TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Prosinec, 2007

31
Pro

Tomáš Vojta dokončil vánoční hattrick!

Ondřej Matějovský – aktualizováno 3.1.

Poprvé v kariéře dokázal Tomáš Vojta vyhrát všechny tři „vánoční“ turnaje, na které z Vlašimi jezdíme (Chotýšany, Tábor, Týnec n/S). Svůj „zlatý hattrick“ završil v sobotu 29.12. v Týnci nad Sázavou vítězstvím na 27. ročníku Memoriálu Vojtěcha Boříka, jenž se letos hrál poprvé na přání sponzora rapid tempem 2×20 minut. Celý článek »

31
Pro

Šest medailí z Táborské věže

Ondřej Matějovský

Již řadu let jezdí početná vlašimská výprava 27. prosince do Tábora na turnaj v rapid šachu s obrovskou tradicí, Táborskou věž. Letošního jubilejního 50. ročníku se v šesti věkových kategoriích zúčastnilo dohromady 169 hráčů, náš oddíl reprezentovalo 6 dospělých a 6 dětí. Celý článek »

31
Pro

Vlašim C – Benešov C 1:4

Lukáš Bleha

Všem se omlouvám za opožděnou zprávu o zápase Vlašim C-Benešov C, který se konal 9.12.2007 ve Vlašimi. Podle Maťových tajných zdrojů jezdili prozatím hráči Benešova v počtu tří lidí, a tak jsme doufali, že takto přijedou i k nám. Celý článek »

29
Pro

Františkovi je 60!

Ondřej Matějovský, komentář k partii Tomáš Vojta

Významné životní jubileum dnes slaví náš dlouholetý člen, pan František Innemann. Představovat ho vlašimským šachistům by bylo nošením dříví do lesa, Františka prostě nelze přehlédnout. Celý článek »

26
Pro

Memoriál Stanislava Vojty ovládli hráči Vlašimi

Ondřej Matějovský

V tradičním termínu 26. prosince proběhl v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech již 23. ročník Vánočního turnaje v bleskovém šachu, od loňského roku hraný na památku našeho dlouholetého člena a zakladetele turnaje pod názvem Memoriál Stanislava Vojty. Celý článek »

23
Pro

Předvánoční turnaj vyhrál David Zvára

Ondřej Matějovský

V klubovně Sporthotelu se v pátek odpoledne sešlo 8 dětí z našich kroužků, aby zde sehrály malý předvánoční turnaj ve zrychleném šachu. Hrálo se dvoukolově systémem každý s každým, netradičním tempem 5 minut na partii + 3 sekundy za každý tah. Celý článek »

22
Pro

Praha odolala, ale mnoho nechybělo!

Ondřej Matějovský

Od září do prosince probíhal v pražských Vysočanech v šesti skupinách po 14 hráčích otevřený oddílový přebor TJ Praga. Jak jsme již informovali v článku ze 17. října, barvy Vlašimi hájil ve skupině 2.B Lukáš Vonderka. Celý článek »

21
Pro

Tipovací soutěž zná svého vítěze!

Tomáš Vojta

(Uvnitř článku pravidelně aktualizován stav přihlášek na Memoriál Stanislava Vojty!)

O půlnoci skončila tipovací soutěž o startovné a oběd zdarma na Memoriálu Stanislava Vojty, který pořádáme 26.12.2007 v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech. Celý článek »

18
Pro

Sourozenci Pýchovi ovládli Vrané

Ondřej Matějovský

Poslední turnaj Regionální žákovské ligy v tomto kalendářním roce proběhl v sobotu 15.12. ve Vraném nad Vltavou. Pořadatelé z oddílu ŠK Medvědi Zvole připravili jako obvykle vysoce nadstandardní cenový fond, takže rozhodně bylo o co hrát. Celý článek »

18
Pro

Vlašim „B“ – Říčany „E“ 3,5 : 4,5 (2,5 : 5,5)

Tomáš Hašek

Podivný nadpis článku má jednoduché vysvětlení. V zápase, ve kterém jsme chtěli vzít body vedoucímu družstvu soutěže, udělal fatální chybu kapitán domácích, když v sestavě na zápas prohodil dva hráče domácích tak, že nerespektoval soupisku družstva domácích, a tak výsledky na 6. a 7. šachovnici byly kontumovány ve prospěch soupeře. Celý článek »

17
Pro

Pozvánka na vánoční turnaje

Tomáš Vojta

O vánočních svátcích si šachisté přijdou na své. V blízkém okolí se během 11 dnů koná hned 5 turnajů! A minimálně na tři se chystají i výpravy z Vlašimi. Celý článek »

16
Pro

Vítězné kombinace ze zápasu Vlašim – Kralupy

Tomáš Vojta

Tak jsem se dočkal! Hezkých kombinací bylo v prvních třech kolech krajského přeboru v našich partiích jako šafránu, ale v nedělním zápase s Kralupy se s nimi roztrhl pytel. Celý článek »

12
Pro

Jak viděl duel Vlašim-Kralupy náš host

Jaromír Skála

Po mnoha týdnech jsem konečně sehnal motor a v pátek bylo auto pojízdné. Jelikož i počasí přálo, nebyl jediný důvod nevyrazit na zápas vlastním dopravním prostředkem. Celý článek »

11
Pro

Vlašim – Kralupy A 5:3

Tomáš Vojta

Ve 4. kole krajského přeboru jsme na domácích stolech přivítali tým Kralup A. Nastoupili jsme v dosud nejsilnějším složení, když ze základní sestavy chyběl pouze Vašek Gergelits. Kralupy mají velmi silný tým a v utkání jsme byli jen mírnými favority. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)