistovalo. Utkání bez jediné remízy se jen tak nevidí. Celý článek »

20
Bře

Nela Pýchová pátá v republice!

Ondřej Matějovský

Po celých 8 dní probíhaly v Junior centru v Seči u Chrudimi boje o 8 sad medailí z Mistrovství České republiky mládeže do 16 let. Na tradičním místě setkávání mladých šachistů se ve dnech 8.-15. března sešlo 331 hráčů, Celý článek »

17
Bře

Benešov B – Vlašim C 2,5:1,5

Lukáš Bleha

V 9. kole Regionální soutěže jsme odehráli s Benešovem B, který je teď na 1. místě tabulky, nešťastný zápas. Nominovaná sestava byla: Bleha, Mádlová, Korecký, Limberk a Voldán. Celý článek »

16
Bře

TJ Sokol Sendražice „B“ – Vlašim „B“ 2,5 : 5,5

Tomáš Hašek

Tak jsem si dnes ráno připadal jako ve filmu. Jen jsem nevěděl, zda to bude Titanik (už třikrát v řadě jsme nevyhráli a jeli k soupeři, který naopak vyhrál již počtvrté za sebou) nebo Sedm statečných (více lidí z naší široké soupisky mi svoji účast nepotvrdilo…). Celý článek »

14
Bře

Jak to v Úholičkách viděl Jaromír

Jaromír Skála

V 9. kole jsme zavítali do Úholiček a při cestě z Prahy jsem byl v očekávání hrací místnosti. Zasedačka obecního úřadu může znamenat leccos, ale rekonstruovaná budova byla samozřejmě příjemným zjištěním. Celý článek »

14
Bře

Mistrovství ČR mládeže v cílové rovince

Ondřej Matějovský

Již 7 kol mají za sebou účastníci letošního MČR mládeže v Seči u Chrudimi. Známá pravda říká, že ve švýcarském systému jsou nejdůležitější poslední dvě partie, a právě ty nás ještě čekají. Celý článek »

13
Bře

Vlašimákům se v Postupicích nedařilo

Tomáš Vojta

V sobotu 8.3.2008 se v Postupicích uskutečnil 22. ročník Memoriálu Petra Kunce v bleskovce jednotlivců. Omlouvám se čtenářům za zpoždění, ale čekal jsem, že pár řádků napíše některý přímý účastník, ale bohužel jsem se nedočkal… Celý článek »

11
Bře

Úholičky – Vlašim 3:5

Tomáš Vojta

Los 9. kola krajského přeboru nám určil výlet do Úholiček. K utkání jsme odjížděli s respektem, domácí mají silný tým a průběh zápasu to jen potvrdil. Celý článek »

10
Bře

Ze soutěží družstev

Krátce

Včerejší neděle přinesla vzhledem k průběhu utkání celkem pohodové vítězství áčka v Úholičkách, v Regionální soutěži však oba týmy prohrály. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)