TJ Spartak Vlasim

Kategorie 'Soutěže družstev'

24
Bře

Áčko podruhé za 60 let vyhrálo 8:0

Masakr o dvě třídy slabšího soupeře v předposledním kole 2. ligy by nestál za řeč, kdyby neskončil výsledkem 8:0. Něco takového se totiž vlašimskému áčku povedlo teprve podruhé za posledních 60 let a vůbec poprvé v ligových soutěžích! Celý článek »

22
Bře

Vlašim B – Nymburk 6,5:1,5

Na jedničku s hvězdičkou zvládlo vlašimské béčko důležité utkání Krajského přeboru. V předposledním kole hladce porazilo Nymburk (ten hrál loni ještě 2. ligu) a již tak nemusí mít žádné obavy o záchranu v soutěži. Naopak Celý článek »

20
Bře

Pravonín B vyhrál Regionální soutěž

V neděli 5. března 2023 se hrálo poslední desáté kolo regionální soutěže C. A naše družstvo ho zvládlo velmi dobře, když si poměrem 3,5:1,5 poradilo s týmem Kostelce nad Černými lesy C.  Kostelec nepřijel v úplně nejsilnější sestavě, Celý článek »

09
Bře

Říčany C – Vlašim B 5:3

Ani vypsaná prémie z Českého Brodu (bojují s Říčany o postup do 2. ligy) nepomohla v 9. kole Krajského přeboru vlašimskému béčku k zisku bodů. Papírově vyrovnané utkání i dlouho vyrovnané bylo, ale nakonec se miska vah převrátila Celý článek »

07
Bře

Pravonín skončil třetí v Regionálním přeboru

Sezona 2022/23 skončila pro Pravonín “A“ v neděli 26. února. A skončila velmi zdařile! Náš tým dokázal z pozice outsidera vybojovat remízu 4:4 na půdě nejsilnějšího družstva soutěže. Kolín C tím přišel o své jediné body v Regionálním přeboru, Celý článek »

01
Bře

Říčany J – Pravonín B 0,5:4,5

V neděli 19. února hrál Pravonín B proti Říčanům J. Tentokrát jsme měli silnou sestavu a naopak soupeř měl sestavu hodně oslabenou. Jako první skončila partie mezi Honzou Veselým a Vojtěchem Štochlem. Honza hned na úvod vzal soupeři pěšce. Celý článek »

27
Úno

V Pravoníně hrálo 60 rodinných dvojic! 

Sobota 25. února 2023 v Pravoníně patřila šachovému turnaji rodinných dvojic, letos už se hrál 14. ročník, kdy za šachovnice zasedali sourozenci, rodiče a děti, prarodiče a děti, bratranci a sestřenice, strýčkové, tetičky a neteře či synovci. Celý článek »

24
Úno

Pravonín – Říčany G 5:3

Výborného výsledku dosáhlo v osmém kole Regionálního přeboru družstvo Pravonína. I přesto, že na všech šachovnicích měli naši hráči nižší elo než soupeři, raduje se Pravonín z vítězství 5:3. O zisk 3 bodů se výhrami postarali Celý článek »

22
Úno

V sobotu aktivně, v neděli Líně

Prima víkend má za sebou vlašimské áčko. 9. kolo 2. ligy si okořenilo sobotním výletem v okolí zámku Kozel a hradu Radyně a pak v neděli bez jediné prohrané partie porazilo silný tým Líní. Celý článek »

17
Úno

Pravonín B – Postupice 2,5:2,5

V neděli 5. února 2023 jsme hráli doma proti Postupicím. Nebyli jsme úplně v nejsilnější sestavě, takže i bod je pro nás dobrý. Dvě kola před koncem vedeme o 6 bodů, takže postup je hodně blízko. Jako první ukončil partii Adam Slavík. Celý článek »

15
Úno

Vlašim B – Brodce 7:1

Tři porážky 3,5:4,5 zaznamenalo vlašimské béčko mezi pátým a sedmým kolem Krajského přeboru. V kole osmém ale tuto nepříjemnou sérii prolomilo a z pozice jasného favorita si smlslo na posledních Brodcích. Výhrou jsme se dostali z pásma sestupu Celý článek »

13
Úno

Pozvánka na turnaj rodinných dvojic

V sobotu 25. února se v Pravoníně uskuteční již 14. ročník oblíbeného turnaje určeného pro rodinné dvojice (sourozenci, rodiče+děti, prarodiče+děti, bratranci, tetičky+děti – příbuzenské vztahy do synovců a neteří). Podmínkou účasti je, Celý článek »

10
Úno

Vlašim v zápase roku rozdrtila Písek

Nejvyšší divácká návštěva sezony (4 neplatící) vyburcovala domácí ke skvělému výkonu. V souboji dvou nejsilnějších družstev 2. ligy a zároveň prvního a druhého průběžné tabulky Vlašim doslova zničila Písek a je jen krůček od postupu do 1. ligy! Celý článek »

08
Úno

Sendražice B – Pravonín 4:4

Ne zrovna v útulném prostředí (prý 15 stupňů + netekoucí voda na toaletách) přivítaly v 7. kole Regionálního přeboru Sendražice hosty z Pravonína. Zápas byl papírově vyrovnaný a podle toho vypadaly i výsledky – hned 6 partií skončilo dělbou bodu. Celý článek »

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)