TJ Spartak Vlasim

Kategorie 'Mládež'

17
Říj

1. liga mládeže, plán splněn

Neustále se zhoršující situace s covidem nás dlouho nechávala v nejistotě, jestli se první kola 1. ligy mládeže vůbec uskuteční. Naštěstí byla drastická opatření vůči sportu přijata až od pondělí, a tak se v sobotu 10. října do klubovny Sporthotelu sjela Celý článek »

14
Říj

V Extralize mládeže na 50 %

V mládežnických soutěžích družstev je toho odehráno o něco víc než v soutěži dospělých, těsně před přerušením organizovaného sportování se totiž ve dnech 10. – 11. října uskutečnily úvodní srazy. V nejvyšší Extralize mládeže zajížděli Vlašimští Celý článek »

09
Říj

Začínají nejvyšší dorostenecké soutěže

Ve Starém Městě a na domácí půdě ve Sporthotelu zahájí o tomto víkendu naše dorostenecké týmy úvodními koly své dlouhodobé soutěže. Pojďme se ve stručnosti podívat, k jakým změnám v sestavách došlo oproti loňsku a s jakými Celý článek »

02
Říj

Soustředění talentů Středočeského kraje

Krajská Komise mládeže uspořádala o uplynulém víkendu v rekreačním areálu Jizbice pod Blaníkem soustředění talentů Středočeského kraje. Zúčastnilo se celkem 40 dětí, mezi nimiž nechybělo ani 5 hráčů našeho oddílu: Dalibor Křivánek, Celý článek »

28
Zář

Nejmenší naděje odehrály svůj první turnaj

V sobotu 12. 9. odehrály nejmenší děti své první „krajské“ partie v Čelákovicích (KP do 8 let). Reprezentovali nás Rozálie Janatková, Nikola Ondráková, Lada Vopálková, Jakub Čáp, Tomáš Brixí a Matěj Žížala. Děti doprovázel jejich trenér Lukáš Filip Celý článek »

16
Zář

K postupu chyběl krůček

Letošní Krajské přebory mládeže provázely, stejně jako většinu sportovních i kulturních akcí,  „covidové problémy“. Původní červnový termín byl posunut na druhý zářijový víkend, pořádání se ujal šachový klub v Neratovicích. A vzhledem k okolnostem Celý článek »

11
Zář

Startuje KP mládeže

Navzdory narůstajícím případům covidu jedna šachová akce střídá druhou. Tou další je (z června odložené) finále středočeského krajského přeboru mládeže v kategoriích HD10, HD12, HD14 a HD16, které se o víkendu odehraje v Neratovicích. V sázce Celý článek »

04
Zář

Vyjde to i potřinácté?

12x v řadě se povedlo hráčům Vlašimi přivézt medaili z Mistrovství České republiky mládeže v rapid šachu. A ač se zdálo, že tato neskutečná série už nemůže dále pokračovat (nejenže se nikdo z Vlašimi na MČR nekvalifikoval, ale dokonce se ani Celý článek »

11
Srp

Tábor v Růžené 2020

Takřka 80 dětí se v sobotu večer sjelo do Růžené u Milevska, aby si na oblíbeném táboře užily týden plný her. Tradiční deník nebude na našem webu publikován, přednost dostaly stránky Šachové školy Stamat.  Níže najdete odkazy nejen na deník, ale i na Celý článek »

21
Čvn

V Extralize dorostu Vlašim na pěkném 5. místě

I přes utrápené výkony se vlašimské dorostenecké družstvo dokázalo ve finálových bojích Extraligy posunout na celkové pěkné 5. místo. Gratulujeme! Celý článek »

19
Čvn

Vrcholí Extraliga mládeže

Finálovými boji vyvrcholí o nadcházejícím víkendu nejvyšší dorostenecká soutěž. Vlašimské áčko zvládlo základní část extraligy velmi dobře a podesáté v řadě (!!!) se probojovalo do bojů o medaile. Do finálové skupiny si přinášíme 3 body, které Celý článek »

18
Čvn

Po roce zpět v 1. lize mládeže

V sobotu 13. 6. 2020 bojoval tým TJ Spartak Vlašim „B“ o místo do 1. ligy mládeže. Krajský přebor se konal v Čelákovicích a utkala se družstva: Sokol Bakov nad Jizerou ze skupiny „A“, ŠK Řevnice ze skupiny „B“, ŠK Spartak Čelákovice Celý článek »

16
Čvn

Žákovská liga 2019/20 zná své vítěze

Vzorně připravený šachový turnaj nepřekvapil nikoho. Pořadatel Jiří Kotzot se zhostil svého úkolu na výbornou, vše šlo jako po drátkách. Škoda jen, že byla ze známých důvodů omezena účast. Deváté kolo v Sázavě sehrálo pouhých 61 šachistů. Celý článek »

10
Čvn

RŽL v Týnci ovládly dívky

Po koronavirové pauze se v sobotu opět rozjela Regionální žákovská liga. A sál společenského centra v Týnci byl svědkem málokdy vídané věci. Všechny 3 turnaje ovládly dívky (navíc v béčku braly všechny medaile), to se možná v celé historii RŽL ještě nestalo. Celý článek »

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)