TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Říjen, 2007

30
Říj

TRW A.Vlašim 4 : 4 Spartak Žebrák

Tomáš Vojta

Domácím zápasem proti Žebráku zahájilo naše áčko letošní působení v krajském přeboru. Bohužel se na nás hned na začátku přilepila smůla, když se Jaromíru Skálovi porouchalo auto, a já musel půl hodiny před začátkem utkání shánět osmého člověka. Celý článek »

28
Říj

Aktuálně ze soutěží družstev

Zatím jen výsledkově, doufejme, že kapitáni napíší něco o průběhu zápasů. Zpravodaje se během pondělka objeví v sekci „ke stažení“.

Vlašim A-Žebrák 4:4 (T.Vojta-Rujder 1:0, O.Mejzlík-Hostička 1:0, P.Vojta-Mašek 0:1, V.Mejzlík-Hadžala 1/2, Horák-Hašpl 1/2, V.Gergelits-Cozl 1:0, Innemann-Stolz 0:1, Vonderka-Tschunko 0:1) Celý článek »

27
Říj

Dvě mistrovské medaile pro Vlašim!

Ondřej Matějovský

Slavnostním vyhlášením vítězů skončilo dnes odpoledne Mistrovství Čech mládeže do 16 let v Seči u Chrudimi. Od soboty 20.10. zápolilo v místním areálu Junior centrum celkem 282 šachistů, rozdělených do 3 mistrovských a 2 doprovodných turnajů. Vlašimský oddíl reprezentovalo 6 dětí a 3 dospělí, součástí výpravy byla i benešovská Adéla Nguyenová, naše posila pro 1. ligu dorostu. Celý článek »

25
Říj

Pozdrav ze Seče II

Ondřej Matějovský

Už jen třetina partií se bude hrát na letošním Mistrovství Čech do 16 let v Seči u Chrudimi. Kdyby nyní turnaj předčasně skončil, vlašimský šach by zaznamenal velké úspěchy. Ale, jak se říká, na „kdyby“ se nehraje a rozhodnutí přinesou až závěrečná tři kola. Celý článek »

22
Říj

Úvodní pozdrav ze Seče

Ondřej Matějovský

Mistrovství Čech mládeže do 16 let má za sebou první dva dny. Ve 3 mistrovských kategoriích a dvou doprovodných turnajích startuje dohromady 282 hráčů, mezi nimi i tucet Vlašimáků, o jejichž vyhlídkách jsme psali v předcházejícím článku. Celý článek »

19
Říj

Vlašimská invaze na Mistrovství Čech

Ondřej Matějovský

Již zítra začíná v Seči u Chrudimi Mistrovství Čech do 16 let. Po celý týden budou mladí šachisté bojovat ve třech věkových kategoriích (do 12, 14 a 16 let) o medaile a postupy na březnové Mistrovství ČR, jež shodou okolností proběhne na stejném místě. Celý článek »

17
Říj

Lukáš Vonderka dobývá Prahu

Ondřej Matějovský

Každou středu reprezentuje Lukáš Vonderka náš oddíl v otevřeném oddílovém přeboru TJ Praga. Ve skupině 2.B hraje 14 účastníků systémem každý s každým, tempem 1,5 hodiny na 40 tahů + 40 minut do konce. Celý článek »

15
Říj

Sedlčany – Vlašim B 2:6

Tomáš Hašek

Nový ročník RPD zahájilo naše béčko v Sedlčanech. V zápase, kde jsme byli favoritem, se nám podařilo potvrdit papírovou převahu celkem bez problémů. Na první šachovnici Ondra Matějovský s P. Havelkou dali velmistrovskou remízou jasně najevo, že pořadatelství republikového mistrovství žáků se bez jejich přítomnosti nemůže obejít. Na druhé desce se hrála nejdelší partie, v níž Franta Innemann tak dlouho odmítal remízu, až ji sám raději nabídl, a soupeř ji bez váhání přijal. Celý článek »

14
Říj

Nela Pýchová má stříbro!

Ondřej Matějovský

V průběhu víkendu jste mohli na těchto stránkách sledovat aktuální zpravodajství z Mistrovství Čech do 8 a 10 let v Sedlčanech, na kterém se náš oddíl pořadatelsky podílel. Celý článek »

13
Říj

Aktuality z Mistrovství Čech v Sedlčanech

Ondřej Matějovskýaktualizováno 14.10. ve 12.15

Mistrovství Čech do 8 a 10 let vstoupilo do druhého dne. Už i všichni účastníci „osmiček“ jsou na místě a po krátkém zahájení zasedli přesně podle časového plánu v 9.30 k úvodnímu kolu. Celý článek »

12
Říj

Mistrovství Čech v Sedlčanech je v plném proudu

Ondřej Matějovský – aktualizováno v 19.50

Mistrovství se rozjelo podle časového plánu. Všichni přihlášení do kategorie H, D 10 přijeli, a tak se na startu sešlo očekávaných 48 dětí. U prezentace jsme se zeptali některých z favoritů, s jakými plány do Sedlčan dorazili. Celý článek »

12
Říj

Mistrovství Čech nejmladších dětí čeká na příjezd účastníků

Ondřej Matějovský

Ode dneška začíná v internátu SOU v Sedlčanech Mistrovství Čech do 8 a 10 let. Pořadatelé ze šachových oddílů TJ Spartak Vlašim a ŠK KDJS Sedlčany jsou na místě od včerejšího večera, hrací sál je připraven a už se jen čeká na příjezd účastníků. Držte nám palce, aby se mistrovství povedlo a děti odjížděly domů spokojené. Celý článek »

10
Říj

Družstva jdou do boje

Ondřej Matějovský

Kdo se nemohl dočkat zahájení dlouhodobých soutěží družstev, může se radovat. Po dorostencích vstupují tuto neděli do nového ročníku i dospělí. V případě našeho oddílu zasáhne jako první do více než půl roku dlouhých bojů béčko, které v 1. kole Regionálního přeboru D zajíždí na půdu Sedlčan, mimochodem do dějiště Mistrovství Čech do 8 a 10 let. Celý článek »

09
Říj

Skvělý výkon Martina Nguyena!

Ondřej Matějovský

Aby byly zprávy o činnosti našich šachistů v září kompletní, nesmíme zapomenout informovat o úvodním turnaji nového ročníku Regionální žákovské ligy. Hrálo se na svatého Václava (28.9.) v sále Městského kulturního střediska Labuť v Říčanech a ve třech kategoriích se sešlo celkem 77 mladých šachistů. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)