TJ Spartak Vlasim

Kategorie 'Mládež'

20
Lis

Míša Stein na vítězné vlně

Šachová škola STAMAT uspořádala 12. listopadu šachový turnaj v Čerčanech, kterého se zúčastnilo 73 dětí. Akce byla součástí Regionální žákovské ligy, což je série dětských turnajů v našem regionu. Její celkové výsledky rozhodují o postupech Celý článek »

11
Lis

Regionální žákovská liga v Jílovém

Tentokrát se RŽL v Jílovém 5. listopadu zúčastnilo 7 dětí z Vlašimi. V turnaji A hráli Michael Stein, Daniel Zeman, Jáchym Slánský. Celkem v tomto turnaji hrálo 16 šachistů. V turnaji B, kde hrálo 30 dětí, nás reprezentovali Celý článek »

06
Lis

Mistrovství Čech mládeže 2022

Po několikaleté pauze, kdy se „mistrovství“ snažilo najít útočiště v jiných lokalitách, se letos v posledním říjnovém týdnu sjeli nejlepší mládežníci z celých Čech opět do Harrachova, aby ve svých kategoriích bojovali o tituly mistrů Čech. Celý článek »

04
Lis

Regionální přebor školních týmů     

První listopadový den se konal v Benešově Regionální přebor čtyřčlenných školních družstev. Hrálo se v Městském divadle Na Poště. Pořádal jej Dům dětí a mládeže, AŠSK Benešov a Kulturní a informační centrum. Za DDM Celý článek »

22
Říj

Je tu Mistrovství Čech mládeže

V hotelu Fit Fun v Harrachově bude dnes ve 14 hodin zahájeno Mistrovství Čech mládeže do 12, 14 a 16 let (+ doprovodné openy). Mezi takřka 300 účastníky bude i vlašimsko-brodecká výprava skládající se z Míši Steina, Honzy Veselého, Celý článek »

19
Říj

Druhé kolo RŽL bylo odehráno v Pravoníně

Do Pravonína se sjelo na šachový turnaj 15. října celkem 65 šachistů z celého regionu (z domácích hrálo úctyhodných 20 dětí!). Druhé kolo Regionální žákovské ligy pořádal místní šachový oddíl a Domeček Vlašim pod záštitou Obce Pravonín Celý článek »

12
Říj

RŽL 22/23 odstartovala v Sedlčanech

První říjnovou sobotu 1. 10. 2022 se sjelo do Sedlčan 63 šachistů z regionu SE, aby zde odehráli první kolo Regionální žákovské ligy v šachu. V turnaji „A“ startovalo 16 nejlepších šachistů.  Za nás zde startovali Michael Stein, Daniel Zeman, Jáchym Slánský Celý článek »

06
Říj

Medaile z MČR v rapidu byla blízko

Aneb jak si Pepi opět rozšířila sbírku podpódiových umístění a proč by mistrovství republiky mělo končit 8. kolem. Celý článek »

02
Říj

O rozpadu extraligového družstva

Extraliga mládeže má za sebou první čtyři kola. Vlašimský tým o víkendu (24. – 25. 9. 2022) zamířil do Světlé nad Sázavou, kde se konal úvodní sraz východní skupiny. Naši borci do nové sezony bohužel vstoupili čtyřmi prohrami, avšak za zázrak Celý článek »

23
Zář

Začíná Extraliga mládeže

Sportovní centrum Pěšinky ve Světlé nad Sázavou přivítá na úvodním srazu 8 týmů Extraligy mládeže skupiny východ. Na programu jsou o víkendu 4 kola a vlašimské družstvo postupně čekají Frýdek-Místek, Krnov (v sobotu), Celý článek »

21
Zář

2 medaile pro Kubu z MČR juniorů v rapidu

Hezkého výsledku dosáhl Kuba Vojta na víkendovém Mistrovství České republiky juniorů v rapidu. V konkurenci 74 hráčů obsadil celkové 3. místo, což znamená nejen bronz v kategorii do 20 let, ale i stříbro v osmnáctkách. Gratulujeme! Celý článek »

20
Zář

Soustředění talentů Středočeského kraje

Krajská Komise mládeže uspořádala o uplynulém víkendu v rekreačním areálu Jizbice pod Blaníkem soustředění talentů Středočeského kraje. Zúčastnilo se celkem 51 dětí, mezi nimiž nechyběli ani dva hráči našeho oddílu: Celý článek »

09
Zář

Je tu MČR mládeže v rapidu

Mezi lety 2008-2019 se hráčům Vlašimi povedlo 12x v řadě přivézt medaili z Mistrovství České republiky mládeže v rapid šachu. Minulé dva roky se „medailostroj“ zasekl, letos se ho může opět pokusit rozjet Pepi Dudková, Celý článek »

09
Srp

Tábor v Růžené 2022

Více jak 80 dětí se v sobotu odpoledne sjelo do Růžené u Milevska, aby si na oblíbeném táboře užily týden plný her. Tradiční deník nebude na našem webu publikován, přednost dostaly stránky pořádající Šachové školy Stamat.  Níže najdete odkazy Celý článek »

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)