TJ Spartak Vlasim

Kategorie 'Soutěže družstev'

17
Říj

1. liga mládeže, plán splněn

Neustále se zhoršující situace s covidem nás dlouho nechávala v nejistotě, jestli se první kola 1. ligy mládeže vůbec uskuteční. Naštěstí byla drastická opatření vůči sportu přijata až od pondělí, a tak se v sobotu 10. října do klubovny Sporthotelu sjela Celý článek »

14
Říj

V Extralize mládeže na 50 %

V mládežnických soutěžích družstev je toho odehráno o něco víc než v soutěži dospělých, těsně před přerušením organizovaného sportování se totiž ve dnech 10. – 11. října uskutečnily úvodní srazy. V nejvyšší Extralize mládeže zajížděli Vlašimští Celý článek »

12
Říj

Vlašim zahájila 1. ligu vítězstvím

Ještě než nám vláda zakázala hrát šachy, odstartovala úvodním kolem naše druhá nejvyšší soutěž. V něm jsme zajížděli k prestižnímu derby do Říčan, a i přes komplikace, když na poslední chvíli odpadl Jirka Rýdl, se nám po bojovném výkonu podařilo získat Celý článek »

09
Říj

Začínají nejvyšší dorostenecké soutěže

Ve Starém Městě a na domácí půdě ve Sporthotelu zahájí o tomto víkendu naše dorostenecké týmy úvodními koly své dlouhodobé soutěže. Pojďme se ve stručnosti podívat, k jakým změnám v sestavách došlo oproti loňsku a s jakými Celý článek »

03
Říj

Rozjíždí se soutěže družstev dospělých

I přesto, že v pondělí začíná v České republice nouzový stav, se po letní přestávce opět rozeběhnou dlouhodobé soutěže družstev dospělých (snad se vydrží hrát podle rozpisu co nejdéle, vzhledem ke stále se zhoršujícímu stavu s covidem se bohužel dá Celý článek »

23
Zář

Medaile na nás nezbyla

Dobré umístění na MČR 4členných družstev jsme nevybojovali, ale stydět se nemáme za co. Po 3 dnech bojů a 5 odehraných zápasech jsme byli druzí (v MČR první), ale v závěrečných dvou kolech jsme chytli 2 jasně nejsilnější týmy turnaje a ty prostě byly Celý článek »

17
Zář

Je tu Mistrovství ČR 4členných družstev

Prvním turnajem, který se v rámci pardubického festivalu Czech open 2020 bude hrát, je tradičně otevřené Mistrovství České republiky 4členných družstev.  Letos se přihlásilo 62 týmů, což je výrazně méně než v letech minulých, ale za současné situace Celý článek »

18
Srp

Rozbor simultánky od GM Navary – díl 2

Do druhého dílu článku s rozbory Davida Navary jsem nechal partie z posledních třech šachovnic. Důraz je dán na partii Kuby Vojty, který jako jediný dokázal s naším nejlepším hráčem vybojovat remízu (a mohl i vyhrát) a zachránil nás tak před potupným Celý článek »

12
Srp

Rozbor simultánky od GM Navary – díl 1

Velmistr David Navara v sobotu jednoznačně ukázal svou sílu a v simultánním zápase hladce porazil vlašimské áčko. Šanci „něco urvat“ měl pouze Robin Hrdina (bohužel ale svou „životní šanci“ promarnil :-) ) a Kuba Vojta, u ostatních to bylo poměrně jednoznačné, Celý článek »

10
Srp

Vlašim“A“ – David Navara 0,5:7,5

Jeden proti osmi. I tak by se dala nazvat simultánka vlašimského áčka proti GM Davidu Navarovi. Celý článek »

03
Srp

8. srpna – svátek pro vlašimský šach!

Pamatujete, jak kdysi Kasparov drtil v simultánních zápasech reprezentační výběry? Právě tato utkání nás přivedla na myšlenku uspořádat něco podobného. V sobotu 8. srpna změří síly dlouhodobě nejlepší šachista České republiky a hráč širší světové špičky velmistr David Navara s prvoligovým týmem Vlašimi. Po skončení zápasu bude následovat společný výstup na Blaník. Nenechte si ujít tuto výjimečnou událost a přijďte se podívat a užít si prima den. Celý článek »

01
Čvc

Konkurz na nového kapitána

Soutěže družstev se konečně dočkaly konce sezony. V uplynulém víkendu proběhla závěrečná kola 2. ligy, která byla odsunuta kvůli epidemii koronaviru. Vlašimskému béčku už v soutěži o nic nešlo, usadilo se totiž v příjemném středu tabulky, a Celý článek »

26
Čvn

Závěr 1. ligy v diagramech

Od posledních dvou kol 1. ligy uplynulo takřka 14 dní, ale myslím, že neuškodí se k nim ještě vrátit. Použiji k tomu hned 10 diagramů, které vám přiblíží dramatické okamžiky, které rozhodly o tom, že se Vlašim nejenom v 1. lize zachránila, ale vybojovala Celý článek »

21
Čvn

V Extralize dorostu Vlašim na pěkném 5. místě

I přes utrápené výkony se vlašimské dorostenecké družstvo dokázalo ve finálových bojích Extraligy posunout na celkové pěkné 5. místo. Gratulujeme! Celý článek »

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)