TJ Spartak Vlasim

Kategorie 'Soutěže družstev'

07
Pro

Vlašim – České Budějovice 4,5:3,5

První těžkou zkoušku má za sebou vlašimské áčko. A obstálo v ní! I bez tří opor, které hrály o víkendu Extraligu, dokázalo porazit silný tým Českých Budějovic. Soupeři jsme tak vrátili loňskou porážku (tehdy ještě v 1. lize) a zůstáváme Celý článek »

05
Pro

Bakov B – Vlašim B 1,5:6,5

K velmi dobrým výkonům se v Krajském přeboru nadechlo vlašimské béčko. Po úvodní porážce si připsalo již třetí výhru v řadě a v průběžné tabulce je na druhém místě. Ve 4. kole formu našeho týmu odnesl Bakov B, který utrpěl Celý článek »

02
Pro

Pravonín – Stříbrná Skalice „B“ 4:4

Poslední listopadovou neděli se uskutečnilo čtvrté kolo Regionálního přeboru „D“. Soupeři nám byli šachisté ze Stříbrné Skalice. Utkání se odehrálo v sále nové fotbalové tribuny Sokola Pravonín. Tímto bych chtěl poděkovat předsedovi Celý článek »

24
Lis

Unichess Sekáček – Vlašim 1:7

Jednoho soupeře za druhým válcuje vlašimské áčko v úvodu druhé ligy. Ve 3. kole to odnesl Unichess Sekáček, který měl tu smůlu, že jsme se sešli v nejsilnější sestavě (což zrovna nebude pravidlem). Roli favorita jsme zvládli na šest jedniček Celý článek »

22
Lis

Říčany I – Pravonín 4:4

V neděli 13. listopadu jsme pod vedením nebojácného kapitána Lukáše Filipa, který mě vyzvedl pozdě, vyrazili hrdinně bojovat za čest a slávu do Říčan. V autě jsme kromě výchovy dětí samozřejmě řešili také plány na zápas. Dohodli jsme se, Celý článek »

17
Lis

Áčko deklasovalo ve druhé lize Duklu

Výtečné výkony podává zatím ve druhé lize vlašimské áčko. Po hladkém vítězství v prvním kole doslova deklasovalo ve druhém Duklu Praha. Na domácích stolech jsme zvítězili málokdy vídaným výsledkem 7,5:0,5, což je zopakování Celý článek »

15
Lis

Vlašim B – Mladá Boleslav 6:2

V neděli 13. listopadu pokračoval třetím kolem Krajský přebor družstev. Naše béčko v něm na domácích stolech přivítalo Mladou Boleslav. Papírově bylo utkání vyrovnané, ale na šachovnicích byla zjevná převaha našeho týmu, a tak je Celý článek »

14
Lis

Pravonín B – Zruč n. Sázavou 4-1

V neděli 6. listopadu se odehrálo druhé kolo Regionální soutěže „C“. Toto utkání bylo výjimečné v tom, že jsme odehráli domácí zápas venku ve Zruči nad Sázavou. Mohlo by se zdát, že jako domácí jsme měli problém se sehnáním Celý článek »

08
Lis

Výsledky a fotky z minulé neděle

Poslední říjnovou neděli odehrálo naše béčko druhé kolo v Krajském přeboru a Pravonín v Regionálním přeboru. Bohužel nikdo z přímých účastníků reportáže ze zápasu nenapíše, tak tady jsou alespoň výsledky a několik fotek Celý článek »

04
Lis

Regionální přebor školních týmů     

První listopadový den se konal v Benešově Regionální přebor čtyřčlenných školních družstev. Hrálo se v Městském divadle Na Poště. Pořádal jej Dům dětí a mládeže, AŠSK Benešov a Kulturní a informační centrum. Za DDM Celý článek »

29
Říj

Vlašim – Příbram 6:2

Pomalu se nám blíží druhé kolo 2. ligy, a tak je nejvyšší čas se podívat na to první. V něm jsme na domácích stolech přivítali Šachový klub Příbram – Dubno. Hosté dorazili pouze v 7 lidech, navíc se dvěma hráči s elem +-1700, a tak to byla Celý článek »

24
Říj

Pravonín „B“ začal sezonu výhrou

Nová sezona Regionální soutěže „C“ odstartovala v neděli 16. října, kdy se uskutečnilo první kolo. Do Pravonína přijeli šachisté družstva „C“ ze Stříbrné Skalice. V týmu Pravonín „B“ jsme se s kapitánem Miroslavem Horálkem Celý článek »

10
Říj

Vlašim B – Kralupy 2:6

Prvním kolem byly včera zahájeny dlouhodobé soutěže družstev dospělých.  Vlašimské béčko přivítalo na domácích stolech papírově nejsilnější tým Krajského přeboru Kralupy. V našem týmu dostali možnost zahrát si na zadních deskách hráči, Celý článek »

08
Říj

Rozjíždí se soutěže družstev dospělých

Po dorostu, který své dlouhodobé soutěže družstev zahájil před 14 dny, se nám po letní přestávce opět rozeběhnou i soutěže družstev dospělých. A tak nebude od věci udělat si takový malý souhrn, co vlašimská družstva hrají za soutěže, Celý článek »

© 2022 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)