TJ Spartak Vlasim

Kategorie 'Mládež'

19
Čvc

Letní příměstský šachový tábor

V týdnu od 5. do 9. 7. probíhal ve Spolkovém domě v Pravoníně příměstský šachový tábor s tématikou cesta kolem světa. Každý den bylo pro děti připravené krátké povídání, aby se seznámily s jedním světadílem. Tábora se zúčastnilo celkem 13 dětí, Celý článek »

09
Čvc

Ríša to dokázal aneb Kouty 2021

Kvůli pandemii Covid–19 se letošní MČR v Koutech nad Desnou muselo odložit z března na konec června. Já osobně jsem to bral jako lepší termín kvůli hezkému počasí, že můžeme hrát déle fotbal atd. Na místě jsem ovšem zjistil Celý článek »

24
Čvn

Pepi krajskou přebornicí v rapidu

Loňské září se v Neratovicích konalo KP mládeže ve vážných partiích. Nikdo z nás si tenkrát nedokázal představit, že je to na dlouhých devět měsíců poslední významná krajská akce pro mládež. :-( Roman Burda, neratovický organizátor Celý článek »

21
Čvn

Startuje MČR juniorů a mládeže

Jedna krásná akce skončila a hned je tu další. V Koutech nad Desnou začalo před malou chvíli Mistrovství České republiky juniorů a mládeže. Všechny šachovnice budou přenášeny online a fandit na nich budeme moci Celý článek »

20
Čvn

Kuba Vojta vyhrál turnaj Futures!

Krásného výsledku dosáhl v dnes skončeném uzavřeném turnaji v hotelu Don Giovanni Kuba Vojta. V turnaji mladých talentů získal 5 bodů ze 7 partií a prestižní akci vyhrál. Gratulujeme! Celý článek »

08
Čvn

Po jedenácté v řadě mezi elitou

Covid Vlašim nezastavil! Tak by se dal stručně shrnout závěr základní části Extraligy mládeže. Vlašimský tým po výborných výkonech porazil Polabiny, Jičín i Lipky a po jedenácté v řadě postoupil mezi osm nejlepších družstev České republiky! Celý článek »

03
Čvn

Extraliga mládeže se probouzí z klinické smrti

Pryč s online turnaji, pryč s hybridními nesmysly, konečně jsou tu normální šachy! Díky restrikcím vlády byly všechny soutěže ročníku 2020/2021 zrušeny. Až na jednu. Vstát z popela dokázala Extraliga mládeže, která tento víkend dohraje Celý článek »

17
Říj

1. liga mládeže, plán splněn

Neustále se zhoršující situace s covidem nás dlouho nechávala v nejistotě, jestli se první kola 1. ligy mládeže vůbec uskuteční. Naštěstí byla drastická opatření vůči sportu přijata až od pondělí, a tak se v sobotu 10. října do klubovny Sporthotelu sjela Celý článek »

14
Říj

V Extralize mládeže na 50 %

V mládežnických soutěžích družstev je toho odehráno o něco víc než v soutěži dospělých, těsně před přerušením organizovaného sportování se totiž ve dnech 10. – 11. října uskutečnily úvodní srazy. V nejvyšší Extralize mládeže zajížděli Vlašimští Celý článek »

09
Říj

Začínají nejvyšší dorostenecké soutěže

Ve Starém Městě a na domácí půdě ve Sporthotelu zahájí o tomto víkendu naše dorostenecké týmy úvodními koly své dlouhodobé soutěže. Pojďme se ve stručnosti podívat, k jakým změnám v sestavách došlo oproti loňsku a s jakými Celý článek »

02
Říj

Soustředění talentů Středočeského kraje

Krajská Komise mládeže uspořádala o uplynulém víkendu v rekreačním areálu Jizbice pod Blaníkem soustředění talentů Středočeského kraje. Zúčastnilo se celkem 40 dětí, mezi nimiž nechybělo ani 5 hráčů našeho oddílu: Dalibor Křivánek, Celý článek »

28
Zář

Nejmenší naděje odehrály svůj první turnaj

V sobotu 12. 9. odehrály nejmenší děti své první „krajské“ partie v Čelákovicích (KP do 8 let). Reprezentovali nás Rozálie Janatková, Nikola Ondráková, Lada Vopálková, Jakub Čáp, Tomáš Brixí a Matěj Žížala. Děti doprovázel jejich trenér Lukáš Filip Celý článek »

16
Zář

K postupu chyběl krůček

Letošní Krajské přebory mládeže provázely, stejně jako většinu sportovních i kulturních akcí,  „covidové problémy“. Původní červnový termín byl posunut na druhý zářijový víkend, pořádání se ujal šachový klub v Neratovicích. A vzhledem k okolnostem Celý článek »

11
Zář

Startuje KP mládeže

Navzdory narůstajícím případům covidu jedna šachová akce střídá druhou. Tou další je (z června odložené) finále středočeského krajského přeboru mládeže v kategoriích HD10, HD12, HD14 a HD16, které se o víkendu odehraje v Neratovicích. V sázce Celý článek »

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)