TJ Spartak Vlasim

Kategorie 'Mládež'

21
Led

Středočeský KP družstev mládeže

V sobotu 8. ledna se v Říčanech odehrál Středočeský krajský přebor mládeže družstev (skupina A). Turnaje se zúčastnilo 5 týmů, mezi které patřily šachová škola STAMAT, ŠK KDJS Sedlčany, Vlašim „C“, Říčany F a Říčany „D“, Celý článek »

29
Pro

Další kolo RŽL se konalo v Říčanech

Do Říčan se na 6. kolo Regionální žákovské ligy v sobotu 18. prosince vypravili tři naši šachisté, a to Jan Veselý, Vojtěch Břesky a Jakub Čáp. Celkem zasedlo za šachovnice 65 hráčů, na Říčany velice slabá účast. Coronavirus s námi „cvičí“, Celý článek »

14
Pro

Naši šachisté dovezli 2 medailová umístění

Do Týnce nad Sázavou se v sobotu 27. 11. sjelo na pátý turnaj Regionální žákovské ligy pouhých 38 šachistů, ale zase bylo možné bez problémů dodržovat všechna epidemiologická opatření, která se stále zpřísňují. V turnaji A nás reprezentovali Celý článek »

12
Pro

1. liga mládeže pokračovala ve Světlé n. S.

Další pokračování 1. ligy mládeže nás zavedlo do Sportovního centra Pěšinky ve Světlé nad Sázavou. Aktuální situace s covidem způsobila velké výpadky v naší sestavě (karanténa, obavy rodičů…), a tak jsme s Lukášem byli rádi, že se nakonec našlo šest Celý článek »

10
Pro

Prohraný zápas zachránil nemožňák

K tomu, abychom získali nějaké body, tak občas štěstí potřebujeme, ale naši remízu, pravděpodobně vystihuje jenom jedno přirovnání, a to, když vám kolem hlavy proletí kulka, a netrefí vás. Možná ještě lepší by bylo říct, že jsme měli z prdele kliku. Celý článek »

03
Pro

Přijďte o víkendu fandit na Vorlinu!

Svůj jediný domácí zápas v Extralize mládeže odehrají v sobotu dorostenci. Hrát se bude od 10 hodin netradičně v salónku restaurace na Vorlině, takže si u fandění můžete dát i něco dobrého k obědu nebo jedno orosené. :-) Náš tým má na kontě Celý článek »

30
Lis

Polofinále juniorů 2021 – pro pobavení

Už to bude týden, co skončil jeden z mých oblíbených turnajů – Polofinále juniorů. Jsem jeden z těch, kteří velmi oceňují umístění šachových turnajů někde mimo civilizaci, protože především turistika a cyklistika patří mezi mé oblíbené aktivity. Návštěva Krkonošského národního parku mi proto vždy udělá velkou radost. Celý článek »

25
Lis

Z Jílového vezeme tři medaile

Čtvrtá Regionální žákovská liga je minulostí, turnaj se odehrál 13. 11. v Jílovém u Prahy. Za jeho uspořádání můžeme poděkovat šachistům ze Zvole v čele s paní Strakovou. Na turnaj se vypravili šachisté z Pravonína v této sestavě: Lenka Šťastná, Natálie Celý článek »

20
Lis

Kuba Vojta postoupil na juniorský šampionát!

Skvělého výsledku dosáhl na dnes skončeném Polofinále MČR juniorů 15letý Jakub Vojta. V nejsilnějším otevřeném openu České republiky věkové kategorie do 20 let obsadil 4. místo (jako 23. nasazený!) a postoupil do uzavřeného juniorského šampionátu. Velká gratulace! Celý článek »

13
Lis

Začíná Polofinále juniorů

V hotelu Esprit ve Špindlerově Mlýně odstartuje dnes v 16,15h. Polofinále juniorů – nejsilnější otevřený open této věkové kategorie, který se u nás hraje. Bojovat se bude o šest postupových míst (tři z kategorie H18 a tři z H20) do uzavřeného Celý článek »

10
Lis

O královnu a krále Symfonie Poděbrady

V sobotu 6. listopadu 2021 se v Poděbradech konal šachový turnaj o královnu a krále Symfonie. Naši reprezentanti se utkali pouze o titul krále, protože žádná dívka se do Poděbrad bohužel nevydala. Na šachových polích bojovali Celý článek »

08
Lis

Úvod extraligy mládeže pohledem trenéra

Už necelý měsíc po sehrání finále loňského ročníku Extraligy mládeže v šachu odstartovala nová sezona. Současná podivná doba si holt žádá časové oběti, ale určitě je lepší nabitý program, než když se nehrálo vůbec. Náš tým zajížděl k prvním čtyřem Celý článek »

01
Lis

Chaos v Herlíkovicích

Pryč je čas velkých výprav. Na letošní Mistrovství Čech mládeže, které se konalo od 23. do 30. října v lyžařském areálu Herlíkovice u Vrchlabí, jsme se z Vlašimi vypravili jen já a Míša Stein, spolu s Petrem Havelkou a Kubou Mlýnkem. Celý článek »

25
Říj

Regionální žákovská liga zvládnuta

Třetí kolo letošní Regionální žákovské ligy proběhlo ve Spolkovém domě Pravonín 16. 10. 2021. Epidemiologická situace se v zemi zhoršuje, a proto jsme v rámci příprav zajistili zdravotní sestřičku s kvalifikací provádět PCR a antigenní testy. Celý článek »

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)