TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Listopad, 2007

27
Lis

Příbram B – Vlašim 3:5

Tomáš Vojta Ke třetímu kolu krajského přeboru jsme v neděli 25.11.2007 zajížděli do Příbrami. A i přesto, že se mi omluvili 3 hráči základní sestavy a museli za ně zaskočit náhradníci, jsme byli v utkání jasným favoritem.

25
Lis

Jan Vopěnka zvítězil v Týnci

Ondřej Matějovský V sobotu 24. listopadu pokračoval třetím turnajem letošní seriál Regionální žákovské ligy. Do Kulturního domu v Týnci nad Sázavou zavítalo celkem 82 dětí, které pořadatelé rozdělili do třech skupin.

25
Lis

Aktuálně ze soutěží družstev

Dnešní neděle byla pro naše družstva velmi úspěšná, áčko i Dolní Kralovice vyhrály a céčko vybojovalo nečekanou remízu na půdě silné Sázavy. Snad se v brzké době dočkáme reportáží od kapitánů, zatím jen výsledkově:

18
Lis

Zvole – Vlašim B 3:5

Ondřej Matějovský – aktualizováno 21.11. ve 13.30 Ve 3. kole Regionálního přeboru se béčko vzepřelo papírovým předpokladům a v oslabené sestavě zvítězilo ve Zvoli. Reportáže od některého z přímých účastníků se asi nedočkáme, a tak zkusím popsat, co jsem vyslechl od Davida, Lukáše a Ondry.

17
Lis

Vlašim C – Neveklov 1:4

Lukáš Bleha Opět podávám zpravodajství o průběhu utkání vlašimského céčka. Zápas se hrál v neděli 11. listopadu ve Vlašimi a na své možnosti jsme nastoupili v docela silné sestavě. Protože ale chyběl náš nejlepší hráč David Zvára, všichni se posunuli o jednu šachovnici dopředu.

17
Lis

V lize dorostu další remíza

Ondřej Matějovský V dnešním dohrávaném utkání 3. kola 1. ligy dorostu jsme v naší náhradní hrací místnosti v KD Blaník přivítali v regionálním derby Biomedicu Říčany B.

16
Lis

Tichá vzpomínka

Dnes je tomu přesně rok, kdy řady vlašimských šachistů po dlouhé nemoci ve věku nedožitých 58 let navždy opustil náš spoluhráč a kamarád, pan Stanislav Vojta. V jeho osobě odešel nejen silný šachista, ale především výborný člověk.

15
Lis

Promarněné příležitosti v zápase Vlašim-Struhařov

Tomáš Vojta Když jsem si přehrával naše partie z nedělního zápasu, zaujalo mě, kolik příležitostí k rychlým výhrám jsme v partiích nevyužili. Inspirovalo mě to k napsání těchto řádek. Doufám, že mi naši hráči nebudou mít za zlé, že jejich přehmaty zveřejňuji, ale myslím si, že jsou to poučné momenty pro všechny čtenáře.

13
Lis

Souboj se Struhařovem pohledem našeho hosta

Jaromír Skála Tentokrát jsem na zápas vyrazil autobusem brzy ráno a vzhledem k počasí to byl dobrý počin. V sobotu odpoledne sice začalo i v Kolíně sněžit, ale na zemi bílá pokrývka dlouho nezůstávala. Ranní cesta na zastávku vypadala stále ještě normálně, ovšem po několika kilometrech jsem se nestačil divit.

12
Lis

TRW A.Vlašim 5,5 – 2,5 Sokol Struhařov

Tomáš Vojta V neděli 11.11.2007 pokračoval druhým kolem krajský přebor družstev. A stejně jako v prvním kole jsem byl nucen v neděli ráno shánět hráče.

11
Lis

Ze soutěží družstev

Aktuální výsledky vlašimských družstev: Vlašim A – Struhařov 5,5:2,5 (T.Vojta-Soural 1:0, O.Mejzlík-Nosek 0:1 – kontumačně, P.Vojta-Grečný 1:0, Skála-Gernert 1/2, Matějovský-Berg 1:0, Horák-Tomíšek 1/2, V.Gergelits-Berchtold 1:0, Innemann-Vávra 1/2)

11
Lis

Králem Olympu zůstává Tomáš Vojta

Ondřej Matějovský Druhého ročníku turnaje v bleskovém šachu „O krále Olympu“ se v sobotu 10. listopadu zúčastnilo 23 hráčů. Menší účast nepochybně ovlivnila termínová kolize s rapidem v Mladé Boleslavi a bleskovkou v Praze, věříme ale, že kdo zavítal do sportbaru Olymp v Benešově, nelitoval.

07
Lis

Remíza se Žebrákem očima „diváka“

Jaromír Skála První utkání sezóny jsem pokazil, a přitom jsem ani nehrál. Byl to jeden z těch nepříjemných dnů, kterých naštěstí člověk během života nezažije mnoho. Už sám státní svátek je podivný, když slavíme vznik již neexistujícího státu. Jako by to vzalo do úvahy i mé auto a přestalo „existovat“ po několika kilometrech.

06
Lis

Přijďte si zahrát na Olymp!

Ondřej Matějovský – aktualizován seznam přihlášených Vítaným zpestřením mezi zápasy v soutěžích družstev by mohl být sobotní 2. ročník turnaje v bleskovce „O krále Olympu“. Hrát se bude v příjemném prostředí sportovního baru Olymp v Benešově pod taktovkou provozovatele podniku a silného šachisty Pavla Filandra z Postupic, kterému stejně jako vloni s pořadatelstvím rádi pomůžeme. […]

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)