TJ Spartak Vlasim

Kategorie 'Soutěže družstev'

21
Led

Středočeský KP družstev mládeže

V sobotu 8. ledna se v Říčanech odehrál Středočeský krajský přebor mládeže družstev (skupina A). Turnaje se zúčastnilo 5 týmů, mezi které patřily šachová škola STAMAT, ŠK KDJS Sedlčany, Vlašim „C“, Říčany F a Říčany „D“, Celý článek »

18
Led

České Budějovice – Vlašim 4,5:3,5

Nedělním šestým kolem se do své druhé poloviny přehoupla 1. liga družstev. Naše áčko zajíždělo do Českých Budějovic s cílem odčinit vysokou porážku na Oaze z předchozího kola, ale příliš se to nepovedlo. Hned 3 partie jsme prohráli rychle Celý článek »

16
Led

Pravonín na domácí půdě opět vyhrává

Po přerušení šachových soutěží se opět vracíme za šachovnice. Dne 9. 1. 2022 se odehrálo 6. kolo Regionálního přeboru „C“. Kolo proběhlo v SD Pravonín, kam se za námi vypravili naši soupeři ze Struhařova. V tomto zápase hráli hlavně náhradníci. Celý článek »

05
Led

Vlašim B – Oaza B 3,5:4,5

Jen týden poté, co se v 1. lize utkala áčka Vlašimi a Oazy, se ve 2. lize střetla i béčka. Zatímco souboj áček byl jednoznačnou záležitostí, v souboji béček to bylo o poznání vyrovnanější. Bohužel ale ani tentokrát se nám body vybojovat Celý článek »

22
Pro

Oaza Praha – Vlašim 6,5:1,5

V úvodních čtyřech kolech 1. ligy se nám vše dařilo, v pátém se to ale nějak pokazilo. :-) Nehráli jsme dobře, nevyužili jsme ani těch nemnoho příležitostí, co nám domácí dali, a výsledkem je nejvyšší porážka za několik posledních let. Celý článek »

18
Pro

Vyšehrad B – Vlašim B 3:5

Ve vyšehradské sokolovně hrajeme poslední roky pořád, ať už s béčkem nebo áčkem, a už se stalo takovým zvykem, že si tento výlet spojíme s procházkou od metra. Tentokrát jsme se po ránu šli provětrat pouze s Nelou (nikdo jiný z Vlašimi Celý článek »

12
Pro

1. liga mládeže pokračovala ve Světlé n. S.

Další pokračování 1. ligy mládeže nás zavedlo do Sportovního centra Pěšinky ve Světlé nad Sázavou. Aktuální situace s covidem způsobila velké výpadky v naší sestavě (karanténa, obavy rodičů…), a tak jsme s Lukášem byli rádi, že se nakonec našlo šest Celý článek »

10
Pro

Prohraný zápas zachránil nemožňák

K tomu, abychom získali nějaké body, tak občas štěstí potřebujeme, ale naši remízu, pravděpodobně vystihuje jenom jedno přirovnání, a to, když vám kolem hlavy proletí kulka, a netrefí vás. Možná ještě lepší by bylo říct, že jsme měli z prdele kliku. Celý článek »

03
Pro

Přijďte o víkendu fandit na Vorlinu!

Svůj jediný domácí zápas v Extralize mládeže odehrají v sobotu dorostenci. Hrát se bude od 10 hodin netradičně v salónku restaurace na Vorlině, takže si u fandění můžete dát i něco dobrého k obědu nebo jedno orosené. :-) Náš tým má na kontě Celý článek »

02
Pro

Áčko vede 1. ligu!!!

Vlašimská šachová pohádka pokračuje. Ve čtvrtém kole naší druhé nejvyšší soutěže porazilo áčko Kobylisy drtivě 6:2 a je v čele 1. ligy! Je až neuvěřitelné, s jakou lehkostí porážíme silné soupeře, snad nám forma ještě nějakou chvíli vydrží Celý článek »

28
Lis

Vlašimské béčko v čele 2. ligy!

Úžasnými výkony se prezentují vlašimská ligová družstva v úvodu sezony 2021/22. Áčko je po 3 kolech druhé v 1. lize a béčko po nedělním drtivém vítězství 6,5:1,5 nad Prachaticemi dokonce vede 2. ligu. Do čela nám pomohlo Celý článek »

22
Lis

Pravonín si připisuje první výhru

Třetí kolo Regionálního přeboru „C“ proběhlo v Pravoníně ve Spolkovém domě. Hrálo se v neděli 14. 11. a naším soupeřem byli šachisté z Kutné Hory. Ti se nachází na konci tabulky, ale to je tím, že měli první kolo volný los. Do zápasu jsme vstupovali Celý článek »

18
Lis

Turnaj smíšených dvojic v Brně

Chess team Brno v čele s Neklanem Vyskočilem a Bowling centrum Brno za podpory řady sponzorů uspořádaly ve středu turnaj smíšených dvojic (muž + žena). Této netradiční akce se zúčastnilo 33 dvojiček a podle ohlasů to byl Celý článek »

17
Lis

Polabiny B – Vlašim 3,5:4,5

Los třetího kola 1. ligy nás poslal do Pardubic, kde jsme se utkali s béčkem Polabin. Oba týmy byly oslabeny o mladíky, kteří tento týden bojují na Polofinále juniorů, ale přeci jen více to pocítili domácí, kteří (poté, co jim kvůli covidu odpadl sobotu Celý článek »

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)