TJ Spartak Vlasim

Archiv za rok: 2007

31
Pro

Tomáš Vojta dokončil vánoční hattrick!

Ondřej Matějovský – aktualizováno 3.1. Poprvé v kariéře dokázal Tomáš Vojta vyhrát všechny tři „vánoční“ turnaje, na které z Vlašimi jezdíme (Chotýšany, Tábor, Týnec n/S). Svůj „zlatý hattrick“ završil v sobotu 29.12. v Týnci nad Sázavou vítězstvím na 27. ročníku Memoriálu Vojtěcha Boříka, jenž se letos hrál poprvé na přání sponzora rapid tempem 2×20 minut.

31
Pro

Šest medailí z Táborské věže

Ondřej Matějovský Již řadu let jezdí početná vlašimská výprava 27. prosince do Tábora na turnaj v rapid šachu s obrovskou tradicí, Táborskou věž. Letošního jubilejního 50. ročníku se v šesti věkových kategoriích zúčastnilo dohromady 169 hráčů, náš oddíl reprezentovalo 6 dospělých a 6 dětí.

31
Pro

Vlašim C – Benešov C 1:4

Lukáš Bleha Všem se omlouvám za opožděnou zprávu o zápase Vlašim C-Benešov C, který se konal 9.12.2007 ve Vlašimi. Podle Maťových tajných zdrojů jezdili prozatím hráči Benešova v počtu tří lidí, a tak jsme doufali, že takto přijedou i k nám.

29
Pro

Františkovi je 60!

Ondřej Matějovský, komentář k partii Tomáš Vojta Významné životní jubileum dnes slaví náš dlouholetý člen, pan František Innemann. Představovat ho vlašimským šachistům by bylo nošením dříví do lesa, Františka prostě nelze přehlédnout.

26
Pro

Memoriál Stanislava Vojty ovládli hráči Vlašimi

Ondřej Matějovský V tradičním termínu 26. prosince proběhl v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech již 23. ročník Vánočního turnaje v bleskovém šachu, od loňského roku hraný na památku našeho dlouholetého člena a zakladetele turnaje pod názvem Memoriál Stanislava Vojty.

23
Pro

Předvánoční turnaj vyhrál David Zvára

Ondřej Matějovský V klubovně Sporthotelu se v pátek odpoledne sešlo 8 dětí z našich kroužků, aby zde sehrály malý předvánoční turnaj ve zrychleném šachu. Hrálo se dvoukolově systémem každý s každým, netradičním tempem 5 minut na partii + 3 sekundy za každý tah.

22
Pro

Praha odolala, ale mnoho nechybělo!

Ondřej Matějovský Od září do prosince probíhal v pražských Vysočanech v šesti skupinách po 14 hráčích otevřený oddílový přebor TJ Praga. Jak jsme již informovali v článku ze 17. října, barvy Vlašimi hájil ve skupině 2.B Lukáš Vonderka.

21
Pro

Tipovací soutěž zná svého vítěze!

Tomáš Vojta (Uvnitř článku pravidelně aktualizován stav přihlášek na Memoriál Stanislava Vojty!) O půlnoci skončila tipovací soutěž o startovné a oběd zdarma na Memoriálu Stanislava Vojty, který pořádáme 26.12.2007 v hostinci Na Kopečku v Chotýšanech.

18
Pro

Sourozenci Pýchovi ovládli Vrané

Ondřej Matějovský Poslední turnaj Regionální žákovské ligy v tomto kalendářním roce proběhl v sobotu 15.12. ve Vraném nad Vltavou. Pořadatelé z oddílu ŠK Medvědi Zvole připravili jako obvykle vysoce nadstandardní cenový fond, takže rozhodně bylo o co hrát.

18
Pro

Vlašim „B“ – Říčany „E“ 3,5 : 4,5 (2,5 : 5,5)

Tomáš Hašek Podivný nadpis článku má jednoduché vysvětlení. V zápase, ve kterém jsme chtěli vzít body vedoucímu družstvu soutěže, udělal fatální chybu kapitán domácích, když v sestavě na zápas prohodil dva hráče domácích tak, že nerespektoval soupisku družstva domácích, a tak výsledky na 6. a 7. šachovnici byly kontumovány ve prospěch soupeře.

17
Pro

Pozvánka na vánoční turnaje

Tomáš Vojta O vánočních svátcích si šachisté přijdou na své. V blízkém okolí se během 11 dnů koná hned 5 turnajů! A minimálně na tři se chystají i výpravy z Vlašimi.

16
Pro

Vítězné kombinace ze zápasu Vlašim – Kralupy

Tomáš Vojta Tak jsem se dočkal! Hezkých kombinací bylo v prvních třech kolech krajského přeboru v našich partiích jako šafránu, ale v nedělním zápase s Kralupy se s nimi roztrhl pytel.

12
Pro

Jak viděl duel Vlašim-Kralupy náš host

Jaromír Skála Po mnoha týdnech jsem konečně sehnal motor a v pátek bylo auto pojízdné. Jelikož i počasí přálo, nebyl jediný důvod nevyrazit na zápas vlastním dopravním prostředkem.

11
Pro

Vlašim – Kralupy A 5:3

Tomáš Vojta Ve 4. kole krajského přeboru jsme na domácích stolech přivítali tým Kralup A. Nastoupili jsme v dosud nejsilnějším složení, když ze základní sestavy chyběl pouze Vašek Gergelits. Kralupy mají velmi silný tým a v utkání jsme byli jen mírnými favority.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)