TJ Spartak Vlasim

Kategorie 'Soutěže družstev'

18
Čvc

V Pardubicích hrálo 132 družstev!

Nejoblíbenějším turnajem, který se v naší zemi hraje, je Mistrovství ČR 4členných družstev. Do soutěže se ve 132 týmech zapojilo 664 hráčů! Celý článek »

13
Čvc

Je tu Mistrovství ČR 4členných družstev

Prvním turnajem, který se v rámci pardubického festivalu Czech open 2023 bude hrát, je tradičně otevřené Mistrovství České republiky 4členných družstev.  Přihlášeno je 128 (!!!) družstev, což z turnaje dělá nejpočetněji zastoupenou Celý článek »

03
Čvc

Přechody a Zlín aneb MČR škol v šachách

Zlín je krásné město v mnoha ohledech. Nejenom, že se můžete kochat nádhernou funkcionalistickou architekturou minulého Baťova velkoměsta, ale také Vám Zlín nabízí si na každém kroku odpočinout v nějakém parčíku Celý článek »

26
Čvn

Zlato ze Zlaté Prahy

Závěrečným turnajem šachového festivalu Zlatá Praha byl nedělní turnaj dvojic. Devět kol hraných tempem 12+3 si přišlo zahrát do Karlínského Spektra celkem 33 týmů.  Samozřejmostí na těchto akcích je online přenos z předních šachovnic. Celý článek »

02
Čvn

Smíchovský soudek 2023

V Praze na Smíchově proběhl poslední květnovou sobotu již 37. ročník turnaje 4členných družstev v bleskovém šachu – Smíchovský soudek. Hezkého výsledku zde dosáhlo kombinované družstvo En croissant, jehož součástí byl i Celý článek »

27
Dub

Dorostenci sestupují z Extraligy

Bojovali, ale na silné soupeře nestačili. Vlašimští dorostenci si ve víkendových bojích připsali 4 porážky a v konečné tabulce Extraligy skončili na posledním 16. místě. S nejvyšší mládežnickou soutěží se tak loučí po 14 letech. Celý článek »

21
Dub

Vrcholí Extraliga dorostu

Nejvyšší dorostenecká soutěž má o nadcházejícím víkendu na programu poslední čtyři kola. Vlašimský extraligový tým se musí vypořádat za poslední roky s nezvyklou rolí, a to je boj o záchranu. První tahy budou ve Vlachovicích Celý článek »

13
Dub

Béčko končí na 7. místě KP

Prohrou zakončilo vlašimské béčko své účinkování v Krajském přeboru.  V posledním kole nestačilo minulou neděli na déčko Lysé a silnému protivníkovi podlehlo 5,5:2,5. V soutěži tak zaznamenalo 5 výher a 6 proher, což stačí na umístění Celý článek »

05
Dub

Krajské kolo základních škol v šachu

Po středních školách odehrály včera v Neratovicích krajského kolo i ty základní. Ve dvou turnajích (1. -5. třída a 6. -9.) si 4členná družstva zahrála švýcarský systémem na 7 kol tempem 20 minut na partii s přídavkem tří sekund za tah. Celý článek »

29
Bře

Vlašim se vrací do 1. ligy!

Úspěšnou tečku za skvělou sezonou sice vlašimské áčko neudělalo, ale i tak naprosto suverénně ovládlo 2. ligu. Poslední kolo jsme si zpestřili sobotním 17 km dlouhým pěším výletem v okolí Klatov a večerní oslavou (kterou někteří protáhli až do rána) a podle toho taky vypadal nedělní výkon. :-) Celý článek »

27
Bře

Obchodní akademie Vlašim vyhrála KP škol

V Neratovicích se minulé úterý odehrálo krajské kolo přeboru středních škol. Z regionálních kvalifikací se sem probojovaly i dvě vlašimské školy (složené převážně z hráčů našeho oddílu) – Gymnázium a Obchodní akademie. Celý článek »

24
Bře

Áčko podruhé za 60 let vyhrálo 8:0

Masakr o dvě třídy slabšího soupeře v předposledním kole 2. ligy by nestál za řeč, kdyby neskončil výsledkem 8:0. Něco takového se totiž vlašimskému áčku povedlo teprve podruhé za posledních 60 let a vůbec poprvé v ligových soutěžích! Celý článek »

22
Bře

Vlašim B – Nymburk 6,5:1,5

Na jedničku s hvězdičkou zvládlo vlašimské béčko důležité utkání Krajského přeboru. V předposledním kole hladce porazilo Nymburk (ten hrál loni ještě 2. ligu) a již tak nemusí mít žádné obavy o záchranu v soutěži. Naopak Celý článek »

20
Bře

Pravonín B vyhrál Regionální soutěž

V neděli 5. března 2023 se hrálo poslední desáté kolo regionální soutěže C. A naše družstvo ho zvládlo velmi dobře, když si poměrem 3,5:1,5 poradilo s týmem Kostelce nad Černými lesy C.  Kostelec nepřijel v úplně nejsilnější sestavě, Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)