TJ Spartak Vlasim
10
Úno

3. otevřený turnaj Šachové školy STAMAT

Patrik Pýcha

Poslední lednový den se uskutečnil v Benešově další – v pořadí již třetí – šachový turnaj, který pro děti uspořádala Šachová škola STAMAT. Zázemí tentokrát našli účastníci v  jídelně ZŠ Jiráskova, protože DDM Benešov momentálně prochází rekonstrukcí. Velké prostory poskytly skvělé podmínky jak pro hráče, tak pro doprovod.

Na startu se sešlo 60 dětí, mezi nimiž dominovala Anna Tůmová, která v průběhu 8 kol ztratila pouze jednu remízu a stala se samostatně jasnou vítězkou.

Po vyhlášení výsledků, z něhož si každý odnesl alespoň nějakou drobnost, následovala pro zájemce simultánka se sourozenci Pýchovými. Z 26 účastníků dokázali vyhrát Ondřej Hlaváček a David Zvolenský, remízu vybojovali Filip Zvára, Roman Šimák a Eva Potůčková.

Chtěl buch poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a bezproblémovém průběhu turnaje. Velké poděkování patří ZŠ Jiráskova za poskytnuté prostory.

Za Šachovou školu STAMAT se těším na dalších akcích na shledanou a věřím, že účastníci našich turnajů se do Benešova budou rádi vracet.

Podrobné výsledky turnaje


Předseda Šachové školy STAMAT Ing. Jan Starec zahajuje turnaj.

 
Občerstvení se chopili Nela Pýchová, Ondřej Matějovský a Filip Zvára.

 
Řízení turnaje měl na starost Petr Havelka.

 
Vyhlášení vítězů


V simultánce zvítězili sourozenci Pýchovi 22,5:3,5. Remízu vybojovala mimo jiné Eva Potůčková (na fotografii).

Další fotky

Webové stránky šachové školy STAMAT

9 reakcí na “3. otevřený turnaj Šachové školy STAMAT”

 1. 1
  Maťa píše:

  Patrikův článek o žákovském turnaji zveřejnila dnešní Jiskra (na stáncích do středy), je i na internetových stránkách zmiňovaného týdeníku: http://jiskra-benesov.cz/clanek/sachovy-turnaj-ovladla-anna-tumova-4571.

 2. 2
  Maťa píše:

  Ve čtvrtek 17. 4. (velikonoční prázdniny) pořádáme v Benešově další otevřený turnaj pro mládež. Propozice najdete v sekci „aktuální odkazy“, případně rovnou tady: http://www.stcsach.cz/files/Souteze/2013-2014/KM/ML_NEM/5408/4_turnaj.pdf.

  Mimochodem, náš předseda se objevil v Pražském deníku :-) : http://prazsky.denik.cz/galerie/praha-mhd-tramvaj-scitani-cestujici.html?mm=5169090.

 3. 3
  Jarda P. píše:

  Celebrita :-) .

 4. 4
  Maťa píše:

  Na zítřejší turnaj dětí v Benešově už se přihlásilo 51 hráčů, další přihlášky samozřejmě přijímáme – rádi vás všechny uvidíme! http://www.chess-results.com/tnr129767.aspx?lan=5

 5. 5
  Maťa píše:

  Nyní už máme 56 přihlášených – to je na pracovní den pěkné číslo. Největší favority nejspíš budeme hledat mezi hráči prvoligové Vlašimi B (Anežka Vlková, Jakub Vojta, Honza Kučera).

 6. 6
  Vojta M. píše:

  Gratulace Anežce k vítězství v turnaji. Tento týden v rapidu již druhá „medaile“. Cinká jí to nějak často. Ještě čr, evropa či svět a budeme spokojení :-)

 7. 7
  Maťa píše:

  Jo, Anežka se domů vrátila s diplomem za první místo, zato ale bez bundy ;-) . Optimisticky píši smajlík, protože doufám, že se v zamčené jídelně přes víkend neztratí, a v úterý mám na ZŠ Jiráskova kroužek…

 8. 9
  Maťa píše:

  Článek Patrika Pýchy na webu ŠŠ STAMAT: http://www.sachystamat.cz/?p=350. Časem se jistě objeví i na těchto stránkách, takže odkaz je pro případné nedočkavce :-) .

  A ještě odkaz na fotky od paní Filipové: http://sachypravonin.rajce.idnes.cz/4.otevreny_sachovy_turnaj_SS_Stamat_18.4.2014.

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist