TJ Spartak Vlasim

Kategorie 'Mládež'

27
Bře

Obchodní akademie Vlašim vyhrála KP škol

V Neratovicích se minulé úterý odehrálo krajské kolo přeboru středních škol. Z regionálních kvalifikací se sem probojovaly i dvě vlašimské školy (složené převážně z hráčů našeho oddílu) – Gymnázium a Obchodní akademie. Celý článek »

18
Bře

Pepi má bronz z Mistrovství ČR mládeže

19 – to je počet medailí, které vybojovali hráči Vlašimi na Mistrovství České republiky mládeže v kategoriích 10-16 let. O tu poslední se dnes postarala Josefína Dudková. Gratulujeme! Celý článek »

15
Bře

8. kolo RŽL v Týnci n. S.

V sobotu 4. března 2023 se odehrálo již 8. kolo Regionální žákovské ligy 2022/2023, které pořádal Šachový klub TJ JAWA Brodce, za podpory města Týnec nad Sázavou. Hrálo se opět ve Společenském centru a hotelu Týnec nad Sázavou, Celý článek »

11
Bře

Startuje MČR mládeže

Vrchol sezony mají před sebou děti v kategoriích do 10, 12, 14 a 16 let. Na Mistrovství České republiky se přes síto kvalifikací probojovalo pouze 24 nejlepších chlapců. Dívky mají účast volnou a právě zde budeme moct fandit Celý článek »

20
Úno

Regionální žákovská liga v Bystřici

Šachová škola STAMAT uspořádala 11. února další turnaj pro děti. Organizace turnaje proběhla ve spolupráci se ZŠ Bystřice, kde byl na podzim znovu otevřen šachový kroužek. V sobotu ráno se škola zaplnila 75 mladými šachisty a šachistkami. Celý článek »

06
Úno

RŽL ve Stříbrné Skalici

Šestým dílem pokračovala minulou sobotu Regionální žákovská liga. Do Stříbrné Skalice se sjelo celkem 65 dětí, které si podle výkonnosti tradičně zahrály ve třech turnajích. V elitním áčku zvítězil Matyáš Jouja ze Zvole před Kubou Mlýnkem a Milanem Peštou. Nejlepším hráčem Celý článek »

26
Led

Skončila základní část Extraligy mládeže

Dvěma prohrami na domácí půdě zakončilo vlašimské družstvo základní část Extraligy mládeže. V sobotních zápasech sice statečně bojovalo s papírově výrazně silnějšími soupeři, ale rozdíl ve výkonnosti byl příliš velký. V tabulce Celý článek »

20
Led

Středočeský KP družstev mládeže 22/23

Jednu ze skupin krajského přeboru družstev mládeže pro rok 2022/2023 pořádali šachisté z Říčan. V sobotu 14. ledna 2023 vyrazili do Říčan také šachisté z Vlašimi a narazili zde na družstva Říčan „D“, Stříbrné Skalice, STAMATU a Sedlčan. Celý článek »

31
Pro

Táborská věž

V Táboře uspořádali naši kolegové 27. prosince velice úspěšný šachový turnaj Táborská věž, byl to již 65. ročník, který ozvláštnilo „historické“ video, které zpracovala Hanka Kadlecová s Pepou Martinkovičem a bylo promítáno v sále. Celý článek »

21
Pro

RŽL v Říčanech

Ani ranní chumelenice nás neodradila vyrazit poslední sobotu před Vánocemi do Říčan, kde se sjelo 80 dětí. Říčanští uspořádali 5. kolo RŽL. Turnaj se hrál tradičně v KC Labuť. Pořadatelé se na turnaj připravili vzorně. Spousta pohárů, medailí a cen. Celý článek »

12
Pro

Vlašim – Světlá nad Sázavou 3:3

Sobotním pátým kolem pokračovala Extraliga mládeže. Vlašimský tým vedený trenérem Ondrou Matějovským přivítal ve Sporthotelu soupeře ze Světlé nad Sázavou. A po čtyřech prohrách v úvodním soustředění dokázal vybojovat první bod Celý článek »

20
Lis

Míša Stein na vítězné vlně

Šachová škola STAMAT uspořádala 12. listopadu šachový turnaj v Čerčanech, kterého se zúčastnilo 73 dětí. Akce byla součástí Regionální žákovské ligy, což je série dětských turnajů v našem regionu. Její celkové výsledky rozhodují o postupech Celý článek »

11
Lis

Regionální žákovská liga v Jílovém

Tentokrát se RŽL v Jílovém 5. listopadu zúčastnilo 7 dětí z Vlašimi. V turnaji A hráli Michael Stein, Daniel Zeman, Jáchym Slánský. Celkem v tomto turnaji hrálo 16 šachistů. V turnaji B, kde hrálo 30 dětí, nás reprezentovali Celý článek »

06
Lis

Mistrovství Čech mládeže 2022

Po několikaleté pauze, kdy se „mistrovství“ snažilo najít útočiště v jiných lokalitách, se letos v posledním říjnovém týdnu sjeli nejlepší mládežníci z celých Čech opět do Harrachova, aby ve svých kategoriích bojovali o tituly mistrů Čech. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)